شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sox - 2012-02-26 10:13 PM

سلام دوستان. من يه ٢ پايه گرفتم واسه شادو و بستشو بستم وسط لوله . وقتي كه از ٢ پايه استفاده ميكنم و به حالت دراز كش تير اندازي ميكردم خيلي افتضاح بود. ناجور خطا داشت. طوري كه از فاصله ١٥ متري به سيبل نميخورد. به ١ طرف خاص هم كج نميزد، بالا پايين چپ راست و....
لطفا ميشه راهنمايي كنين كه چيكار كنم كه دقتش خوب بشه؟!؟!؟!؟!؟!؟!

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sox - 2012-02-26 11:51 PM

(2012-02-26 10:13 PM)sox نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. من يه ٢ پايه گرفتم واسه شادو و بستشو بستم وسط لوله . وقتي كه از ٢ پايه استفاده ميكنم و به حالت دراز كش تير اندازي ميكردم خيلي افتضاح بود. ناجور خطا داشت. طوري كه از فاصله ١٥ متري به سيبل نميخورد. به ١ طرف خاص هم كج نميزد، بالا پايين چپ راست و....
لطفا ميشه راهنمايي كنين كه چيكار كنم كه دقتش خوب بشه؟!؟!؟!؟!؟!؟!

این هم چنتا عکس از 2 پایه ....
[تصویر: attachment.php?attachmentid=466&d=1330272267]

[تصویر: attachment.php?attachmentid=467&d=1330272270]

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2012-02-27 11:30 AM

دوست عزیز من عکسا رو نمی بینم ولی دو پایه رو بیار ته لوله ببند شاید بهتر بشه.چون وقتی شما دو پایه رو به سر یا وسط می بندی خودبخود زاویه لوله با تفنگ وقتی دو پایه رو زمین قرار می گیره تغییر زیادی می کنه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - foolad - 2012-02-27 07:37 PM

آقا مهدی چه جوری زاویه لوله با تفنگ تغییر می کنه؟ من متوجه نشدم.مگه لوله و تفنگ به هم فیکس نیستن؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ALIANA-54-T06 - 2012-02-27 08:14 PM

(2012-02-27 07:37 PM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مهدی چه جوری زاویه لوله با تفنگ تغییر می کنه؟ من متوجه نشدم.مگه لوله و تفنگ به هم فیکس نیستن؟
با اجازه دکتر عزیز Khansariha (8)
فولاد جان وقتی دوپایه به لوله بسته میشه بطور قطع کمی فشار به لوله وارد میشه مخصوصا اگر پایه از کپ فاصله بگیره و بسمت وسط لوله بره و طبیعیست که این فشار باعث کمی انحنا در لوله و زاویه دار شدن شلیکها میشه حتی اگر لوله ثابت باشه باز زیر فشار لوله کمی انحنا پیدا میکنه و من بشخصه این روش را یعنی بستن پایه به لوله را خیلی مناسب نمیبینم Khansariha (214)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hasanbahri - 2012-02-27 10:09 PM

سلام من تازه واردم ولی منم دو ساله شادو 1000 دارم ازش راضیم شاید برای اینه که تابه حال تفنگی دیگه ای نداشتمو استفاده نکردم ولی نسبت به قیمتش فکر کنم خوب باشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sox - 2012-02-27 11:25 PM

(2012-02-27 08:14 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-02-27 07:37 PM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه دکتر عزیز Khansariha (8)
فولاد جان وقتی دوپایه به لوله بسته میشه بطور قطع کمی فشار به لوله وارد میشه مخصوصا اگر پایه از کپ فاصله بگیره و بسمت وسط لوله بره و طبیعیست که این فشار باعث کمی انحنا در لوله و زاویه دار شدن شلیکها میشه حتی اگر لوله ثابت باشه باز زیر فشار لوله کمی انحنا پیدا میکنه و من بشخصه این روش را یعنی بستن پایه به لوله را خیلی مناسب نمیبینم Khansariha (214)

ALIANA عزیز...
یعنی هیچ کایش نمیشه کرد؟ نمیشه یه جوری زیر قنداق نصبش کنم؟
آخه آدم زورش میاد. تازه گرفتم 2 پایه رو. Khansariha (290)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royal - 2012-02-27 11:29 PM

دوست عزیز مگه شادو اینقدر سنگینه که شما براش دوپایه گرفتید بابا رو دست خیلی بیشتر حال میده Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - foolad - 2012-02-28 12:58 AM

این حرفی که شما می زنید صحیحه. ولی طبق حرف شما باید فقط بالاتر بزنه .نه اینکه بالا پایین چپ راست بزنه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2012-02-28 11:53 AM

با تشکر از علی آقای عزیزKhansariha (8)
فولاد جان تغییر زیادی با توجه به نحوه گرفتن تفنگ در مسیر ساچمه بوجود میآد. ببین کلا یه نیم درجه تغییر در نحوه قرار گیری لوله نسبت به بقیه تفنگ و در نتیجه دوربین در مسیر ساچمه تغییر نسبتا قابل ملاحظه بوجود میاره.همونطور که علی آقا فرمودن برای کمرشکنها بهتره از دو پایه ای که روی لوله بسته می شه استفاده نشه.نمونه اش خود من که یک دو پایه برای تفنگم ساختم و با توجه به همین مشکل گذاشتمش کنار!همیشه هم اینطور نبود که بالا بزنه.کلا اگه یه کم جای دو پایه تغییر می کرد اونور غیر قابل پیش بینی بود!!