شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - barbud - 2015-11-20 05:16 PM

سلام هم توپروانه هم توبخشنامه ی مربوط به اون تاریخ پایان پروانه شکارعادی پرندگان پانزدم دیماهه

RE: پروانه شكار - karbakhsh - 2015-11-20 05:33 PM

دم همه گرم. بله داریم اونم من تازه تخلف جالبیه. پارسال گفتم برا زدن چنتا گنجشک جلومون گرفتن همون شد باعث متخلف شدن بنده البته باعثپایین امدن کلاس خلافکاراست. متخلفیت ببخشن خخخخخخخخخخ ادم روش نمیشه سرش بالا بیاره. خخخKhansariha (219)Khansariha (219)
البته دوستان هستن و وقت گرفتاریشون پروانه میدن به ما تا عقده نشه برام و تو بزرگسالی اذیت نشمKhansariha (48)

RE: پروانه شكار - HOBARE - 2015-11-20 06:25 PM

سلام دوستان ازبچه های شاهرود یابسطام کسی شماره محیط زیست بسطام رو داره به من بده؟

RE: پروانه شكار - amirk - 2015-11-20 06:45 PM

با سلام[/size]
تبریز کسی خبر داره که پروانه شکار میدن یا نه؟

RE: پروانه شكار - bettles - 2015-11-20 07:04 PM

سلام
روی پروانه شکار به صورت چاپی نوشته بهاء 400 هزار ریال، حالا چرا 600 هزار ریال میگیرن خدا میدونه..........

RE: پروانه شكار - Korkori - 2015-11-20 11:02 PM

(2015-11-19 11:03 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بله..... تو خود پروانه نوشته: اعتبار پروانه تا آخر اسفند امسال می باشد، اما کنارش با مهر آبی رنگ زده 94/10/27 ..........

دوست عزیز مطمئنی تا 27 دی؟ تو بخشنامه گفته تا 15 دی برای کبک و تیهو

RE: پروانه شكار - bettles - 2015-11-20 11:08 PM

بله..... تو خوزستان تا آخر دی برای کبک و تیهو جواز میدن....... اتفاقا این موضوع را از مسئول صدور پروانه در اداره حفاظت از محیط زیست اهواز پرسیدم تا پس فردا برام مساله نشه و گفتم که تو بخشنامه گفته شده که اعتبار پروانه کبک و تیهو تا 15 دی ماه است، اما ایشان گفتند که ما خودمون برای خوزستان از زمان اخذ پروانه به مدت 2 ماه تا آخر دی تمدید می کنیم یعنی بنده که 27 آبان پروانه گرفتم تا 27 دی برام تمدید کردند...... لذا خودم مخصوصا این قضیه را از محیط زیست خوزستان جویا شدم تا بعدا مساله ای پیش نیاد...... بنابراین مطمئن هستم که درسته....... اما حالا چرا این موضوع با بخشنامه نمی خونه این دیگه گردن خودشون.......Khansariha (226)

RE: پروانه شكار - azerboy - 2015-12-26 11:47 AM

سلام
یه سوال راجب جوازشکارداشتم
مگه اینطوری نیس که دیگه براشکار مجوز نمیدن پس چطور اونایی که میرن شکاربراحتی اینکارو میکنن؟؟

RE: پروانه شكار - yahyarav - 2015-12-26 12:44 PM

سلام دوست عزیزKhansariha (8)
پروانه هایی که دادن مدت اعتبارشون ۲ماهه
وبه احتمال زیادتمدیدنمیکنن،حالاتوبعضی ازشهرها،نتونستن پروانه هارابه مردم قالب کنن ورودستشون مونده،ودرصددن که یکی بخوادوبهش بدن چه بعنوان تمدیدیاصدورپروانه جدیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - asman - 2015-12-26 01:55 PM

(2015-12-26 11:47 AM)azerboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یه سوال راجب جوازشکارداشتم
مگه اینطوری نیس که دیگه براشکار مجوز نمیدن پس چطور اونایی که میرن شکاربراحتی اینکارو میکنن؟؟

دوست عزیز ضمن خوشامد گویی امسال به جز 10 استان مابقی کشور پروانه شکار دادند