انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
دوست عزیز فکر می کنم آخرین فرصت خرید و تعویض تفنگتونه سعی کن با عجله تصمیم نگیر مدتی صبر کن مبلغتون رو افزایش بدید به نظر بنده این تفنگ که نه چوک میخوره نه پرانه در خریدش جای تامل داره تازه اگه هم میخواهی با عجله اینکار رو انجام بدی یه آکار آکبند بگیر که هم چوک میخوره( چوک اکسترا که قابلیت افزایش طول لول را دارید) و هم پرانه و هم اینکه آکبنده
ولی باز هم تاکید میکنم در خرید تفنگ اصلا عجله نکنید که پشیمونی دائمی دارهKhansariha (8)
دوستان این بهتر یا یلدیز
سرسیلماز سالاره
چند میارزه الان با جواز ارتش؟
7 کار کردشه
7/5تا 9 من صفر دیدم
غیر از جواز ارتشم تا الان سارسیلماز ندیدم
فقطم اپالشو دیدم
امکان داره که هنوز سارسیلماز خشک و کار نکرده برای فروش موجود باشه و اگر اینطوره حدودا چند فی میخوره؟بااینکه تفنگم رو یه سالی هست که خریدم اما دست یکی از دوستان اپولو رو دیدم، معرکه هست مخصوصا کیفیت لولش خرف نداره.
دوستان کلا چند مدل سارسیلماز با مجوز تو ایران هستش؟
ممنون
سلام من دو مدل دیدم یکی اپلو دو ماشه . یکی سار سیلماز تک ماشه البته اپولو قبل از اکار به صورت محدود دولتی دادن فقط یه اشکال کوچک دارد کپش بعد از مدتی سیاه میشه. Khansariha (256) Khansariha (48) Khansariha (219)
ایا میشه با این اسلحه اسلاگ و چهار پاره زد
سلام دوست عزیز با هر اسلحه میشد چهار پاره واسلاگ زد اما درصورت نیاز ودر اسلحه های موبایل چوک باید از چوک باز استفاده کنید که به لول فشار نیاد وتک گوله رو با سر لوله امتحان کنید تا گیر نداشته باشد Khansariha (214)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع