انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ورزش پینت بال
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
دوست من این ورزش محدودیت سنیش چقدره ؟
بعد راستی دوستان تهیه ی تمام وسایل پینت بال به عهده ی شرکت کنندگان است یا خود باشگاه میده ؟
(2012-07-30 07:43 PM)mmdsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان میشه از باشگاه دارها بپرسید که اگر کسی طرح جدیدی برای اسلحه پینت بال داشته باشه باید به کجا ارجاع بده؟
یه مدل اسلحه توی ذهنم هست که اگر ساپورت پیدا بشه و اونرو تولید کنه واقعا میترکونه.
فکرش رو بکنید با اسلحه ای شبیه ام 4 یا جی 36 پینت بال بازی کنی اونهم با صدای واقعی گلوله .
چه شود .....Khansariha (219)
یا حقKhansariha (8)

فکنکنم تو ایران به نتیجه ای نرسی (منظورم خط تولید است) اما میتونی برای خودت درست کنی که تکی کیفی نداره تو گوگل یه سرچ برای اسلحه پینت بال انجام بده.اسلحه های مثل سلاح های گلوله زنی است که بازهم از بالا خشاب میخورن و خشاب پایینشون فقط جهت زیبایی داره.
(2012-07-30 08:31 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من این ورزش محدودیت سنیش چقدره ؟
بعد راستی دوستان تهیه ی تمام وسایل پینت بال به عهده ی شرکت کنندگان است یا خود باشگاه میده ؟

محدودیت سنی را نمیدانم ولی اغلب باشگاه ها وسایل و ورودی را با هم هساب میکنن.
ساعتی چنده؟
بستگی داره مثلا اون جا سانساش 2ساعتی بود ورودیه و لوازم 12 اما یه جا دیگه تو سایتش دیدم زده بود 7 خوب بستگی به زمین و موقعیتش داره باید ببینین نزدیک خودتون چنده.البته شنیدم یه جا نزدیک جاده ارتش است ورودیش هزار تومنه که محیطش جنگلی که قیمتش برام جالب بود.
گلوله های رنگی وقتی اثابت میکنن به بدن دردی هم داره؟
بله من خودم یه گلوله خورد به رون پام از 3لا لباس باز هم قرمزی ایجاد کرد.یه بنده خدایی هم دستش کبود شد.تنها جایی که درد نداره به ماسک است.البته تعمش مثل امپول بی هسی دندانپزشکی چون یه دونه تو دهنم پخش شد.و نباید از فاصله زیر 5 متر شلیک بشه و اگه درون چشم بخوره کاسه چشم تخلیه میشه.
دقتش چقدره؟
افت گلولش خیلی شدیده و باید یا حرفه ای باشی یا از روی خط سیر گلوله تشخیص بدی که کجا فرود میاد برای همین باید چند تا بزنی تا به هدف بخوره.
مسابقاتی هم داره؟
اون جوری که تو سایت انجمن پینت بال دیدم بله مسابقات داره.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع