انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-01-28 12:29 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست خوبم نوین جان انشا الله که مبارکتون باشه میشه بفرمایید رولو سلاحتون عبارت اکار سلاح صنایع و ts 870 bdn12/76هست یا نه ممنون از خوابتونKhansariha (8)
سلام
من فقط پول رو دادم قرار شد 10 روز دیگه سندش صادر بشه 45 روز بعد هم تحویل بشه
اون نمونه ای هم که تو مغازه داشت یادم نمیاد همچین نوشته ای داشته باشه
فقط کارتنش فرق میکرد و زیر کوپش لوگو شرکت اکار بود و زاج لوله هم فکر کنم براق تر بود
دیگه چیز دیگه ای تو ذهنم نیست
من دیروز به یک اسلحه فروشی رفتم هم آکار و هم شاهین رو بررسی کردم ، دو نفر از دوستان که صاحب آکار و شاهین بودند هم همرام بودند به لحاظ ظاهری کیفیت اسلحه شاهین نسبت به قبل بهتر شده و همچنین کیفت زاج اسلحه آکار افزایش پیدا کرده ، بر روی لوله آکار دیگر جمله های مربوط به صنایع سلاح آکار و همچنین استاندارد ملی ترکیه حک نشده و فقط دو طرف لوله نخیر نوشته شده زیر کپ اسلحه هم علامت و اسم شرکت آکار حک شده ، چوک لوله را هم باز کردیم مثل سریهای گذشته اسلحه آکار بود. بسته بندی اونهم به صورت کارتن که کلمه نخیر بر روی اون نوشته شده و بسته بندی اونهم رنگ مشکی داشت.
روی لوله و کپ اسلحه شاهین چیزی نوشته نشده و فروشنده هم اجازه باز کردن چوکش رو نداد . به لحاظ رنگ کپ فرقی با آکار نداره فقط کیفیت قنداقش بهتر از آکار به نظر میاد و بسته بندی کارتن اونهم به رنگ سیاه و قرمز بود. خود فروشنده مدعی بود کیفیت شاهینهای جدید خیلی بهتر شده و هیچی از آکار کم نداره ، حالا باید منتظر موند تا ببینیم صنایع دفاع چه دست گلی ساخته!
با سلام خدمت دوستان عزیز.کسی میدونه سهمیه تفنگ تا کی میدن؟یا برای ثبت نام اسلحه تا چه موقع وقت هست یعنی تا چه ماهی؟با عرض سپاس فراوان.
راستی اگر سهمیه ای در کار هست شامل چه مارکهایی میشه؟
سلام عزیزان راستش بنده قصد دارم اگه خدا بخواد فردا یدونه اکار ترک بخرم البته دولتی و اسم نویسی طرف اشناس و گفته 20 روزه تحویل میده بهرحال قیمت 4 تومان میگیره
فقط سوالم اینه که الان اینطور که از این 22 صفحه فهمیدم دیگه تفاوت چندانی بین ایرانی و ترک نیس
فقط محافظ ماشه باید نقره ای باشه و روی لول نوشته داشته باشه بجز این موارد مورد دیگه ای هم هست که تو خرید دقت کنم؟
ممنون از سایت خوبتون
امیدوارم موفق باشید
سلام، دوستان كسي اينجا ميتونه منو به يه سلاح فروش معرفي كنه يه آكار سهميه اي بگيرم؟
چون آشنا نداشتم گفتم شايد كسي اينجا كمك كنه،
ممنونم
(2013-02-11 02:59 PM)mahammaham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، دوستان كسي اينجا ميتونه منو به يه سلاح فروش معرفي كنه يه آكار سهميه اي بگيرم؟
چون آشنا نداشتم گفتم شايد كسي اينجا كمك كنه،
ممنونم

اولا بگم که خیلی دیر به فکر افتادید دوست من ! خیلی از دوستان تهرانی هفته بعد میرن کلاس !
و نکته دیگه احتیاج به آشنا نبود اگه زودتر میگفتی روزی که فروشگاه عقاب و مقدم و ..... داشتند ثبت نام میکردند رو بهت میگفتم ضمنا هیچ پولی بابت شیرینی نمیگیرند!
ولی اون ها الان 3 هفته هست که سهمیه رو دادن و تموم شد!
ولی بازم به مقدم یه سر بزن
ممنون از پاسخ
يه مدت درگير بودم اصلا خبر نداشتم از بازار!
اين سهميه هايي كه دادن چي بوده اين دفعه؟
راستي مقدم فردوسي ه؟
(2013-02-11 05:31 PM)mahammaham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پاسخ
يه مدت درگير بودم اصلا خبر نداشتم از بازار!
اين سهميه هايي كه دادن چي بوده اين دفعه؟
راستي مقدم فردوسي ه؟

همه چی بود فقط آکار یکم سخت پیدا میشد ولی اگه میخواستی اونم بود
بیشتر شاهین و نخجیر و آکار دیدم صیاد حقیقتش اصلا ندیدم نخجیر 1 و 2 ساده و منبت
آره همون که تو فردوسی هستش یه سری بزن میگفت آخر ماه بقیه سهمیش رو میاره Khansariha (8)
ممنون حسین جان. باید برم زودتر ببینم چی به چیه.
راستی اگه خبر جدیدی داشتید به منم بگید لطفاKhansariha (8)
سلام به همكي يه سوال داشتم -مدت زماني كه طول ميكشه از زمان يرداخت يول تا زمان تحويل اسلحه جقدره؟
لینک مرجع