شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - meraj-hunter - 2011-11-01 02:02 PM

افرین به شما.فقط توی دقت تاثیری نزاشته؟Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Shooter2Bt65 - 2011-11-01 02:27 PM

جواب منفیه .در دقت تاثیری نداره.اینو بگم که در فضای باز فقط وفقط صدای چکشو میشنوید از سر لوله صدای شنیده نمیشه .در خدمتیم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - taktirandaz - 2011-11-01 03:15 PM

یک نما از ماشه با سه پیچ جدید هاتسان که فوق العاده است البته تفنگش pcp نیست
[تصویر: quattro_detail.jpg]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - djmetal666 - 2011-11-01 09:26 PM

(2011-11-01 10:12 AM)Shooter2Bt65 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این هم سایلنسر سلاح بنده هست .که واقعا عالی هست و صدارو بگم منحل میکنه باورتون نمیشه در فضای باز اصلا صدای به گوش نمیرسه در فضای بسته هم تا 90درصد کم میکنه وساخت اقا سعید هست البته طرحشو من از اینترنت پیدا کردم وایشون برام ساختن .عکس ازسایلنسر واجزای داخلیش .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دوست عزیز لطفا مراحل ساخت و لوازم را شرح دهید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - taktirandaz - 2011-11-01 10:32 PM

(2011-11-01 09:59 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تمامی اورینگهای برندهای که من دیدم جز والتر که از اورینک سیلیکون استفاده کرده بقیه از اورینگ معمولی استفاده
کردن حتی وایروخ و اوانیکس و در خصوص لول : لول بسیار عالی و بدون عیب تراش خورده .

اورینگ از جنس وایتون بهترین نوع اورینگ و گرانترین آن می باشد که در فشارهای خیلی بالا از آنها استفاده می شود و مقامت فوقالعاده ای در برابر فشار-گرما و سرما دارد شاید بدلیل قیمت بیشتر از این اورینگ استفاده نمی شود ولی کلا من شدیدا استفاده از این اورینگ را سفارش می کنم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masud7 - 2011-11-01 10:34 PM

نقل قول :اورینگ از جنس وایتون بهترین نوع اورینگ و گرانترین آن می باشد که در فشارهای خیلی بالا از آنها استفاده می شود و مقامت فوقالعاده ای در برابر فشار-گرما و سرما دارد شاید بدلیل قیمت بیشتر از این اورینگ استفاده نمی شود ولی کلا من شدیدا استفاده از این اورینگ را سفارش می کنم

ميشه سايتي براي خريد بديد
در ضمن قيمتش حدودا چقدره

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - taktirandaz - 2011-11-02 10:48 PM

دوستان با توجه به طراحی خفه کن برای این تفنگ یک تحلیل کوچک از نحوه کاهش سرعت عبور هوا در خفه کن انجام دادم که دیدم بد نیست در اینجا یک عکس بگذارم تا کمکی هر چند کوچک به فهم صدا خفه کن کرده باشم
[تصویر: Cut_Plot_1.jpg]
لازم به ذکر است قسمت قرمز هوای با سرعت بالا در لوله تفنگ می باشد که در حین عبور از اوریفیسها به تدریج از سرعت آن کاسته می شود تا در نهایت به سرعت 0.3 سرعت اولیه می رسد و هرچه بتوان سرعت را کمتر کرد صدا نیز کمتر می شود البته برای کم کردن سرعت پارامترهای زیادی می تواند دخالت کند که می توان همه را با نرم افزار تحلیل کرد با تشکر از همه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - aloneboy - 2011-11-03 01:14 AM

واقعا عاليه
فقط مهندس اگه ممكنه بفرمايين اين تحليل رو با كدوم نرم افزار انجام دادين و با كدوم شرايط مرزي انجام دادين؟
سرعت باد خروجي رو وارد كردين يا فشارشو؟
با نرم افزار flunt يا cosmos flow work يا يه نرم افزار ديگه؟
چون من هم قبلا در اين زمينه تلاش كردم اما راستش به نتيجه اي نرسيدم
اگه ميشه يه تحليل هم با اريفيس هاي زاويه دار (قيفي شكل) مثل همون شكلي كه تو صداخفه كنهاي آماده تو بازار هست انجام بدين
اگه نتايج تحليل قابل اعتماد باشه ميشه بهترين حالت در ساخت صداخفه كن از نظر تعداد اريفيس ها و زاويه اريفيس ها و حتي بهترین قطر برای عبور ساچمه رو بدست آورد

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - taktirandaz - 2011-11-03 11:06 AM

با نرم افزار cosmos flow work در خروج فشار محیط و ورودی سرعت 1000 m/s اگه خواستی نتیجه رو ببینی avrage velocity رو هم ببین هر چه سرعت خروجی کمتر بشه بهتره متاسفانه من زیاد نمیتونم روی این کار وقت بذارم در ضمن من یک خفه کن ساختم و خیلی عالی صدا کم شد بدون تیر 80 در صد صدا رو کم می کنه و با تیر تقریبا فقط صدای فنر میاد اگه امر دیگه ای بود در خدمتم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Cayalouss.The.Removal - 2011-11-03 11:40 AM

سلام دوستای گلم.....بچه ها به نظر شما گام غلاویز مازل سر لوله شمارش چنده؟؟؟؟......(فاصله بین دنده ها)
شماره غلاویز مناسبم اگه میدونین بگین ممنون میشم.......
یا حق.....!