انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: درخواست نحوه ساخت کاور مناسب برای پی سی پی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
به نام خدای الرحم الراحمین

با سلام خدمت عزیزان خلاق سایت و علاقمند به شکار
دوستان عزیزی که اطلاعات دارند یا خودشان در این خصوص اقدام کردن.....لطفا راهنمائی کنند جچوری میشه یک کاور خوب و مقاوم در عین حال قابل انعطاف برای پی سی پی ساخت...بخصوص برای قنداقش که در مقابل صدمه احتمالی در حین شکار و تمرین تیراندازی از قنداق محافظت کنه؟
با تشکر
محمد جان راهنمای در مورد دوخت رو باید از کسی که در این زمینه لیسانس داره یاد بگیرید و اون کسی نیست جز عارف عزیز خخخخخخخخKhansariha (8)
والا مسیح جان..من با اقا عارف از طریق پیغام خصوصی صحبت کردم....گویا الان الگوی مارادور رو ندارند.....ولی امیدوارم در این تاپیک ما رو یاری کنند.....Khansariha (8)
تواین سایت نمونه های کاور رو داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسیح جان به بنده لطف دارند.به روی چشم هر کمکی از دستم بر بیاد کوتاهی نمی کنم.این شماره بنده 09187103787
با تلفن خیلی بهتر میشه توضیح داد ولی باز من همین جا تو سایت هم در خدمتم.
دوستان از سر شب مشغول ساخت یه کاور با یه پارچه بی نظیر واسه at-44 بودم همین حالا تمام شد(ساعت 3 صبحه) انقدر این کاور زیبا شده که خودم هیجان زده شدم Khansariha (219)صبح عکساشو واستون میزارم
عارف جان یه لطف کن همتی بگذار و یه راهتنمای جامع تصویری از این دوخت هات تهیه که
شامل عکس مرحله به مرحله
و توضیحات
هم باقیات صالحات میمونه و هم مدام ما نمیخواد خط شما رو اشغال کنیم و زحمت بدیم
اجر جنابتان هم در دنیا و اخرت محفوظKhansariha (8)
به روی چشم سهیل جان فکر خوبیه در اسرع وقت این کار رو انجام میدم
-------------------------------------------------------------------------------------------------
این هم کار دیشب بنده بر روی at-44 (البته واسه این نوع پارچه کل اصفهان رو زیرو رو کردم)

[تصویر: 3.jpg]

دیشب قنداق و بدنه رو تمام کردم امشب سیلندر و لوله رو هم تمام میکنمKhansariha (219) در کل at-44 اسلحه ای هست که کاور روش خیلی خوب جواب میده مثل ویندی
(2011-10-27 08:36 AM)stivist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به روی چشم سهیل جان فکر خوبیه در اسرع وقت این کار رو انجام میدم
-------------------------------------------------------------------------------------------------
این هم کار دیشب بنده بر روی at-44 (البته واسه این نوع پارچه کل اصفهان رو زیرو رو کردم)
دیشب قنداق و بدنه رو تمام کردم امشب سیلندر و لوله رو هم تمام میکنمKhansariha (219) در کل at-44 اسلحه ای هست که کاور روش خیلی خوب جواب میده مثل ویندی

الحق که کارتون درسته عارف جان.
البته من کاور قبلی که از شما دیدم رو بیشتر پسندیدم. گرچه این هم عالی شده
hamrdof عزیز شما لطف دارید از نظر کیفیت و فیت بودن این یه دونه به نظر خودم خیلی خوب شد از نظر رنگ پارچه هم یه طوری سلیقه ای هستش من خیلی این رنگ رو دوست دارمKhansariha (219)
عارف جان پیشنهاد میکنم روی تولید انبوه این کاورها فکر کنیKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع