انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: پند ها و تجربیات شکارچیان (فقط شکار وطبیعت گردی)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
اومدم یه نصیحت کنم به دوستای گل که هیچوقت اسلحه دست بچه ندن من یک حادثه وحشتناکازین دیدم بقیشو الان میرم با کامپیوتر تایپ میکنم گوشی کفاف نمیده
بله تو عروسی بودیم که یه پسر 10 ساله تفنگ پدرشو برداشت و نمیدونست که قنداقو کجا بذاره برای همین فک کرده اینم مثه کلته(تفنگش نخجیر2بود)پدرشم که بیخیال اون پسره هم مثه کلت یه دستی شلیک کرد یدفعه تفنگش پرت شد روبه عقب و ساچمه ها خوردن به دست یه جوون دستشو از کتف کندن یدفعه همه ریختن اونجا و.. پدرش تازه فهمید چیکار کرده تاکید میکنم دست بچه زیر14 سال ندید
سلام.
کوچیکتر از اونم که بخوام در حضور بزرگان سایت ابراز نظر کنم.
اما یه تجربه ای پیدا کردم که میخوام دوستان هم اونو بدونن که خدایی نا کرده این اتفاقی که واسه من افتاد واسه کسی نیفته.
1 هیچ وقت بدونه اسلحه شب تویه کوه نمونید.
2 هیچ وقت بدونه چهار پاره و اسلاگ و یا فشنگ های ساچمه درشت تویه کوه نمونید.
3 هیچ وقت با کسایی که اشنایی با منطقه ای که میخواید برید و ادعاشون میشه راه بلدن کوه نرید. ازمایششون کنید.
حتما میگید چجوری؟
مثال یه کوله پشتی بندازید رویه کولش با یه اسلحه بدید دستش اگر 100 متر رفت کم اورد بدونید اصلا کوه نرفته.
اگر دیدید وسط راه با حدس و گمان گفت این راهه اون راه نیست همونجا برگردید ادامه ندید.
Khansariha (8)
4 شنبه گذشته اگر اسلحه با فشنگ زیاد باهامون نبود شاید الان من اینجا نبودمKhansariha (367)Khansariha (367)
دوستان لطفا در مناطقی شب رو سر کنید که حداقل یه خانه عشایری چیزی تا شعاع 2 یا 3 کیلومتر تون باشه.
فقط خدا میدونه اون شب اونا چی بون که از بالایی کوه به طرفمون سنگ پرت میکردن. اینو خوب میدونم هر چی بود انسان نبود...........Khansariha (367)
یا علی
باسلام
بهنام جان من هم چیز هایی از این قضیه از دهلران وابدانان شنیدم صحت داره؟؟؟
اره داداش. با اجازت تویه یکی از کوه های اطراف ابدانان بودیم.
خدا اون شب رو نصیب هیچکی نکنه.
خیلی باید مراقب باشیKhansariha (8)
(2015-09-13 12:23 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
کوچیکتر از اونم که بخوام در حضور بزرگان سایت ابراز نظر کنم.
اما یه تجربه ای پیدا کردم که میخوام دوستان هم اونو بدونن که خدایی نا کرده این اتفاقی که واسه من افتاد واسه کسی نیفته.
1 هیچ وقت بدونه اسلحه شب تویه کوه نمونید.
2 هیچ وقت بدونه چهار پاره و اسلاگ و یا فشنگ های ساچمه درشت تویه کوه نمونید.
3 هیچ وقت با کسایی که اشنایی با منطقه ای که میخواید برید و ادعاشون میشه راه بلدن کوه نرید. ازمایششون کنید.
حتما میگید چجوری؟
مثال یه کوله پشتی بندازید رویه کولش با یه اسلحه بدید دستش اگر 100 متر رفت کم اورد بدونید اصلا کوه نرفته.
اگر دیدید وسط راه با حدس و گمان گفت این راهه اون راه نیست همونجا برگردید ادامه ندید.
Khansariha (8)
4 شنبه گذشته اگر اسلحه با فشنگ زیاد باهامون نبود شاید الان من اینجا نبودمKhansariha (367)Khansariha (367)
دوستان لطفا در مناطقی شب رو سر کنید که حداقل یه خانه عشایری چیزی تا شعاع 2 یا 3 کیلومتر تون باشه.
فقط خدا میدونه اون شب اونا چی بون که از بالایی کوه به طرفمون سنگ پرت میکردن. اینو خوب میدونم هر چی بود انسان نبود...........Khansariha (367)
یا علی

وای :)))
یه شب ما رفته بودیم بیابون جایی بودیم که واقعا میشه گفت بیابون بود . ولی اطراف فکر میکنم تا 7-8 کیلومتری چراغ های یه روستایی معلوم بود . ما مهمون دوستمون بودیم و شب توی چادر خوابیدیم . اواخر شب اطراف چادر صداهای عجیبی می اومد . دوستمون گفت اگر صدایی شنیدین زیاد اهمیت ندین بخوابین .
یهو صدای اصابت سنگ به زمین اطراف چادرمون اومد . یکی ... دو تا ... همینجور ادامه دار صدا می اومد دوستم رو بیدار کردم گفتم بابا جان پاشو بریم تو ماشین بخوابیم حد اقل ... گفت تو برو . من به هزار زور رفتم سمت ماشین . یه اسلحه هم که مال دوستم بود برداشتم و رفتم سمت ماشین و سوار شدم . بدون پتو تا صبح یخ زدم ولی دم صبح خوابیدم ....

صبح که بیدار شدیم شایه به اندازه یک فرغون گل خشک پشت چادرو ریخته شده بود چیزهایی که دیشب به اطراف ما میخورد انگار تکه های گل خشک شده بود و وقتی میخورد نزدیک ما پودر شده بود .
جالب اینه شب هر چی چراغ زدم هیچ چیزی ندیدم .
هر وقت به این موارد برخوردید بلند بگین پروانه ندادن اعصاب ندارم پروانه دفع آفاتتو صادر میکنما والا تو این اوضاع پروانه اجنه هم غنیمته خخخ
ولی جدا از شوخی منم یچیزایی از آون منطقه شنیدم
باسلام:
از دوستان خواهش میکنم به هر چیزی بها ندهند . این قبیل ازار اذیتها رو معمولا محلی ها انجام میدن برای دور کردن غریبه ها , اون داستانها رو هم خودشون میسازن و منتشر میکنن . بهنام جان اگر با موجود ماورایی روبرو بشیم فشنگ به چه کار میاد واگرانسان باشند اگر صبح با جسد در خون غلطیده روبرو بشیم چکارباید کرد ؟اولین متهم من وشمای غریبه هستیمو.............
با سلام
کوهنورد جان من کلا به این حرفها اعتقاد ندارم( نظر شخصی)
حرف شمارو در مورد محلی ها قبول دارم طرفای دهات ما یه نفر سرگرمیش این بود شبها مردم رو اذیت میکرد به شکل اجنه ها
مردم زیادی هم باور کرده بودن که اجنه هست واین طرف هم از این کار لذت میبرد
تا اینکه یه شب میره سراغ یه باغبون تو باغ باغبونه هم نترس یه کتک مفصل باچماق بهش میزنه وحسابی تلافی کارش رو در میاره بعد میفرستش خونش دیگه از اون به بعد مردم جن ندیدن خخخخخخخخ
با حرفت کاملا موافقم اقای کوهنورد فشنگ هیچکارس تویه همچین مواردی.
زیاد خوشم نمیاد وارد این بحثا بشم اما خودم با چش خودم یکی از اون موجودات رو دیدم دقیقا خیره شده بود بهم منم تویه اون لحظه یه چهار پاره واسش فرستادم اما فقط خاک بلند شد اونجا نبود. غیب شده بود.
تویه همچین مواردی فقط باید دو طرفت اتیش روشن کنی.
اونجای که من رفتم نزدیک ترین خانه عشایری که بهمون نزدیک بود و ماشینمونم اونجا بود 35 کیلومتر پیاده باهامون فاصله داشت که فکر نکنم کسی بخواد از اونا واسه اذیت اونجا بیاد.........
از اینا گذشته یه کوهی جلومون بود که هیچ کسی نمیتونه از اون بالا بره مگر اینکه تجهیزات همراهش باشه.
منم نکات ایمنی رو رعایت کردم هنگام شلیک در شب . اونجا داد زدم گفتم اگر کسی هستی خودت رو معرفی کن اگر بخوای چیزی نگی دارم با تفنگ شلیک میکنم خونت گردنه خودته.
اول یه رسام هوای شلیک کردم واسه رئب و وحشت دیگه صدایی نیومد تا 20 دقیقه .
بعد اون دوباره شروع کرد به سنگ انداختن خخخخخ دیگه شلیک نکردم گفتم بزار تو حال خودش باشه
لطفادوستان این بحث هارو ادامه ندید جاش اینجا نیستKhansariha (8) ممنونKhansariha (8)
من اینو از پیرمردای قدیمی هم شنیدم که میگفتن تو کوه سنگ پرت میکردن و میگفتن جن بودن نمیدونید جنو با چه اسلحه ای میشه فراری داد یا کشت؟البته اگه کشتی که تا نکشنت ولت نمیکنن
جن از صدای شلیک بسیار میترسه احتمالا برا همون بیست دیقه ولتون کردن
دم ایران گرم که همه جاش جن داره خخخخخKhansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع