انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت ساچمه بدون شرح !
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
دقیقا دوست من تو فنی حرفه ای هست و میتونه بگه مدل منو برام با کمترین هزینه شاید فقط خرید قطعه اصلی و به عنوان کار عملی شاگردای کلاس بسازن
بعد که مدل مناسب و با دقت ساخته شد و دوستان پیشکسوت تایید کردند میشه رو تولید انبوه اون فکر کرد.
(2012-12-18 01:03 PM)LITKOH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز میتونید بدید ابزار ساز فرز به شکل نصف ساچمه رو در بیاره، بعد با سی ان سی روی شمشبندازید، مثل عکس های آقای آزادیان،روش پرس فکر نکنم واسه کار تو سطح محدود جواب خوبی بده (از لحاظ پیچیدگی کار و هزینه)

عکسهای آقای آزادان ؟؟؟؟؟
راستی تفنگ من پی سی پی کندره و ساچمه ایرانی بدردش نمیخره ساچمه های مناسب هم گیر میاد ولی کارمندی و گرونی و بی پولی......
ولی دوروبرم سرب مجانی و ارزون به وفور هست
طراح قالب برای زمانی که به حد قابل قبول رسید 2 -3 نفر دارم که برای شرکتهای بزرگ و مهمی تو خراسان و حتی ایران انجام میدن
از قالب کوچیک تا قالب های بزرگ .............
بله با نام کاربری viper22
عکس ها اول تاپیک هستن
با عرض سلام و خسته نباشید
ببخشید من اسم شما رو هم نمیدونمKhansariha (8)
مشکل شما توی چه قسمتیه؟
یه توضیحی بدین تا بتونم کاملا راهنماییتون کنمKhansariha (8)
مثلا توی طراحی و ساخت قالب و فرایند اون مشکل دارین یا میخواین خود ساچمه رو تحلیل کنین یا هر چیزه دیگه.
یا علی Khansariha (256)
میخوام قالبی رو درست کنم که هم طراحی راحتی داشته باشه تا بشه راحت درستش کرد و فراید تولید ساچمه توسط اون خیلی راحت باشه و نیاز به خورده کاری یا بخوای هی قالب رو سر هم کنی ساچمه رو بسازی و بازش کنی تا ساچمه در بیاد از داخلش که نیاز به کار یدی میباشد که باعث کندی کار تولید میشه.
این یعنی ساچمه ای ساده و با حداقل زایده
منم اگه طرحی چیزی به ذهنم رسید حتما مطرح میکنم.Khansariha (8)
خیلی خوبهKhansariha (8)
یه دست صدا نداره
(2012-12-18 01:25 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقا دوست من تو فنی حرفه ای هست و میتونه بگه مدل منو برام با کمترین هزینه شاید فقط خرید قطعه اصلی و به عنوان کار عملی شاگردای کلاس بسازن
بعد که مدل مناسب و با دقت ساخته شد و دوستان پیشکسوت تایید کردند میشه رو تولید انبوه اون فکر کرد.

خب به اين مي گن يه فكر بكر ....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بحث خیلی جالبیه و سرگرم کننده یک نکته اینکه قیف خالی داخل ساچمه برای رسوندن نیرو به سر ساچمه هست تا هم نیرو رو بیشتر نگه داره و هم باد رو بین قیمت های مخطلف ساچمه یکنواخت تر پخش کنه نظر شما چیه؟
(2012-12-18 05:29 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بحث خیلی جالبیه و سرگرم کننده یک نکته اینکه قیف خالی داخل ساچمه برای رسوندن نیرو به سر ساچمه هست تا هم نیرو رو بیشتر نگه داره و هم باد رو بین قیمت های مخطلف ساچمه یکنواخت تر پخش کنه نظر شما چیه؟
توی سیستم خان گود هم فشار هوا به این قیف باعث کیپ شدن دامنه ساچمه ودرگیری اون با شیار خان میشه و کمتر از خان برجسته انرژی هدر میره
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع