انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: خواص درماني گوشت،پوست و...شكار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
چند وقت پيش يكي از دوستان اين فروم چندتا سار شكار كرده بود و زير عكسشون نوشته بود براي مريض زدم.
خواستم ببينم اگه خواص درماني دارن همه استفاده كنن.
خودم يه روز از تلويزيون شنيدم كه ميگفت اگه پرنده هاي كوچيك مثل سار وگنجشك رو بذاريم خيلي بپزه بعد آبشو صاف كنيم،اون عصاره براي كساني كه دچار وسواس هستن خوبه!!
اون شخص فکر کنم مسیح بود Khansariha (6)خوب از شوخی گذشته گوشت سار خیلی گرمه گوشت این حیوان سرشار از پروتین هستش و

دو خاصیت دیگه داره اهن زیاد و استخوان این پرنده برای کسانی که دوچار پوکی استخوان هستند بسیار مفیده خوب من از خودم نمیگم از 1 پزشک

شنیدم
من شنیدم البته از اهل فنش که گوشت پرندگان مخصوصا کبوتر چاهی برای قلب و اونهای که تنگی عروق و شریانها (رگها) مشکل داره خیلی مفیده . دیگه نمیدونم و قصدم هم تبلیغ شکارشون نیست فقط بعنوان یک خبر گفتم .
من خودم در نوجوانی خیلی شکار گنجشک و سار زدم که هردوشون هم خیلی خوشمزه اند Khansariha (214)
بيزحمت اگه پختشون يا مصرفشون روش خاصي داره ذكر بفرماييد.
(2011-06-27 12:00 PM)يونيك نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بيزحمت اگه پختشون يا مصرفشون روش خاصي داره ذكر بفرماييد.

دوست عزیز
توی تاپیک آشپزی با گوشت شکار انواع پخت گفته شده میتونید به اون تاپیک مراجعه کنید و اطلاعات لازم رو کسب نمائید
تو یه سایت خوندم گوشته گنجشک رو ده روز بخوری از نظر جنسی خیلی قوی می شی(خلاصه).خیلی مفیده
جناب اسماعيل خان در مورد طريقه مصرف براي موارد درماني عرض كردم.
مثلا اينكه پخته شود يا كبابي يا چطور مصرف شود.ويا اينكه مثلاچند روز ويا چه مواقعي از روز وشب مصرف بشه؟
منم اینو بگم که زمانی که پدر دوستم زنده بود دکترها برایه ایشون گوشت پرنده ها رو توصیه میکردن و دلیلشم این بود که بواسطه کهولت سن دچار پوکی استخون شده بودند و گوشت پرنده ها خیلی مفید بود و تاکید هم کرده بودند که از بین پرنده ها گنجشک خیلی بهتره و خود دکتر بهم گفت که اصولا هرچی پرنده کوچکتر باشه مثل گنجشک بهتره
طریقه پختش هم آبپز توصیه شده بود
ضمنا گفته امیر خان هم تائئد میشه البته امیر جان واسه من و شما مناسب نیست داداش خخخخخ
و بدینسان بود که ماهم شدیم شکارچیه گنجشکها ...هر بار 150تا 200تا گنجشک شکار میشد البته با نامردی (شب شکار میکردیم )خخخKhansariha (214)
با سلام ..
والا اون قدیمی ها یعنی پدر بزرگ ما میگه گوشت شکار برای پا درد و کمر در مناسبه .. و همینطور خودش وقتی قوچ کوهی شکار میکنه پوستش رو مثل پیراهن میپوشه
به اصطلاح پوست میره .. که برای درمان خیلی از مریضی ها مفیده ..
سلام دوستان
گوشت شکار از لحاظ منابع غذایی بسیار به گوشت قرمز نزدیک است.پروتئین آن بیشتر از گوشت سفید (مرغ معمولی )میباشد و در عین حال کم چرب تر است .به خاطر وجود اسیدهای چرب غیر اشباح کاملا بیضرر بوده و برای بدن مفید میباشد(مخصوصا کبد)
کبوتر وبوقلمون وگنجشک کم چربی هستند(6 تا 12 درصد)و غاز و اردک چرب تر هستند (18 تا 33 درصد)
پروتئین مهمترین ماده متابولیک ساختارهای حیاتی است و گوشت شکار منبع غنی پروتئین میباشد
عناصر کمیاب در گوشت شکار عبارتند از نیاسین ،فسفر،مس،تیامین،ریبوفلاوین،ویتامین B6،روی،آهن و سلنیوم
کیس شکار شده بر خلاف مرغ معمولی که از یک جیره غذایی استفاده میکند"کاملا برنامه غذایی متنوعی دارد .از هورمونها و داروهای دامپزشکی که در بافت کبد رسوب میکنند مبرا است و در کل برای بدن مثل داروی نیروزا میباشد
پرندگانی مثل گنجشک و کبوتر به علت ماهیت گرمی که دارند و همچنین میزان بالای پروتئین جهت درمان سردی مزاج و تقویت بنیه جنسی مفید میباشندKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع