انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سيبل و هدف برای تفنگ بادی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
سلام و ارادت محراب جانKhansariha (8)
ممنون از لطفت
لایه آخر بیرنگ همانطور که خودتون گفتین برای ریزش رنگ می باشد ، اگر از برچسب های تابلو سازی که خود حالت پلاستیکی دارند استفاده کنید نیاز به این لایه بیرنگ پلاستیکی نیست ولی اگر از مقواهای به رنگ درخشان یا کاغذ فسفری که پلاستیکی نیستند استفاده کنید حتماً نیاز به یک لایه پلاستیکی دارید که یا با لیبل و برچسب شفاف یا با چسب پهن و یا اگر هیچکدام نبود روی کاغذ یا مقوای فسفری را چسب مایع بریزید و یک نایلون نازک را روی آن بچسبانید و بعد رنگ را روی نایلون اسپری کنید. سوال دیگه ای بود من در خدمتم
موفق باشید.
سلام دوستان گلKhansariha (8)
دوستانی که مایل به ساخت این سیبل ها هستند پیشنهاد میکنم از اسپری رنگ تیره مات استفاده کنند ،اگر اسپری براق استفاده کنید انعکاس نور چشم شما را اذیت می کند و در هدفگیری تاثیر خواهد گذاشت
این هم سیبل هایی که امروز تست شد
[تصویر: 13791033833.jpg]
[تصویر: 13791033822.jpg]
[تصویر: 13791033821.jpg]
Khansariha (256)
مونده بودم این سوالمو کجا بپرسم که بالاخره تاپیکشو پیدا کردم

من دنبال این هدف ها بودم که پرینتشون کنم واسه سیبل
ولی سوال اصلیم اینه که:

بعد از پرینت این کاغذ هارو کجا نصب کنم؟
منظورم اینه که نمیشه که رو دیوار خالی بچسبونیم.بعد بزنیم بهش.دیوار سوراخ سوراخ میشه.

فکر میکردم که بشه رو یه فلزی(مثل آلومینیم) چسبوند این کاغذ هارو که ساچمه سوراخش نکنه.
لطفا راهنمایی کنید
یه سیبل هایی هست مانند قیف ولی با سطح مقطع مربعی شکل که اگه سلاح خیلی قوی نباشه میشه از اون استفاده کرد.ساچمه ها هم جمع میکنه تو خودش و برای قرار دادن کاغذ یا مقوای هدف گیری ریل مخصوص داره که من ته سیبل رو با ورقه اهن لایه کردم که سوراخ نشه.
راه دیگش هم که من امروز از استادم یاد گرفتم اینه که همین وسیله رو با یه تخته سنگ و اجر به صورت دستی درست کنید که میشه چیزی مثل دروازه ی گل کوچیک ولی در ابعاد کوچک تر.
سلام به دوستای گلم...
این هم چهار تا سیبل تو یه فایل زیپ که با کمک سایتی که آقا اشکان گل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داده بودن درست کردم
امیدوارم که مورد پسند و استفاده ی شما دوستای عزیز قرار بگیره...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-01-31 01:26 AM)taherkhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی سوال اصلیم اینه که:

منظورم اینه که نمیشه که رو دیوار خالی بچسبونیم.بعد بزنیم بهش.دیوار سوراخ سوراخ میشه.

فکر میکردم که بشه رو یه فلزی(مثل آلومینیم) چسبوند این کاغذ هارو که ساچمه سوراخش نکنه.
لطفا راهنمایی کنید
رفیق من معمولا سیبل رو می چسبونم روی یه ورق نئوپان یا ام دی اف و پشتش هم یه تیکه سنگ به اندازه آ3 و ضخامت 1.5 سانت میذارم. این جوری کمترین آسیب به در و دیوار وارد میشه ولی خوب تکه نئوپان و ام دی اف هر چند وقت باید عوض شه.Khansariha (8)
(2014-01-31 01:26 AM)taherkhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی سوال اصلیم اینه که:

لطفا راهنمایی کنید

اگه تفنگت قویه/350/من که این کارو کردم.یه تخته زیر پای بنای حدود قطر 10cmبه ابعاد 50در40بریده برگ a4می چسبونم روش .تیر ها هم میره توی تخته از اون ور دیگه در نمیاد.
(2013-09-13 11:48 PM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گلKhansariha (8)
دوستانی که مایل به ساخت این سیبل ها هستند پیشنهاد میکنم از اسپری رنگ تیره مات استفاده کنند ،اگر اسپری براق استفاده کنید انعکاس نور چشم شما را اذیت می کند و در هدفگیری تاثیر خواهد گذاشت
این هم سیبل هایی که امروز تست شد
[تصویر: 13791033833.jpg]
[تصویر: 13791033822.jpg]
[تصویر: 13791033821.jpg]
Khansariha (256)

دوست عزیز میشه مراحل کارو توضیح بدی.تیر هارو رنگ سبز یا نارنجی میزنی/اون رنگ رو میگم که دور محل برخورد ساچمه هست/
عرض سلام واحترامKhansariha (8)
دوست عزیزمMILADSOBHI جان
مراحل ساخت این تارگت یا همان splatter targetرا در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین تاپیک کاملاً توضیح داده ام ، ساخت آن هم راحت بوده و وسایل مورد نیاز در دسترس همه می باشد . در ساختار تیر ها هیچ تغییری داده نمی شود بلکه در اثر برخورد ساچمه با سیبل ، لایه رویی رنگ مشکی در محل برخورد از بین می رود و لایه رنگ زیری فسفری یا نارنجی یا ... نمایان می گردد . از این روش برای تشخیص محل برخورد گلوله تفنگ های خفیف یا گلوله زن در مسافت بالا که نیاز است محل برخورد گلوله براحتی قابل رویت باشد نیز استفاده می کنند که مدل های اماده ان در خارج موجود است. پیشنهاد می کنم یکبار امتحان کنید برای تنو ع در هدف زنی لذت بخش است.
موفق باشیدKhansariha (8)
سلام
در پاسخ به دوستمون آقا طاهرخان عزیز .
من برای سیبل به ابعاد کاغذ A4 از جعبه مقوایی مادربرد کامپیوتر که داخلشم از پارچه های پرت و مستعمل انباشته شده استفاده میکنم (یه شلوار جین کهنه ) همیشه چندین نمونه پرینت سیبلهای مختلف و یه تیوب چسب آهن همیشه همرام دارم حتی با مگنوم 350 هم ساچمه از کارتن عبور نمیکنه هر مدت یه بار هم جعبه رو خالی و ساچمه های استفاده شده رو بخاطر سربش جمع میکنم در ضمن ساچمه ها هم زیاد دفرمه نمیشن .
امتحان کن فکر کنم مفید باشه .
دوستان با اتمام فصل شكار
يه سري سيبل هاي فانتزي از لينك زير ميتونيد دانلود كنيد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: crow5.jpg]

[تصویر: dove5.jpg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع