انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
بایکال 153 برا خودش تاپیک داره و اونجا بهتر و سنجیده تر میشه بحث کرد. دم استادمون امیر سالار گرم که واقعا سالاره. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48) درست فرمودن نباید فقط قیمت و برند در نظر گرفت که نمیگم تفنگای بدی هستن ولی هر کدام جایی و مکانی برا خودشون دارن.
ریمنگتون 870 تفنگ بسیار عالی هسته و من ازش بسیار شنیدم.
باربد عزیز شما که با نخجیر دو زندگی کردی چرا از دقت و الگو عالی حرف میزنی. نکن برادر نکن. Khansariha (219)Khansariha (219)ولی الان که با کرال میچکونی و قبلا با نخجیر دو میزدی لذت شلیک بیشتر حس میکنی. من بشخصه با در نظر گرفتن مقدار استفاده و تجربه اندک شکار زدن خودم اگه تعویض کنم با تمام وجود یه کرال با لول 81 تهیه میکنم. یکی چند وقت پیش برا دوستم ردیف شد که بسیار عالی و دقیق تیر میده. تا چه شود بعد از این. خدا چی بخواد.
(2017-02-07 09:49 AM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دوست عزیز ما آقای میرلوحی مثل من آخره شانسه
بنده خودم به نام خودم و خانمم 4 تا تفنگ عوض کردم و سر آخر برتا پنج تیر پران آکبند قیمت 48 میلیون خریدم من هم فکر می کردم که این تفنگ با این همه نام و نشان الان دیگه دور ترین فاصله ها رو برام میزنه
اما زهی خیال باطل این کجا و تک روس اولین تفنگ که داشتم کجا که دلم براش یه ذره شده اون با قیمت دو میلیون و پانصد و این با قیمت 48 میلیون
الان برادرم یک رمینگتون 870 با لول 77 و فول چوک داره که جنازش به این تفنگهای جدید بنلی و برتای جدید می ارزه
اینو من دارم به شما میگم که این تفنگ رو دارم
دوستان گول قیمت تفنگ و اسم اونو نخورید.
دیگه قضاوت با شماKhansariha (8)

با سلام.
دقیقا بنده هم همین مشکل رو داشتم.سالها قبل من برتا rsداشتم و همین داستان دور زن و نزدیک زن رو حس کرده ام.الان 5 تیر ترک دارم و با ان خیلی راحتترم وبا ان برتا شاید عوض نکنم(این داستان تعویض رواغراق فرض کنید!!!!!خخخخ)
جسارتا مطلبی رو عرض کنم .در بلاد کفر که امکان تملک بیش از یک سلاح وجود دارد هر سلاح برای یک منظور ساخته میشود ودر نتیجه شکارچی نیز با توجه به نیازش و نوع شکار و محل شکار سلاح را انتخاب میکند و مثلا شکار مرغابی در مرداب یک نوع سلاح بر میدارد وشکار کنجشک سلاح دیکر......دورزن بودن سلاح مزیتی حساب نمیشود همانطور که سلاح نزدیک زن سلاح بدی محسوب نمیشود،5تیر محل استفاده خود را دارد و تک لول استفاده دیگر....
در کشور ما که اکثرا شکارگاهها صحرایی یا مشابه هستند طبعا سلاح دور زن بهتر عمل میکندو هرچه سلاح سادهتر و محکمتر باشد مرغوبیت بیشتر دارد(بعلت تعمیرات گران وگاها عدم وجود قطعات)بهمین دلیل اینجور سلاحها را ما بیشتر دوست داریم و با مزاج نا سازگارتر است چون باید یک سلاح داشته باشیم که همه کاره باشه و محکم ،و خراب هم نشود وتازه خوب هم در بیابانها و صحراها شکار بکند و عالی تیر بیندازد....
و گرنه دوست عزیز این سلاح شمایکی از بهترین سلاح های روز دنیاست و کلی هم طرفدار دارد و کلی هم شکار با ان انجام میشود...
روده درازی کردم ببخشید.....امیوارم منظورم رو رسونده باشم...موفق باشید.
دمتون گرم. حرف ما را زدیید. هر تفنگی برا کاریه. دولول برا خودش عالیه و جوابگو تک لول نیست و همینطدر چند تیرها جهت کار خاص خودشون مناب هستن. دور زدن در مکانهایی عالیه و در جاهایی بسیار مشکل سازه. نباید همه را با یه چوب راند. توقع و نوع استفاده باید تایین کننده خرید باشه. یا حق
باربد جان از کرال ت چند تا عکس بزار چون با بقیه کرال ها از نظر منبت کاری و ظرافت فرق داره

hossin
سلام دوستان خیلی قاطی شده حرفها هیچکس هم اعصاب نداره خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
من نه کرال دارم نه آکار نه یلدیز نخجیر 2 دارم
امـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا با انواع شاتگان ها اعم از برونینگ و بایکال و یلدیز و آکار و قاچاق و اصل و تقلبی خیلی تفنگ ها تیر زدم
انصافا این کرال هایی که در ایران هستن کیفیتشون یک سر و گردن از آکار پایین تره
یلدیز هم بنظر من بهتره از اکار به 4 دلیل
1 کارخانه معروفتری هست در ترکیه
2 جای بند داره (این مدلی که در ایران هست)
3 بین لول فاصله هست برای خنک کردن
4 چوک ها روی تفنگ هست 5 چوک
ضمنا همین کرال با جواز سپاه 4500 به من پیشنهاد شد نخریدم در حد آک واقعی با چوک اضافه !
یکی از دوستان هم از شمال گفتن 4500 با جواز سپاه هست اونم نرفتم ببینم (مازندران)
ولی بنظرم با توجه به اینکه ما درایران محدودیت تعویض اسلحه داریم آدم وقتی میخره یکم پول بیشتر بده مثلا جای کرال اکار بخره یا یلدیز یا بایکال
ولی اینو اینجا میگم به کسی برنخوره هرکس این کرال های موجود دربازار رو با اکار مقایسه میکنه و میگه کرال سرتره بنظرم احتماالا اصلا با هیچکدومشون کار نکرده خیلی واضحه که آکار بهتره
البته دوست خوبم آقای باربد خدایی نکرده به شما بر نخوره من منظورم با یکسری از تازه کارهاست که واویلا ..............
کلا تو حوزه شکار اکثر شکارچی ها مخصوصا تازه کارها قپی زیاد میان دوستان شما به دل نگیرید خخخخخخخخخخخKhansariha (399)
سلام kotlasجان مهم توقع هرکسی ازاسلحه ش هست به صورت قطعی نمیشه گفت کدوم اسلحه بهترازدیگری هست البته این مورددرخصوص سلاحهای ترک مصداق داره،کرال دقیق زدنش خوبه،آکار استحکامش خوبه،توتفنگهای ترک به نظرمن غیر هوگلو،مابقی موردی تویک آیتم کیفیت دارن،اساتیدم فرمودن قیمت اسلحه نشون دهنده بهتربودن اون نیست ، زمانی من کرال وخریدم یه کرال دیگه داشت ۴تومن،کرال بایدیه کم بیشترمواظبش باشی اگه تو کوه ازدستت بیفته دیگه فاتحه ش خونده س وبدردنمیخوره اکثرکرال های کارکرده که میذارن برای فروش همین مشکل ودارن[imgدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
حسین جان اینم عکس که فرمودین
ممنون باربد جان والا هرکدوم از دوستان میان چند تا تیکه بارمون میکنن بعدش میگن یه وقت برنخوره بهتون خخخخخ
ما تسلیم کرال تفنگ بدی یه ایشاالله شما بایکال بگیری

hossin
سلام حسین جان عزیزم ،قصدبچه ها ناراحت کردن کسی نیست مهم اینه که بعدش قانع میشن،شمابه دل نگیرتازه کارترازمن کسی نیست ناراحتم نمیشم هرکس بایدببینه باچی نیازش برطرف میشه،حساسیت رو مارک اسلحه چیزی جزناراحتی برای خودآدم نیست،همین جمعه باهمین کرال بایه شلیک ۴تاکبک زدم بیشترازاین لازم نیست حالایه اسلحه ۵۰میلیونی بگیرم که ۲۰سال دیگه پسرمم استفاده کنه گورباباش خودش کارکنه بخره من الان فی الحال بااین اسلحه لذت میبرم بقیه ش حرفه.
هدف ما هم استفاده از تجربیات اساتید هستش باربد جان اگه به غیر از این بود دیگه چرا تو تاپیک ها اینقدر شرکت میکردیم و عالم دهر بودیم بنده فقط یکم از لحن دوستان دلگیر شدم که اونم اگه حرفی زدم کسی رنجیده خاطر شده عذر میخوام
باهات موافقم از الان فکر تفنگ پسر بودن اشتباهه شاید اونم مثل بیشتر مردم مخالف شکار بود چه برسه به تهیه اسلحه
در ضمن اون سلیقه ای که من در تو دیدم این کرال ایشاالله به نوادگان ت هم میرسه خخخخخ

hossin
این همه تعریف میکنید از کرال یه پترن از ش بزارید ما ببینم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع