انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: Daystate
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
پسر عموی شما چه جوری تهیه کرده؟قیمتش چقدر پاش دراومد؟
با سلام من هم می‌خواستم این اسلحه رو بگیرم البته مدل Wolverine می‌خواستم بدونم چطوری تهیه کردن خودشون از خارج اوردن یا اینجا تهیه کردنKhansariha (8)
دوست عزیز به عکسی که گذاشتم دقت کنید این اسلحه توی ایران هست پسر عموی من داره قدرتش 110 ژول هست 35 تیر اول بدون افت هست قدرت زیاد و دقت بسیار بالای داره دقیقا توی 170 متر ساچمه روی ساچمه میزنه اگر خواستین میتونین بیاین از نزدیک ببینینش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]
(2012-03-09 08:33 PM)diagram نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پسر عموی شما چه جوری تهیه کرده؟قیمتش چقدر پاش دراومد؟

دوست عزیز با خودشون هماهنگ کنین ایشون عضو سایت هستن به اسم mirzaei

Khansariha (8)
ببخشید از روی کنج کاوی میپرسم حدود 5 ماه پیش این تفنگ رو از استان فارس نخریدند؟Khansariha (8)
(2012-03-09 10:08 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید از روی کنج کاوی میپرسم حدود 5 ماه پیش این تفنگ رو از استان فارس نخریدند؟Khansariha (8)

خواهش میکنم دوست عزیز

ایشون خودشون وارد کننده هستند توی عکسا مشخص چند عدد سلاح اوردن

Khansariha (8)
ممنون اگه دوستتون صدا خفه کن براش تهیه کردن مدل رو لطف کنید بگین یا اینکه مال چه تفنگی بهش میخوره چون خودتون از صدای این مدل آگاهی دارین.
آقا مسعود یه جا خونده بودم در موردش که این مدل کالیبرش بیشتر از 5.5 است آیا همینطوره؟
(2012-03-09 10:08 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا شاهین استان فارس کجا این اسلحه را داره میشه یه ادرس بدید ما بریم ببینیم ؟
آقا مسعود یه ندا به پسر عمو بدید بیاد پشت فرمون ، دوستان خیلی سوال دارند جواب بدند
ممنون
به به شما هم که اهل شیرازین. توی مغازه ندیدم بیارند اما خودمون 3 تاشو آوردیم که یکیشو داداشم برداشت دوتا دیگه هم یکیش رو بابام به عموم داد که اهل تهران هست یکی دیگش رو نمیدونم. اگه با بچه ها و آقا جلال قابل بدونید یه روزی مشخص کنیم با هم بیشتر آشنا بشیم تفنگ هم میارم از نزدیک برسیش کنید خیلی خیلی پرقدرت و دقیق هست
راستی ساچمه ی 32 گرینی شیراز سراغ ندارین؟Khansariha (8)
سلام : قیمت این مدل چندهWolverine
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع