انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: 120 شلیک با یکبار شارژ bt 65 در 200 bar
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
دوستان اگر فاصله همون 25 باشه(2/5 میلیمتر) باشه از فشار 200 بار تا فشارچند بار، 120 شات میشه باش زد.
چند ژول بهمون میده در همون فشار اولیه 200 بار،دوستان اگر کرنوگراف دارن زحمتشو میکشن
ممنونم از شماKhansariha (8)
کسی راجبش تجربه نداره 120 تیر چطوری؟؟
دوست عزیز این تاپیک سر جمع 2صفحس یعنی به خودت زحمت ندادی صفحه اولم بخونی؟ جواب سوالتون تو پست اول هست.
از ۲۰۰ بارتا ۱۰۰ بار شد ۸۰ شلیک'تازه گفتن بین ۷۰ تا۸۰ شلیک
اون ۱۲۰ رو از کجا اوردن????
شما که خوندید توضیح بده؟
عرفان جان منتظر توضیح گرم شما هستمKhansariha (290)
ببین برادر من نویسنده تاپیک گفته تا 2.5 میل ضخامت تست شده، در ضمن برای تفنگ های مختلف تلورانس وجود داره یعنی ممکنه واشر 1.5 میل رو ی تفنگ 70 شات بده و روی ی تفنگ دیگه 120 شات....شما با کار گذاشتن واشر میتونین تا 120 شات بگیرین وبستگی داره چه ضخامتی روی سلاح شما به این تعداد شات برسه، البته این مسئله رو حدود 4 سال پیش با آقا مسیح تست کردیم ولی دقت خوبی نگرفتیم...شما با کوتاه کردن سوزن والو میتونین به نتیجه ی بهتری برسین تا واشر گذاشتن.Khansariha (8)
دوست عزیز نویسنده متن تاپیک و معرفی کننده این روش بنده هستم و دوست خوبمون آقا مصطفی زحمت معرفی در این سایت رو کشیدن در حقیقت مشکل اینه که شما به متن موضوع توجه نکردید که ۱۲۰ شات با یکبار شارژ نوشته شده که عملا تا ۸۰ الی ۹۰ بار درنظر گرفته میشه
سلام 2.5 میل قدرتشو نصف میکنه ولی ساچمه ایرانیم میشه باش زد
سلام 2.5 میل قدرتشو نصف میکنه ولی ساچمه ایرانیم میشه باش زد
واشر زیره شیر دوقولوه دستشویی واسه این کار عالیه و چون از جنس لاستیکه اصلن باد نمیده و به همین دلیل هم دقتش تغییر نمیکنه ولی قدرتش نسبت به ضخامت واشر تغییر می‌کند
سلام به همه دوستان من هم یه واشر روی مخزن bt گذاشتم تعداد شات بصورت چشمگیری بالا رفت ولی تو فضای باز با فشار 150 به فاصله 60 متر شلیک کردم با اینکه به مرکز سیبل میخورد ولی تو دوربین مسیر حرکت ساچمه رو با چش می‌دیدم وپس برخورد به یه تخته ام دی اف بصورت کامل فرو رفته ولی از انور بیرون نمیاد در کل به نظرم تو قدرت خیلی تاثیر میزاره وبرا شکار تو فاصله شصد متر مشکل تا و شوک لازم رو نمیده
دوستان محل هاي نشت هوا توي بي تي كجاهاس؟
kasi midone in bt 65 qe chejoriye????

lotfan ye tozih kamel rajebesh bedin mersi
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع