انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفنگ بادی ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
سلام دوستان
من به هر جای این سایت سر میزنم فقط و فقط اسم و مدلهای خارجی تفنگ و ساچمه رو میبینم .
دوستان درباره تفنگ بادی ساخت ایران چیزی میدونید یا شنیدید؟
به نظر شما چرا تفنگ بادی با کیفیت ساخت داخل نداریم؟
یا حقKhansariha (256)
تفنگ بادي ساخت ايران هم داريم
شاهكار بشريت به نام تندباد كه تو مسابقه تير و كمان كه شب ساعت 1 پخش ميشد بعنوان جايزه ميدادن به برنده مسابقه!!!
اما احتمالا تا آخر هفته يه خبراي جديدي درمورد تفنگ بادي ايراني خواهيد شنيد Khansariha (48)
سلام
من تقریبا 6 سال پیش تفنگ بادی ایرانی داشتم
انصافا خیلی هم خوب بود من 4سال استفاده کردم حتی 1بار هم مشکل نداشت
ولی نمیدونم الان کیفیتش چجورهKhansariha (8)
در مورد این تفنگ شنیدم ولی ندیدم تنها چیزی که گفته میشه اینه که ساخت صنایع دفاع هست البته کسی تایید نکرده
درود بر همه دوستان

سال 1364 یه نمونه از این pcp های نیمه خودکار دستی داشتم که مارکش جت آرا بود.

در ضمن قیمتش هم 27000 ریال رایج مملکت بود اون موقع.طرحش هم مشابه بنجامین .

[تصویر: q.jpg]
مگه ایرانم تفنگ بادی میسازه تفنگ ابی که قدیما میساخت بادی ولی من ندیدم Khansariha (214)
آخ داشتم الان درباره همين تفنگ مطلب مينوشتم!!يادم هست اين تفنگ تك پمپ بود گلنگدني بود پايه دوربينش دو تيكه فلز منحني دو سانتي بود كه به بنده پيچ ميشد و لوله بسيار نازكي داشت حتي سيلندر پمپش برنجي بود زماني يكي براي تعمير آورده بود پيشم زود بردش!ماركش يادم نيست ولي ميدونم ايراني بود كاليبر4.5
(2011-07-18 10:32 PM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخ داشتم الان درباره همين تفنگ مطلب مينوشتم!!يادم هست اين تفنگ تك پمپ بود گلنگدني بود پايه دوربينش دو تيكه فلز منحني دو سانتي بود كه به بنده پيچ ميشد و لوله بسيار نازكي داشت حتي سيلندر پمپش برنجي بود زماني يكي براي تعمير آورده بود پيشم زود بردش!ماركش يادم نيست ولي ميدونم ايراني بود كاليبر4.5

craftsman جان کالیبرش 4.5 بود.قدرتی باور نکردنی داشت با 6-7 بار پمپ، حلب

روغن نباتی رو در 15-20 متری از دو طرف سوراخ میکرد. اون موقع من 14 سال داشتم

و بسیار کنجکاو. این بود که تفنگ در عرض یکی دو ماه اوراق شد.Khansariha (399)

[تصویر: Benjamin.jpg]
مارک جت ارا الان هم تولید میشه تو مجله جنگ افزار تبلیغ فروشش بود البته مدل فنریش بود و طرحش هم شبیه کرال بود
اما امان از دست تند باد خدا نصیب گرگ بیابون نکنه از نزدیک دیدمش و با هاش کار کردمم تنها توصیفی که از میتونم بکنم این بود افتضاح کامل
البته شاید اون یکی اینطوری بوده ولی با توجه به نو بودنش یه شکست کامل بود
سلام دوستان
منتظر بودم در مورد تند باد بنویسید . تقریبا هم میدونستم نظرتون چیه.
اما دوست عزیز craftsman در مورد یه خبر گفته بود . اگه میشه به ما هم یه چیزی برسون دوست عزیز !!!!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع