انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تعمیر قنداق
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
(2013-05-11 07:45 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هزینه ی پیچ و مهره کردن زیاد(حداکثر 5-6 تومن) نیست ولی برای رنگش باید بدین دست یه فرد ماهر که من فقط آقای همتی(sadra????) رو میشناسم.
يادش به خير!!
اگه استاد علي صدراي عزيز بود خيلي به ما كمك ميكرد. Khansariha (256)
(2013-05-11 11:57 AM)morteza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیژن جان من این تایپیک را امروز دیدم . اگه از این دستاورد بدیع زیاد استفاده نمیکنی و سایز قنداقش مناسبت هست , با سنباده نرم , چوبش کن و با زیر رنگ دلخواه رنگش کن و با اسپری مات کیلر آلمانی یه لایه نازک روش بپاش . اگه اسپری زاپون (zapon) گیرت بیاد که بهتر.Khansariha (256)
سلام اقا مرتضی عزیز
تشکر از راهنمایی شما در مورد این دستاورد.....اگه روی رنگ خودش از این اسپری بزنیم کمی به حال میاد که براق تر و زیباKhansariha (219) بشه؟
دوست عزیز با مته شماره 11 تا 14 میتونید دو سوراخ نزدیک به هم در حدود 4 تا 5 میلمتر ایجاد کنید عمق سوراخ جوری نباشه که قنداقو ضعیف کنه بعد هردو سوراخ رو به وسیله 1 مته کوچکتر مثل شماره 7 بهم وصل کنید سپس همون طرح رو با اره مویروی 1 تیکه چوب اجرا کنید . این همون کاره دم چلچه و یا بست رو انجام میده ولی با این تفاوت که در اوردن دم چلچله رو قنداق برای شما کاره سختیه .قطعه ای که شبیه دمبل شده رو با چسب چوب داخل قنداق میکنید ترک رو هم با اسپری تینر خشک بشوید 1 ساعتی صبر کنید خشگ بشه بعد به وسیله چسب قطره ترک رو ترمیم کنید چون این قبیل ترکهارو چسب قطرهای بهتر میتونه ترمیم کنه .

[تصویر: 13682988771.gif]

[/quote]
آقا بیژن اون اسپری یه نوع کیلر نیم مات هست و من بعد از رنگ کردن قعطاتی (فلزی)که با دست در تماس هستند ازش استفاده میکنم که خش روشون نیافته و روی چوب از نظر شفافیت تقریبا شبیه قنداق های نیم مات وایرخ فنری میشه Khansariha (214)Khansariha (256)
دوستان سلام
لگدگیری چی هست با یک تعمیرکار صحبت کردم گفت ایت تفنگها باید لگد گیری بشه که قنداق رو نشکنه اینطوری
خودش گفت من همه تفنگهای نویی که دارم اول لگدگیری میکنم بعدش میفروشم
حالا این لگدگیری چی هست؟؟
دادا لگدگیر همون قسمت پلاستیکیه ته تفنگهای شکاریه و به هیچ وجه برای بادی نیاز نیست
(2013-05-13 07:55 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دادا لگدگیر همون قسمت پلاستیکیه ته تفنگهای شکاریه و به هیچ وجه برای بادی نیاز نیست

منظورش از لگدگیری یک کاری بود که باید انجام بشه تا تفنگ بادی نو لگدش باعث شکستن قنداق نشه
من یه دیانا 35 دارم خیلی قدیمی!
می خوام اورحالش کنم
از لحاظ فنی سالمه سالمه و فنر و دیافراگمشم عوض کردم.
اما رنگ لوله و... پریده.
قنداق هم نیاز به رنگ آمیزی داره. بدم دست نجار می تونه؟ لازمه رنگ اصلیش کنده بشه؟
رنگ مشکی بزنم قنداق رودردسر نمیشه؟
(2013-05-13 12:52 PM)Aren نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه دیانا 35 دارم خیلی قدیمی!
می خوام اورحالش کنم
از لحاظ فنی سالمه سالمه و فنر و دیافراگمشم عوض کردم.
اما رنگ لوله و... پریده.
قنداق هم نیاز به رنگ آمیزی داره. بدم دست نجار می تونه؟ لازمه رنگ اصلیش کنده بشه؟
رنگ مشکی بزنم قنداق رودردسر نمیشه؟

رنگ لوله و قسمتهای فلزی که با زاجکاری حل میشه.فکر کنم یه تاپیک درباره اش داریم.

برای رنگ فنداق باید کاملا رنگ برداری بشه بعد سنباده و تمیزکاری بعد رنگ مجدد.رنگ مشکی هم می تونی بزنی مشکلی پیش نمی اد.فقط نوع رنگ و روکش مهمه که چی باشه.Khansariha (8)
ممنون از پاسختون Marksmann
از چه نوع رنگ و روکشی استفاده کنم؟
(بعد چرا من نمی تونم تاپیک ایجاد کنم؟ باید چندتا پست داشته باشم؟)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
لینک مرجع