شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-03-09 09:50 PM

دقیقا.
چون وزن قنداق مقداری از لگد سلاح رو جذب میکنه و با کاهش لگد همراهه که باعث افزایش دقت میشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - BARZOV - 2014-03-09 10:49 PM

یعنی لرزش تفنگ که ناشی از حرکت فنر و لگد اون هست همزمان با حرکت و خروج ساچمه از لوله است.یعنی انقدر سرعت ساچمه پایینه؟یا طور دیگه ای هست؟
تفنگ های دیگه و رده بالا هم همین شرایط رو دارن یا هر چی زمان خارج شدن ساچمه از لوله کمتر باشه دقت بیشتر میشه؟
یعنی اینکه قبل از لرزش تفنگ ساچمه خارج شده باشه.اصلا چیزهایی که گفتم درست بود؟Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-03-09 11:02 PM

شادو که هیچی
ما یه مقایسه کنیم بین 54 و 56.چرا 56 دقیق تره ؟ مگه چه تفاوتی با 54 داره ؟
تنها عامل اون فقط اختلاف وزن اونها هستش.
ثانیا لگد قبل از خروح ساچمه به بدن تیرانداز وارد میشه و عامل بی دقتی هستش چون اگه غیر از این بود پس چرا 350 تا این حد برای تازه وارد ها پرت و پلا میزنه ولی کسی که دیگه با تفنگش خو گرفته دیگه هیچ مشکلی باهاش نداره ؟
تنها دلیلش اینه که اون تازه وارد هنوز توانایی کنترل لگد این سلاح رو نداره و اگه چندصد تیر باهاش شلیک کنه و تمرین کنه حتما مشکلش تا حدی حل میشه
من 54 و 56 و 350 نداشتم و ندارم و فقط گفته ی اساتیدم رو نقل قول کردم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - xzqr - 2014-03-09 11:06 PM

جمعه از فاصله ی 20 متری یه کلاغ را روی نوک درخت زدم
به محضی که تیر بهش خورد در جا افتاد
واقها قدرتش خوبه
البته من اهل شکار نیستم....داداشم تحریکم کرد.....اینم اولین و شاید اخرین بارم بود که کلاغ میزنم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - key - 2014-03-10 10:38 AM

(2014-03-09 10:49 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی لرزش تفنگ که ناشی از حرکت فنر و لگد اون هست همزمان با حرکت و خروج ساچمه از لوله است.یعنی انقدر سرعت ساچمه پایینه؟یا طور دیگه ای هست؟
تفنگ های دیگه و رده بالا هم همین شرایط رو دارن یا هر چی زمان خارج شدن ساچمه از لوله کمتر باشه دقت بیشتر میشه؟
یعنی اینکه قبل از لرزش تفنگ ساچمه خارج شده باشه.اصلا چیزهایی که گفتم درست بود؟Khansariha (8)

فکر کنم اگه لوله کوتاه تر باشه خروج سریعتر ساچمه از لوله باعث کمتر شدن اثر ارتعاش فنر روی ساچمه میشه . البته برای من فقط یه نظریه اثبات نشده است . بهترین کار مقایسه دقت 350 معمولی و کمپکت هستش چون مدل کمپکت با همون قدرت دارای لوله ای 10 سانت کوتاهتر از 350 معمولی هستش . البته اگه کسی از دوستان کمپکت 350 رو داشته باشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - BARZOV - 2014-03-10 04:30 PM

با توجه به حرف royal جان حالا که فک میکنم میبینم اصلا دلیل حرکت ساچمه چیه؟Khansariha (266)...حرکت فنر! خو ینی اینکه اول فند پرتاب میشه و همزمان لگد میزنه و بعد ساچمه رو پرتاب میکنه.Khansariha (95)...اصلا ولش کن.Khansariha (266)
تورو خدا اگه چرت و پرت میگیم اساتید اصلاح کنیدآآآ.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - elna - 2014-03-10 06:38 PM

با سلام خدمت دوستان گرامی.
من یه شادو 1000 حدود یکماه پیش گرفتم. تا حالا حدود 200 تیر باهاش زدم. به نظرم قدرت روز اول رو نداره .البته روز اول و تا حدود 100 ساچمه واقعا وحشتناک بود! هم دقت و هم قدرت. ولی الان به نظرم افت سرعت داره. البته خیلی وارد نیستم . ولی چون توی وزن مساوی تیرها ، تخریب اونا پایین باشه نشون از سرعت پایینه.(تغییر تکانه و رابطه اون با سرعت - توی مکانیک) می خواستم راهنمایی بگیرم .
ممنون می شم اگه راهنمایی کنین.
با تشکر.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-03-10 06:47 PM

جناب فرمانده حرف شما کاملا درسته.در ضمن بنده royall هستم نه raoyal.
در کل تفنگ های فنری در چند مرحله و در چند جهت مختلف لگد میزنند و کنترل لگد سلاحی مثل 350 شاید سخت تر از کنترل کلاش باشه چون کلاش فقط یک لگد وارد میکنه و تمام ولی 350 :
1/لگد حاصل از رها شدن فنر.
2/لگد حاصل از توقف ناگهانی فنر هنگام بر خورد با انتهای سیلندر
3/ارتعاشات جانبی فنر
-------------------------------------------------------------------------------------------------
دوست عزیز النا جان
افت قدرت در همه ی تفنگ های فنر پیش میاد و هیچ مشکلی نیست
در اصل قدرت و دقت اصلی شادو دقیقا چیزی هست که الان میبینید و اون موقع یه قدرت کاذب با دقت کمتر رو به شما ارائه میداده

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - elna - 2014-03-10 08:20 PM

(2014-03-10 06:47 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.....
دوست عزیز النا جان
افت قدرت در همه ی تفنگ های فنر پیش میاد و هیچ مشکلی نیست
در اصل قدرت و دقت اصلی شادو دقیقا چیزی هست که الان میبینید و اون موقع یه قدرت کاذب با دقت کمتر رو به شما ارائه میداده
با سلام .ممنون از بذل توجهتون . منظور شما اینه که عادیه ؟ کار خاصی که نمی خاد روش انجام بدم؟
بازم ممنون.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-03-10 08:26 PM

خواهش میکنم
نه چون تازه خریدید کاری لازم نیست ولی بعد از 1000 شلیک هم لوله رو تمیز کنید همچنین فنر و واشر رو چک کنید
Khansariha (8)