انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: چگونه پر کردن فشنگ ساچمه زنی ک.12(خودپر)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان اگه اطلاعاتی در مورد پر کردن ساچمه دارند همراه با دستگاه های این کار وچگونه پر کردن و هر اطلاعاتی در این زمینه دارند لطف کنند بذارند .
البته خودم هم یه کم بلدم که براتون میذارم ولی سنتی سنتی سنتیست
(2011-08-15 07:40 PM)ckerico نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه اطلاعاتی در مورد پر کردن ساچمه دارند همراه با دستگاه های این کار وچگونه پر کردن و هر اطلاعاتی در این زمینه دارند لطف کنند بذارند .
البته خودم هم یه کم بلدم که براتون میذارم ولی سنتی سنتی سنتیست

سلام
آاقا هادی یه تاپیک با همی موضوع درست کردند . به نظر من این تاپیک رو حذف کنید و به اونجا مراجعه کنید.
دقت نکردم لطف کنید ادرسشو بذارید ممنون
(2011-08-15 09:57 PM)ckerico نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقت نکردم لطف کنید ادرسشو بذارید ممنون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)
با توجه به تکراری بودن تاپیک قفل و بعد حذف خواهد شد
لینک مرجع