شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - javadjk - 2014-01-10 10:33 PM

از اینکه در کوتاه ترین زمان به سوال من جواب دادین ممنونم
یه چیزی هم بگم که قدرت تفنگ توی 200 بار بسیار خوبه در واقع همون قدرت طبیعی که باید باشه هست ....
اما با کاهش فشار قدرت بالاتر میره و به نظر میرسه که هوای بیشتری استفاده میشه.....
میگم ممکنه از این پیچ ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)باشه چون اگر خراب شده باشه چکش خیلی جلوتر میره و به سوزن میچسبه ....
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - taktirandaz - 2014-01-11 12:05 AM

(2014-01-10 10:12 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای قوی کردن فنر چکش هم میتونید با یه اچار الن
پیچ جلوی فنر چکش داخل چکش هست را شل کنید
فنر جمع تر میشه و قدرتش بیشترKhansariha (8)
[تصویر: 13893792021.jpg]

آچار آلن شماره چند میخوره و طولش حدودا چقدره؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - اشکان - 2014-01-11 01:19 AM

(2014-01-11 12:05 AM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آچار آلن شماره چند میخوره و طولش حدودا چقدره؟
سلام taktirandaz عزیزKhansariha (8)
شما باید آچر آلن 15 سانتی شماره 4mm داشته باشید ، برای نحوه انجام کار هم به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رجوع کنید .
اما یک پیشنهاد برای شما دارم وقتی خود من هم قصد داشتم اینکار را انجام دهم دوستان با تجربه هم به من پیشنهاد کردند که ازین کار خودداری کنم و تفنگ را از حالت کالیبره کارخانه خارج نکنم چون بعداً امکان بازگشت به تنظیم کارخانه بسیار مشکل بوده و یا حداقل فرد بسیار با تجربه تری را می طلبد .
شاد باشیدKhansariha (48)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - rezagh - 2014-01-11 01:29 AM

(2014-01-10 10:33 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از اینکه در کوتاه ترین زمان به سوال من جواب دادین ممنونم
یه چیزی هم بگم که قدرت تفنگ توی 200 بار بسیار خوبه در واقع همون قدرت طبیعی که باید باشه هست ....
اما با کاهش فشار قدرت بالاتر میره و به نظر میرسه که هوای بیشتری استفاده میشه.....
میگم ممکنه از این پیچ ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)باشه چون اگر خراب شده باشه چکش خیلی جلوتر میره و به سوزن میچسبه ....
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

جواد جان به احتمال خیلی زیاد از همون پیچ باشه ، بازش کن ببین حالت نرمالش رو از دست نداده.البته به احتمال زیاد از وسط بریده شده است و صد البته هم کوتاهتر شده طوری که جلوی چکش رو نمیگیره.
Khansariha (8)

و در مورد سوال دوست عزیزمون تک تیرانداز،همانطور که اشکان جان فرمودند آلن شماره 4 به طول 15 سانت نیاز داره

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - javadjk - 2014-01-11 11:04 AM

صبح بخیر
بعد از بررسی تفنگ مشخص شد که مشکل از همون پیچه هست که کاملا کج شده بود و از بین رفته بود.....
امروز که برم خونه براش یه واشر درست میکنم که تا جایی که لبه پیچ فابریک قرار داره برسه و دیگه پیچو نمیزارم سر جاش
با این کار صدای چکش هم فکر کنم کم میشه....
ایشالا که درست بشه....
بازم از دوستان تشکر میکنم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - behnamhunter - 2014-01-11 11:33 AM

(2014-01-11 11:04 AM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صبح بخیر
بعد از بررسی تفنگ مشخص شد که مشکل از همون پیچه هست که کاملا کج شده بود و از بین رفته بود.....
امروز که برم خونه براش یه واشر درست میکنم که تا جایی که لبه پیچ فابریک قرار داره برسه و دیگه پیچو نمیزارم سر جاش
ایشالا که درست بشه....
بازم از دوستان تشکر میکنم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
آقا جواد بعد از تکمیل کار حتما نتیجشو اعلام کن شاید . و اندازه دقیق واشر .ممنون

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - rezagh - 2014-01-11 12:49 PM

(2014-01-11 11:04 AM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صبح بخیر
ایشالا که درست بشه....
سلام صبح بخیرKhansariha (8)
دقیقا به نقطه ضعف ای تی 44 پی بردی بعد از انداختن واشر به جای پیچ متوجه خواهی شد که چقدر تفنگت بهتر خواهد شد،اگر هم میخوای قدرتش رو کمتر کنی یه مقدار واشر رو ضخیمتر بگیر
جواد جان اگه خواستی واشر رو ضخیمتر درست کنی در صفحات قبلی اندازه دقیقش رو گذاشتم در ضمن از بوشن لوله آب هم میتونی واشر بتراشی جنس خیلی محکمی داره

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - behnamhunter - 2014-01-11 04:32 PM

(2014-01-11 12:49 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صبح بخیر
ایشالا که درست بشه....
سلام صبح بخیرKhansariha (8)
دقیقا به نقطه ضعف ای تی 44 پی بردی بعد از انداختن واشر به جای پیچ متوجه خواهی شد که چقدر تفنگت بهتر خواهد شد،اگر هم میخوای قدرتش رو کمتر کنی یه مقدار واشر رو ضخیمتر بگیر
جواد جان اگه خواستی واشر رو ضخیمتر درست کنی در صفحات قبلی اندازه دقیقش رو گذاشتم در ضمن از بوشن لوله آب هم میتونی واشر بتراشی جنس خیلی محکمی داره
آقا ما اگه بخواهیم قدرت کم نشه واون واشر رو بندازیم چی کار کنیم. میخوام قدرت رو همون 40 -44 ژول بمونه ولی شات یکنواخت داشته باشم.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - rezagh - 2014-01-11 04:37 PM

واشر رو طوری درست کن تا وقتی جاش انداختی دقیقا تا لبه پیچی که جلوی چکش رو میگیره برسه ،یعنی دقیقا لبه واشر مساوی با پیچ باشه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - javadjk - 2014-01-11 05:27 PM

(2014-01-11 04:37 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واشر رو طوری درست کن تا وقتی جاش انداختی دقیقا تا لبه پیچی که جلوی چکش رو میگیره برسه ،یعنی دقیقا لبه واشر مساوی با پیچ باشه
کاملا درسته برای اینکه قدرت تغییر نکنه واشر باید کار پیچ رو انجام بده و دقیقا باید مماس بر لبه بیرونی پیچ باشه
برای تنظیم دقیق میتونی واشر رو با سوراخ دومی تنظیم کنی به طوری که اون سوراخ کاملا پوشیده نشه و یه زره از سر چکش پیدا باشه....
همه این کارا رو باید بدون نصب مخزن انجام بدین... وقتی که مخزن رو بستین میبینین که چکش عقب نشینی میکنه تقریبا با اندازه یه میل و خورده ای از واشر جدا میشه
فقط واشر رو حتما فیکس کنین که یه وقت جابجا نشه و مشکل ایجاد نکنه....
(در فشار بالا )حجم هوای کمتر با فشار بیشتر = (در فشار پایین )حجم هوای بیشتر با فشار کمتر= قدرت برابر
همین موضوع دیروز با خراب شدن پیچ بران اتفاق افتاد و توی فشار 150 به پایین من قدرت بیشتر و بیشتری رو داشتم....
..............................خودش نوعی فشار شکنه خوب خخخخخخخخخخخخخ..................
Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)