انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: برترین تک تیر اندازان دنیا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
(2015-06-05 03:56 PM)BARZOV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.Khansariha (8)
آمریکایی ها هر چی که دارن و ندارن! رو بزرگ و بزرگتر میکنن. همه میدونن فیلم سازی و قهرمان سازی مصنوعی حرفه ی آمریکایی هاست.
البته هر کشوری باید اون چیزی که داره رو بها بده ولی نه تا حد دروغ. حالا کار ندارم که حد دروغ رو چطور باید مشخص کرد.خخخKhansariha (290)

خلاصه که این فیلم سازی روش خوبی برای فرهنگ سازی و غالب کردن یه اندیشه به مردم شده و البته جو گر کردن, و البته وسیله ای برای بیان حقایق. الان هم قطب فیلم های جوگیر کننده ی دنیا همین آمریکا هست.

اگه گفته نشه من از کجا باید قهرمانان کشورمو بشناسم؟ والله من تا الان اسم شهید زرین رو هم نشنیده بودم اعتراف میکنم. ولی کلی اسم تک تیرانداز روس و آلمان و لهستان و آمریکا و فنلاند و اسلاو و انگلستان رو شنیدم.Khansariha (172)

خارجی ها از دروغ و افسانه های من درآوردی نویسنده فیلم!!! فیلم میسازن آدم کیف میکنه اونوقت ما صدها! سوژه ی کاملا واقعی تاریخی داریم ولی شاید فیلم هایی که ساخته شده به اندازه انگشت های دستها نباشن.(حتی شاهنامه ی ما که میگیم افسانه هست پایه تاریخی داره)
به خاطر فیلم سازی حرف تو دلم پر شده بود خالیش کردم شرمنده.Khansariha (8)Khansariha (219)

[تصویر: 920515_3.jpg]

[تصویر: 920515_1.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نبرد سنگینی در فاصله نزدیک بین ایرانی ها و عراقی ها در گرفته بود و طرفین بعد از مدتی خسته شدن و دیگه به طرف هم شلیک نمی کردن و در وضعیت سکون قرار داشتن.
این وسط یه تک تیرانداز ایرانی ناگهان به عربی میگه : جاسم کیه؟
یه عراقی از همه جا بی خبر سرشو بالا میاره و میگه : من که همون لحظه به درک واصل میشه.
چند دقیقه بعد دوباره همون صدا میگه : رحمان کیه؟ یه عراقی دیگه میگه : من و اونم یه گلوله وسط مغزش میشینه.
عراقیا که از این قضیه کلافه شدن و فهمیدن طرف مقابلشون کیه میان کلک بزنن و یکی از تیراندازان خبرشون داد میزنه میگه : رسول کیه؟
اما کسی جواب نمیده.
چند دقه بعد یکی از خاکریز ایرانیا میگه : کی با رسول کار داشت؟ که اون عراقی سرشو بالا میاره و میگه من!!!
و اونم با یه شلیک بی نقص اسنایپر ایرانی به جهنم نقل مکان میکنه.

البته احتمالا این در حد یه جک هست که بین رزمندگان میچرخده. نمیدونم تا چه حد واقعی هست.

[تصویر: n00098036-b.jpg]

به گوش راست شهید زرین دقت کنید.

حالا با چی صدا میکرده ؟ با بلند گو یا داد میزده ؟ وسط میدونه جنگ بوده مگه کلاس درس بوده که حاظر غایب کنن ؟ همین افسانه سازی هاست که ارزش واقعی افراد رو زیر سوال میبره. اتفاقا من معتقدم که با این حرف ها به جای افزایش محبوبیت این افراد بیشتر باعث بی ارزش شدن . لوث شدن رفتار اونها میشیم Khansariha (8)
سلام دوستان این حرفها چیه تورو خدا این جوک ها چیه میسازین اخه؟
کاری ندارم کی بهترین بوده کی بدترین محم دل و جرات ادم هست که فکر نکنم الان کسی داشته باشه.
یه شهدی هست که هم سنگری پدرم بودن به اسم شهید «مرتضی ساده میری» به نظر خودم بی باک ترین و نترس ترین بین شهدا یکیشون مرتضی ساده میری بوده و هست.
این شهید والامقام جراتی داشته که الان وقتی پدرم از رشادت هاش میگه اشک تو چشاش جمع میشه.
یکی از رشادت هاش این بوده که یه شب با پدرم میرن شناسایی که وقتی میخوان برگردن میگه به پدرم تو وایسا من برم دستشوی این بعثی ها الان میام .
پدرم میگه در حالی که داشتم نگاهش میکردم و بعثی ها هم همه سر پستهاشون بودن جلو چش همشون رد شده رفته در دستشویی این بعثی ها اون بعثی که تویه دستشوی بوده وقتی اومده بیرون افتابه دستشویی رو از داخل دستشویی در اورده داده دستش به عربی بش گفته برو افتابه رو پر اب کن بیار واسم اونم رفته پر ابش کرده داده دستش این شهیدم رفته دستشویی این بعثی ها.
جلویه یه ارتششون رفته دستشویی و اومده بیرون ایا کسی هست اینجوری بری تو دل دشمن و برگرده؟؟؟؟؟؟
این کار این شهید یعنی این که هیچ ترسی از دشمنی که تا دندون مسلح بوده نداشته.
فکر نکنم کل نیروهای نظامی دنیا جمع بشن یک نفرشون اندازه یک سر سوزن اندازه شهدای که دادیم جرات داشته باشن. این یک حقیقته.
ببخشید حرفهام مطابق بحث تاپیک نیست اما باید میگفتمKhansariha (8)

و خدارو شکر الان تک تیراندازهای داریم که در مسافت های بالای 500 متر شاهرگ قطع میکنن و قطع کردن و در تیراندازی رو دست ندارن اما چه فایده نباید نامبرده بشن چون یه عادتی داریم اطلاعاتمون نباید جای درز پیدا کنه . افتخار کنید به خودتون دوستان چون ایرانی هستیم و در نبرد مقابل دشمن با تمام وجود می ایستیم و ایستادیم.

و این امریکایی ها هیچی نیستند. چیزی خوبه در اون مسافت های که هدف خودش رو شانسی زدن دوباره بزنن . چیزی خوبه دوباره تکرار بشه نه یه بار شانسی بزنن بعد بهترین اعلام بشن.

اگه اینجوری بود همه ما الان بهترین تک تیراندازهای دنیا بودیم. والله.......

یا علی
(2013-08-20 11:28 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فقط تو کف این موندم با سهمیه سالی 10 تا فشنگ این چجوری تمرین میکرده که شده شیطان رمادی .... !!!! شایدم توامریکا سهمیه بیشتره دوستان اطلاع رسانی کنند

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ هرکی نخنده بی انصافی کرده خخخخخخخخخخخخخخخخخ چند ماه پیش شبکه خبر اعلام کرد که طبق امار خود امریکا تعداد اسلحه فروشیای امریکا از تعداد سوپرمارکتهاشون بیشتره (احتمالا اونجا سهمیه فشنگ ثانیه ای 10تا باشه ) // یاخدا
روس ها مدعی شکستن رکورد حداکثر مسافت تیر اندازی شده اند.
تیر انداز : ولادیسلوف لبوف
اسلحه : SVLK 14S
کالیبر : 0.408
سرعت گلوله : حدود 900 متر بر ثانیه
طول اسلحه : 1.43 متر
طول لوله : 78 سانتی متر
وزن اسلحه : 9.5 کیلوگرم
وزن گلوله : 28 گرم معادل 430 گرین
انرژی : بیش از 10000 ژول
فاصله : 3720 یارد معادل 3400 متر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرمنده از پیلتر شکن استفاده کنیدKhansariha (8)
توی یکی ازپاسگاه های مرزی یه بسیجی از 2000 متری با 12.7 هدفو زده بحث چن ماه پیش بود
اقا چه امریکایی چه ایرانی یا هر ملیت دیگه ،وقتی اسلحه خوب باشه مهمات خوب باشه تمرینم داشته باشه دوهزار متر وسه هزار مترم میزنن چیز فوق العاده ای نیست حالا دست یه امریکاییم برنو بده نمیتونه دو هزار مترو بزنه یه امریکایی شاید توی تمریناتش به اندازه کل اعضای این انجمن تیر بندازه بعد میشه کار نیکو کردن از پر کردنه
گفتن و شنیدنش راحته ولی در عمل سخته و خیلی سخته. تمرین زیاد و پشت کار میخواد. من توی گلوله زنی تجربه زیاد ندارم و همینم از لطف دوستانی هست که تفنگشون دستم دادن و چیزی که درک کردم اینه که زدن هدف در مسافت بالا کار هر کسی نیست برای همینه که توی ارتشهای دنیا بهترین افراد از نظر قدرت بدنی و ضریب هوشی جدا میشن و میرن برای تمرین تا تک زن بشن. بدن قوی باعث میشه در طی کردن مسافتها یا موندن در حالات نا مناسب لرزش یا کلافگی سراغش نیاد و هوش هم که برای محاسبه مسافتها و سرعت باد و جهت باد و و و بکار بیاد و مسیله بعدی هم اعصاب راحت و سالمه که با تامینبودن طرف درست میشه و خیلی صحبتهای دیگه که به عقل ناقص من نمیرسه. زدن یه شکار در 600 - 700 متری در عمل با صحبت کردن در موردش زمین تااااااااااااااااا اسمان فرق داره. طرف میگه با برنو کوتاه قوچ در 700 متری زدم و وقتی نگاه به اسلحه و صاحبش میکنیKhansariha (367) !!!!؟؟؟؟
اساتید ببخشن جسارت کردم در محضر بزرگان. Khansariha (226)Khansariha (226)
سلام عزیز حق با شماست ما هم نمیگیم هر کسی میزنه میگیم اونی که اینکاره است مثلا اگه با 308توی ایران میزنه اگه لاپوا دستش باشه یا کالیبر قویتری میتونه عین اون امریکایی که تمرین داره این مسافتا رو براحتی اینجا رو دقت کنین میگم براحتی میزنه
لزوما برای تیراندازی خوب بدن قوی نمیخواد فقط بدن باید با اسلحه توی یک لحظه مچ بشن وشلیک من خیلی از ادمای ریز نقشی دیدم خوب تیر میزنن کسی که با اتکای بدن قوی میخواد تیر بزنه تیرانداز تاخیریه که فقط با دقت زیاد خوب تیر میزنه ،تیرانداز خوب باید سریع بتونه بزنه دقیقم بزنه که اینکار با تمرین زیاد بدست میاد ایرانیا از بهره هوشی خیلی زیادی بین بقیه ملل برخوردارن اما پشتکار کمی دارن وزود مغرور میشن اما توی این بین کسایی که اروم کار خودشونو میکنن با همین امکانات کمم حرفی برای گفتن دارن
بنده شنیدهام گفتم و تجربه ناچیز خودم ولی میدونم اگر نتونی بدن اماده داشته باشی با طی یه مسافت کوتاه تپش قلبت حداقل مشکل توی تیراندازیه. حتما نباید ارنولد باشی فقط باید بدنی اماده داشته باشی. توی کوه هم این مسیله صدق میکنه. بازم شاید بنده اشتباه کنم. ولی ایرانی جماعت در هر زمینه اگر امکانات داشته باشن دیگران باید برن بوووووق بزنن.
عیب ایرانیا مطالعه کم در مورد هر چیزیه ،میخوان هر کاریو با تجربه کردن بدست بیارن البته خوبه ولی تا به یه تجربه مفید برسی طول میکشه بنده خودم در سالهای دور اصلا به. انحراف گلوله در باد معتقد نبودم بعد دیدم هست ،یا هزار چیز دیگه انقد ضرر کردم تا یه چیزی یاد گرفتم ،الانم اکثر اسلحه دارها در باور خودشون همه فن حریفن ،اما سطح اگاهی خیلی کمه اما نخبه هایی هم. هستن که خیلی واردن
الان وقتی بر میگردم به بیست سال پیش میبینم چقدر در جهل به سر میبردم همون موقع بودن معدود دوستانی که علمی حرف میزدن یادمه یه روز توی هزار متر میخواستم با برنو بزنم ولج میکردم برنو چهار کیلومتر برد داره طرف بهم میخندید میگفت توی هزار متر دوازده متر افت میاری خلاصه زدیم دیدم حق با اونه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع