شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن (/showthread.php?tid=1008)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - Marksman - 2014-01-11 01:30 PM

تو فروشگاهها هست ولی قیمتش از پایه معمولی بالاتره.چون بیشترشون برای گلوله زنی و مارک معتبر هستن.Khansariha (8)

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - westernsolar - 2014-01-20 01:16 AM

پایه دوربین ثابت با سایزهای مختلف وسبک را کی خوب میسازه؟

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - Marksman - 2014-01-20 01:44 PM

(2014-01-20 01:16 AM)westernsolar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پایه دوربین ثابت با سایزهای مختلف وسبک را کی خوب میسازه؟

منظورتون رو دقیقا متوجه نشدم؟ اگر دنبال پایه با برند خوب هستید از بهترین هاش سی زد و ویور هستن.ولی برای تفنگ بادی پایه های گامو تو ایران بهتر از بقیه هست.Khansariha (8)

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - Sheriff - 2014-02-18 11:26 AM

سلام باز لگد دینا دوربین ما را ترکوند.
قبلا بوشنل داشتم که رتایکلش پاره شد حالا سنتر 3*9*32 رتایکلش پاره شد
لطفا بگید از کجا رتایکل براشون تهیه کنم(قبلا اصفهان گشتم گیرم نیومد)
اگه انترنتی هست ادرس سایت فروشگاه اگه نه ادرس فروشگاه یا شماره تماس را پیام خصوصی کنید ممنونم.
و بهتر(محکمتر) از سنترپوینت چه دوربین دیگه ای هست؟ تا سقف 900 تومان

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - Tomcat14 - 2014-02-18 11:33 AM

با سلامKhansariha (8)
دوست عزیز،سوال خودتون رو در تاپیک مربوطه مطرح کنید،تا بهتر و زودتر به نتیجه برسید:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولین باره میشنوم سنتر پونت رتیکالش پوکیده!Khansariha (397)Khansariha (397)

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - Vicxtor - 2014-03-02 10:53 PM

سلام دوستان... Khansariha (8)

امروز داشتم دوربین سلاحم (ای تی ۴۴) رو صفر میکردم که با کمال تعجب دیدم که با ساچمه ی جی اس بی ۱۸ گرین نیاز به ۲۵ کلیک در جهت راست برای رفع خطای افقی دارم در ۵۰ متر. این مسئله باعث شد که به فکر چک کردن پایه دوربین بیوفتم. دوربین سلاح اپتیما ۳۲*۹-۳ با پایه ی دو تکه ی فابریکی هست. وقتی پایه ها رو در جهت یکسان روی ریل دوربین با هم مماس کردم دیدم که حدود ۲ میلی متر اختلاف در هم سویی دارن. جهت یکی از پایه ها رو عوض کردم و کمی بهتر شد ولی باز کاملا هم سو نبودند...

میخواستم از دوستان بپرسم که آیا پایه های دو تکه ی با کیفیت که این مشکل رو نداشته باشن توی بازار پیدا میشن و چه مارکی رو پیشنهاد میدید؟

ممنون... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - rezakaraj - 2014-03-02 11:13 PM

اگر بتونی پایه دو تیکه مارک ویور پیدا کنی خیلی عالی هستش پایه دو تیکه با مارک گامو هم خوبه یک سری پایه دوتیکه همراه دوربین های نیکو استرلینگ هست که اونها هم کیفیت خوبی دارند البته پایه هایی با مارک سی زد هم دیدم که قیمت های بالایی دارند.

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - Vicxtor - 2014-03-02 11:32 PM

(2014-03-02 11:13 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر بتونی پایه دو تیکه مارک ویور پیدا کنی خیلی عالی هستش پایه دو تیکه با مارک گامو هم خوبه یک سری پایه دوتیکه همراه دوربین های نیکو استرلینگ هست که اونها هم کیفیت خوبی دارند البته پایه هایی با مارک سی زد هم دیدم که قیمت های بالایی دارند.

ممنون رضا جان... Khansariha (8)
پایه ی ویور که عالیه اما گیر نمیاد عزیز... Khansariha (8)
پایه ی دو تکه ی گامو فکر کنم انتخاب بدی نباشه...
پایه ی سی زد هم که دست ما بهش نمیرسه... خخخخخ
رضا جان تا حالا پایه ی دو تکه ی لئوپولد رو تست کردی یا گامو که این مشکلی رو که عرض کردم نداشته باشن؟
Khansariha (8)

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - rezakaraj - 2014-03-03 07:07 AM

پایه دوربین دو تیکه رو به همون روشی که شما گفتی باید تستش کرد من یکسری پایه چهار پیچ دو تیکه فردوسی دیدم قیمتش هم فکر کنم بیست تومن بود ظاهر با کیفتی داشتند البته فرصت بشه باید برای پایه دو تیکه یک سر به فردوسی بزنم.

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - Vicxtor - 2014-03-03 09:04 AM

رضا جان اگه تا آخر سال میری به من هم یه ندایی بده قربون دستت... Khansariha (8)