انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تک لول روس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
آقایون من یه تک لول روس قدیمی پیدا کردم ولی هنوز از نزدیک ندیدمش.

فقط یکی از دوستام میگفت که سالم و تر تمیز و از این مدلهایی است که با فشردن یه ضامن زیر بچه قنداق تفنگ به 3 تیکه تقسیم میشه .

نظرتون در موردش چیه ؟
(2011-12-17 07:15 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط یکی از دوستام میگفت که سالم و تر تمیز و از این مدلهایی است که با فشردن یه ضامن زیر بچه قنداق تفنگ به 3 تیکه تقسیم میشه .

نظرتون در موردش چیه ؟

دوست عزیز اگه قصد خرید تک لول داری فرصت رو از دست نده . اگه از اون تک لول قدیمی هاست مهلت نده .
ولی اگه از اون باشه که مد نظر منه از 4 تومن کمتر نمیدنش .
جدیدش چه طوریه؟
نسبت به قدیمیه؟
دوستای گلم لطفا نظرتونو در مورد دولول کنار بایکال رو هم بدین من یکی ثبت نام کردم .ممنون میشم
(2011-12-18 02:15 AM)hoomanshaeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستای گلم لطفا نظرتونو در مورد دولول کنار بایکال رو هم بدین من یکی ثبت نام کردم .ممنون میشم

سلام هومن جان،

شاید به جد میتوان گفت یکی از بهترین سلاح های شکاری است که به صورت دولتی عرضه شده است.
تفنگ بسیار خوش دستی است و بسیار اصولی و فنی ساخته شده،این اسلحه سبک است و شما خیلی راحت انرا حمل میکنید(شبیه نخجیر دو شما را به نفس نمی اندازد)Khansariha (214)
پوکه کش ان بسیار قوی عمل کرده و ایرادات نخجیر دو را ندارد!.
سبک بودن و خوش دست بودن و قراول روی سریع از ان تفنگی ایده ال برای هوازنی ساخته است.
جان لوله ی این اسلحه 76 میلیمتری است و برخلاف نخجیر توانایی زدن فشنگ های مگنوم و چهارپاره و حتی تک گلوله را براحتی دارد.
البته نا گفته نماند قیمت این سلاح بطور قابل ملاحظه ای در سال 90 پایین امده است.
بنده با مدل های سال 87 که جز اولین مدلهای دولتی بود با قیمتی 2.3 کار کردم خیلی خوش دست و عالی بود یه اسلحه ی تمام عیار برای شکار ولی اخیرا دولتی 1.5 عرضه میشودKhansariha (8)
دوستانی که با این مدل کار کرده اند،کمی از کاهش کیفیت ان نسبت به مدل های سابق شکایت و گله کرده اند ولی باز هم در میان اسلحه های دولتی این گزینه از بهترین گزینه هاستKhansariha (8)

(2011-12-17 07:15 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرتون در موردش چیه ؟

دوست عزیز این مدل از مدل هایی است که کارخانه ی بایکال از سال 1997 تولید انرا متوقف کرده است،اسلحه ای قوی و خوش دست و سبک و بسیار ایده ال استKhansariha (8)
علت توقف ان هم مانند ماشین بنز و جنس های خوب این بوده است که به این زودی ها خراب بشو نبوده و یک شکارچی تا اخر عمر خویش انرا داشته و گاها به فرزندان هم ارث میرسیده و کارخانه های بزرگ و معروف دنیا همچون بایکال و استیونز و وینچستر همگی عمر مفید اسلحه های خود را از 50 سال به 20 سال کاهش دادند تا بتوانند بازار خود را از دست ندهندKhansariha (8)
شما اون مشکلشو حل کن و یاعلی واگر هم توقیفش کردن اصلا نگران نباش یدونه حواله بهت میدن شما برو دولول روس بخرKhansariha (8)
دوستان قیمت جدیدی از اسلحه های روس دارند؟
(2011-12-18 11:56 AM)mahdad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان قیمت جدیدی از اسلحه های روس دارند؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز مهداد جان،

قیمت های سال 90Khansariha (8)

موفق باشید
(2011-12-18 02:15 AM)hoomanshaeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا واقعا تفنگ خوبیه . البته من از جدیداش خبر ندارم .
یه مدت عرضه نمی شد ولی ظاهرا" دوباره شروع کردن .
شکارچی های قدیم عاشق تفنگ بغل هستن . چون باهاش خو گرفتن .
ولی دقت داشته باش الگوش و قراولش با سوار ها فرق داره .
(2011-12-18 03:12 PM)foad-bonellis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فواد جان غیر از مساله ی خو گرفتن،شکارچی های قدیمی نه تنها در ایران بلکه اگر فیلم های شکار را اگر از کلبه ی شکار خریداری کرده باشید(من اکثراشو خریدم و دیدم)در انگلیس و امریکا هم علاقه ی عجیبی به دولول بغل دارند و علت ان هم این است(از یک شکارچی قدیمی جویا شدم)
مساله ی اول قراول روی سریع و اسان ان است.
مساله ی دوم فشنگ گذاری سریع که احتیاج نیست همانند اسلحه های سوار نزدیک به 85 درجه خم شود.
مساله ی اخر هم اصولا دوماشه بودن انهاست،البته اسلحه ی سوار دو ماشه هم داریم ولی اصولا اسلحه های بغل همگی دوماشه و سوار ها تک ماشه اند.Khansariha (256)
(2011-12-18 06:46 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-18 03:12 PM)foad-bonellis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فواد جان غیر از مساله ی خو گرفتن،شکارچی های قدیمی نه تنها در ایران بلکه اگر فیلم های شکار را اگر از کلبه ی شکار خریداری کرده باشید(من اکثراشو خریدم و دیدم)در انگلیس و امریکا هم علاقه ی عجیبی به دولول بغل دارند و علت ان هم این است(از یک شکارچی قدیمی جویا شدم)
مساله ی اول قراول روی سریع و اسان ان است.
مساله ی دوم فشنگ گذاری سریع که احتیاج نیست همانند اسلحه های سوار نزدیک به 85 درجه خم شود.
مساله ی اخر هم اصولا دوماشه بودن انهاست،البته اسلحه ی سوار دو ماشه هم داریم ولی اصولا اسلحه های بغل همگی دوماشه و سوار ها تک ماشه اند.Khansariha (256)

قراول راحت تر با دولول بغل عادته و با قنداق رابطه داره نه تک لول ، دولول بغل و سوار و....
در ضمن آمریکایی ها بیشتر 5 تیر و 12 تیر و لول بلند می پسندند .. چه دستکش و چه اتوماتیک . چون شکارش بیشتر غاز و مرغابی هستش
فرانسوی ها و انگلیسی های سن بالا به بغل علاقه دارن . اون هم دلیلش عادت و همونطور که گفتید فشنگ گذاری راحت تره . ترکیه هم تفنگ لول کوتاه و سبک . چون بیشتر شکارش کبکه و نیاز به کوهنوردی داره . در ضمن شما که بهتر می دونید دولول سوار هم دو ماشه داره و دولول بغل هم تک ماشه داره .(البته جدید هاش که کمیابن)
دلیل اینکه دوماشه رو دوست دارن می دونید چیه ؟؟؟
چون در هر لحظه به راحتی می تونن برای نزدیک یا دور تیر بندازن ولی با تک ماشه اجبارا" اول لول نزدیک میزنه .
ولی در عوض تک ماشه فاصله ی زمانی تیر و پس تیر رو کم میکنه . به همین خاطر اسپرت تره و برای ورزش استفاده میشه .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
لینک مرجع