انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
(2015-11-06 01:49 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اکار بنده لول بالاش هیچ مشکلی نداره ولی لول پایینش ته میکشه به همین خاطر برای جبران این نقصان شب نمای قرمز رنگ مگسک رو برداشتم وهدف رو میزارم ته دایره ( مگسک) مماس ریب ومشکل حل میشه ومثل لول بالا هدفو میزنه
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
میشه یه عکس بزارین برای هوازنی و اهداف ثابت و اسلاگ چطوره من موندم آکار بردارم یا یلدیز ؟

حسین محمودی
نه اینکه خودم شاهین اکار دارم به عقیده من اکار از یلدیز جوندارتره
سلام دوست عزیز(استاد گرامی)Khansariha (8)
استدلال شما در مورد جوندارتر بودن آکار نسبت به یلدیز چیه؟
این جوندار بودن دقیقا یعنی چی؟شما چه مولفه هایی رو در نظر گرفتید که به این نتیجه رسیدید؟
با تشکر
Khansariha (48)
Khansariha (256)
ممنون از لطفتون ولی من استاد نیستم // از هردو سلاح به یک اندازه در تراپ استفاده کردیم ویلدیز نسب به اکار کم اورد به نحوی که سوزنا مسلح نمیشدن ویا مسلح میشدن ولی عمل نمیکردن ( قفل) کرده بودن اما اکار مشکلی نداشت
(2015-11-06 11:16 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از هردو سلاح به یک اندازه در تراپ استفاده کردیم ویلدیز نسب به اکار کم اورد به نحوی که سوزنا مسلح نمیشدن ویا مسلح میشدن ولی عمل نمیکردن ( قفل) کرده بودن اما اکار مشکلی نداشت
شمایلدیزمکس تراپ را میگید ما منظورمون مدل شکاریش است داداش

حسین محمودی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکس مربوط به سلاح ستار جان صفحه اول یلدیز
با چارپاره مشکلی نداره؟

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

منظورم یلدیز هستا

درمورد سلاحهایی که در دسترس همگی هست برای اسلاگ وچارپاره طراحی نشده اما برای زدن این نوع مهمات اگه سلاحی موبایل چوک باشه که از چوک سیلندر باید استفاده بشه که هم قطر طول لول هست واگر چوک ثابت باشه باید از لول نیم چوکش استفاده کرد تا فشارکمتری به سلاح بیاد واگر تک لول فول ثابت باشه که ریسکش بیشتره ولی درکل نباید از این گونه مهمات استفاده کرد
الانه که طرفداران اینگونه مهمات احمدی رو ابکش کنن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
همانطور که جناب احمدی گفتن نزدن 4پاره بهتر از زدنش هست.ولی اینکه طرف گفته با یه چارپاره لوله داغون شده ادعای بی اساسی بیش نیست.چون بنده از سال 90 این سلاح رو دارم و انواع تک گلوله و سایزهای مختلف 4 پاره (تعداد زیاد)و ساچمه رو استفاده کردم ولی فعلا لوله سالمه .دلیل خرابی لوله احتمالا استفاده از مهمات عجیب الخلقه ای هست که شکارچیان حرفه ای؟؟؟؟؟؟؟؟ابداع نموده اند.Khansariha (367)
منم نظرم همین بود که طرف یه حرکتی زده. رو‌نمیکنه

اقایون. پس گرارو با چی بزمیم. ؟؟؟؟ بدبختمون میکنه

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
لینک مرجع