انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: رنج فايندر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
كسي تو زمينه رنج فايندر اطلاعاتي داره من يه مدل حدود متوسط به پايين ميخوام .
لطفا
1- امكانات و مشخصات
2- قيمت
رو بگيد ممنون ميشم
من یکی دارم لیزریه اما یه مشکل داره که برای کالیبر 22. به بال مناسبه و نمیشه برای کالیبر 177. استفاده کرد البته اینی که من دارم ساخت چینه و قیمتش 75000 تومن میباشد و باید تو تاریکی ازش استفاده کنید... محصول بدی نیست اما با وجود افت ساچمه در سلاحهای بادی نباید انتظار دقت خیلی زیادی ازش داشته باشید البته در فواصل طولانیتر و گرنه برای تنظیم سلاح در فواصل کوتاه مثلا 50 متر خیلی موثره Khansariha (48)
عزیز اون رنج فایندر نیست .اون دستگاهی هست که برای تنظیم دوربین استفاده میشه البته اسمش یادم رفته.رنج فایندر دستگاهی هست برای تعین مسافت به صورت دقیق هست .من یکی پرسیدم مارک لئوپولد 400تومن.ولی امکاناتشو نپرسیدم
imangta عزيز اون دستگاه كه شما داريد اسمش بورسايتهKhansariha (8)
(2011-09-03 08:51 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا
1- امكانات و مشخصات
2- قيمت
رو بگيد ممنون ميشم

سلام دوست عزیز من نیکون 1200 یارد داشتم که چند سال پیش450 خریدم شفافیتش زیادخوب نبود سرعت شات8 ثانیه ولی فاصله رو مشکی واضح نشون میداد.الان لایکا 900 یارد دارم که دیگه تو این رنج تولید نمیشه سرعت شاتش بالاست خیلی سبک و جمع و جوره ولی تو هوای خیلی افتابی یا زمینه برفی عدد فاصله رو باید دقت کنی تا بخونی قیمتشم 1 تومن به بالاست.لیوپولد یک مدل زده به اسم rx1000 tbr که با توجه به شیب یا زاویه تیر اندازی فا صله رو تصحیح میکنه تورج تو فردوسی یک نمونه لیوپولد داره نمیدونم از این مدله یا نه میگفت 850.
شیراز چند مدل بود از 300 شروع میشد تا 1600 ارزون ترینش یه لئوپولد بود که تا 300 متر رو نشون میداد و فقط به صورت مستقیم و در امتداد خط افق عددش وضوح بالیی داشت و کیفیت تصویرش هم بالا بود و خیلی سبک فقط ضعفش به نظرم همین بود که مسافت های با زاویه رو نشون نمی داد یعنی خطا می زد.
مدل 1600 هم اسم شرکتش برام آشنا نبود تا 2 کیلومتر رو نشون میداد سرعت و جهت باد و همچنین فاصله هایی که زاویه دار هم بودن رو نشون میداد به نظرم چیزی کاملی اومد و فوق العاده سبک فقط قیمتش بالا بود.
یا علی
جلال جان واسه روی دوربین چه نوع دوربینهای رنج فایندری وجود داره ؟ شما خودت دیدی ؟
Khansariha (214)
(2011-09-09 05:39 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جلال جان واسه روی دوربین چه نوع دوربینهای رنج فایندری وجود داره ؟ شما خودت دیدی ؟

دوست عزیز تا حالا چند شرکت معدود اقدام به ساخت چنین دوربین های کردن ولی مشکل اینه که هم حجم کار زیاد میشه هم وزن اون سنگین به طور مثال زاواروسکی این کارو انجام داد ولی به خاطرمشکلات ذکر شده تولیدش رو متوقف کرد تا اونجایی که میدونم الان شرکت زایس تقریبا 4 سالی هست که این نوع دوربین رو تولید میکنه ولی وزنش حدود 1 کیلو هستش.به نظر حقیر از فکر خرید این نوع دوربین یا حتی چشمی مجهز به فاصله یاب بیا بیرون چون کارایی لازم رو ندارنبه جاش یه فاصله یاب سبک با قیمت مناسب بگیر و اونو بده دست همرات که فاصله رو برات اعلام کنه و شما تیراندازی رو انجام بدی.
(2011-09-08 10:04 PM)esmaeelkia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-03 08:51 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا
1- امكانات و مشخصات
2- قيمت
رو بگيد ممنون ميشم

سلام دوست عزیز من نیکون 1200 یارد داشتم که چند سال پیش450 خریدم شفافیتش زیادخوب نبود سرعت شات8 ثانیه ولی فاصله رو مشکی واضح نشون میداد.الان لایکا 900 یارد دارم که دیگه تو این رنج تولید نمیشه سرعت شاتش بالاست خیلی سبک و جمع و جوره ولی تو هوای خیلی افتابی یا زمینه برفی عدد فاصله رو باید دقت کنی تا بخونی قیمتشم 1 تومن به بالاست.لیوپولد یک مدل زده به اسم rx1000 tbr که با توجه به شیب یا زاویه تیر اندازی فا صله رو تصحیح میکنه تورج تو فردوسی یک نمونه لیوپولد داره نمیدونم از این مدله یا نه میگفت 850.
الانم داریدش آقا ابولفضل؟
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع