انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اصل استتار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(2013-10-11 09:06 PM)omidsoltani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به این میگن استتار, البته اگر بتونید ببینیدنش خخخ
[تصویر: 9d1152547c0b.jpg]

امید جون سرکاریه خخخخخخخخخ
من که نتونستم پیداش کنم
میتونی دورش خط بکشی ؟
(2013-10-11 09:26 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امید جون سرکاریه خخخخخخخخخ
من که نتونستم پیداش کنم
میتونی دورش خط بکشی ؟
اقا علی سر کاری نیستKhansariha (172)
اسنایپر مورد نظر هدشات شد خخخخخخخخخخخخخخ
عجب ضد اسنایپری هستم من(یکم از خودم تعریف کنم)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
[تصویر: 13815144201.jpg]
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2013-10-11 09:22 PM)ilamfalconry نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان.این چندمدت است به فکر یک مخفی گاه سیار هستم مثلا تو ماشین بزارم وجای که شکار داره زود روبه راه کنم وتوش کمین کنم .در جاهای به وسیله سنگ و شاخه درختان دورست می کنم اما در بعضی جاها این کار برایم مقدور نیست،حال بفکر پارچه های استتار توری افتاده ام به نظر شما این پارچه ها جواب میده؟وبعد کجا می تونم بیابم .آخه منطقه ما بهش می کن سرزمین یعقوب!‏ ‏!‏

داداش بهترین پیشنهاد برای شما تور استتار هست....اگر تونستی از نظامی دوزی ها گیر بیاری آمادش رو که هیچ...اگر نه میتونی با تور معمولی و پارچه استتار دلخواه خودت درست کنی....خیلی سخت نیست...اندازه یه پتو یکنفره باشه برات کفایت میکنه
(2013-10-11 09:22 PM)ilamfalconry نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان.این چندمدت است به فکر یک مخفی گاه سیار هستم مثلا تو ماشین بزارم وجای که شکار داره زود روبه راه کنم وتوش کمین کنم .در جاهای به وسیله سنگ و شاخه درختان دورست می کنم اما در بعضی جاها این کار برایم مقدور نیست،حال بفکر پارچه های استتار توری افتاده ام به نظر شما این پارچه ها جواب میده؟وبعد کجا می تونم بیابم .آخه منطقه ما بهش می کن سرزمین یعقوب!‏ ‏!‏

سلام و ارادتKhansariha (8)
دوست عزیزم شما میتونید از حداقل سه شاخه لوله استیل به قطر 1 سانت که برای تزیینات ام دی اف بکار میرود استفاده کنید این لوله استحکام خوبی دارند ونیز سبک هستند ، یا اگر گیرتان نیامد از لوله اب یا لوله سبز یا دسته تی یا ... بعد در بالای آن ها سوراخی ایجاد کنید و یک حلقه فلزی را از داخل سوراخ رد کنید جوری که هر سه لوله را به هم متصل کند و چیزی شبیه چادر سر خپوستی به شکل هرم ایجاد شودو روی ان را تور استتار بیاندازید و در ان مخفی شوید یا حتی اگر پوشش منطقه شما بیابانی است از گونی های کنفی هم میتوانید استفاده کنید و در ان پنجره های کوچکی ایجاد کنید (تو بعضی قسمت های بیابانی منطقه ما گونی کنفی هم خوب جواب میدهد ) یا پارچه استتاری متناسب با محل خودتان تهیه کنید و در ان سورخهایی ایجاد کنید. حمل این تور یا گونی یا پارچه ها و لوله ها در ماشین و برپایی این مخفیگاه اسان بوده و زمان زیادی لازم ندارد. مانند اشکال زیر
[تصویر: 13815246812.jpg]
[تصویر: 13815246811.jpg]
سلام و ارادت فراوانKhansariha (8)
یک راه ساده برای استتار کردن وسایل
ابتدا زمینه مورد نظر را رنگ کنید ، من در اینجا قبلا از رنگ سبز استفاده کرده بودم
[تصویر: 13816369871.jpg]
بعد با فیلم های رادیوگرافی و تیزبر طرح های مورد نظر خود را بصورت شابلون دراورید
[تصویر: 13816369872.jpg]
شابلون را روی وسیله مورد نظر با چسب محکم کنید
[تصویر: 13816369873.jpg]
رنگ اول را اسپری کنید
[تصویر: 13816369875.jpg]
سپس شابلون بعدی را با طرح های کمتر آماده کنید و این دفعه از رنگ دیگری استفاده کنید من از مشکی استفاده کردم
[تصویر: 13816369874.jpg]
و در نهایت شابلون بعدی را با طرح کمتر و برای رنگ دیگری مثلا قهوه ای بکار گیرید ، که من بدلیل کمبود وقت و جا ورنگ فرصت اتمام طرحم را نداشتم . اما روش کار به همین صورت است ،اگر کمی حوصله و خلاقیت به خرج دهید طرح های استتاری زیبایی می توانید ایجاد کنید
اگر بخواهید که بصورت موقتی جایی یا چیزی را استتار کنید می توانید ار رنگ های پلاستیکی محلول در آب استفاده کنید و به جای اسپری کردن تکه ابر یا اسفنج را برداشته وروی ان رنگ بمالید و بعد آن را روی شابلون بزنید
Khansariha (256)
سلام و عرض احترامKhansariha (8)
[تصویر: 13818317251.jpg]
[تصویر: 13818317252.jpg]
[تصویر: 13818317254.jpg]
[تصویر: 13818317255.jpg]
[تصویر: 13818318881.jpg]
[تصویر: 13818318882.jpg]
با سلام. یه روش ساده برای استتار اسلحه می توانید از جوراب استفاده کرد البته جوراب های (زنانه) خیلی بهتره هر رنگی که بخواید تو خانه یا بازار بیدا میشه در کمتر از 30 ثانیه راحت روی اسلحه فیت میشه به نظر من برای اسلحه های قنداق سنتیک بهتر باشه مثل at 44 حتی میشه روی سیلند ولوله هم کشید
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
دوستان گرامی این لباسهای استتار بیشتر نظامی هستن
و در ایران محلی برای فروش وعرضه آنها نیست ولی در مراکز آموزش نظامی سپاه جهت نیروهای تکاوری استفاده میشه یکی از دوستان من از روی لباس نیزاری مربوطه یکی ساخته که برای شکار اردک استفاده میکنه اگه شد عکسشا براتون میگیرم میزارم با هزینه خیلی کم درست کرده با یک لباس ارتش خاکی ومقداری الیاف ساده ولی بی نظیر شده
ما در ایران دستهایه توانای داریم که اگر بهشون فرصت داده بشه همه کاری می توانند انجام بدهند.
دوستان یه سوال پوشیدن لباس نظامی امریکایی یا این نظامی ها که مثل هم رنگ کوه هست مشکلی نداره؟
اقا مختار نباید ارم یگان های نظامی رو داشته باشهKhansariha (8)
مثلا اگه لباس پلنگی ارتش رو خریدید نباید آرمی باشه و اگه باشه باید بکنید،در این صورت مشکلی پیش نمیاد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع