انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاکسیدرمی پستانداران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
با عرض ادب واحترام خدومت دوستان
من یه پوست خشک شده برای یه کل دارم تا جایی هم که شد اونو دقیق بیرون اوردم . حالا چطور میتونم از خشکی درش بیارم ؟ شاخ و استخوناش هم دارم
لطفا راهنمایی کنید
با تشکرKhansariha (48)
دوست عزيز
اون پوستو بندازي توي آب مثل روز اولش ميشه ولي در خصوص تاكسيدرمي اطلاعاتي ندارم
دروود فراوان
قبلا این کارو کردم کل موهاش از خود پوست جدا شد یعنی تا دست بهش میگرفتم کنده میشد
البته یه مقدار زیاد تو آب موند
دوست عزيز
مگه چند وقت از شكار شدنش ميگزره از مدت شكار شدنش بيش از يكسال باشه طبيعيه كه موها كنده بشن ولي زير شش ماه نبايد مشكل داشته باشه البته مقداري از موها هم بطور طبيعي موقع دست كشيدن كنده ميشن ولي زياد هم نبايد بزاري توي آب بمونه به اندازه اي كه پوست فقط نرم بشه و حالت بگيره كفايت ميكنه
اقا اسماعیل عزیز 1 سالی از شکارش میگذره کل 6 سال
دوست عزیز
شرایط نگهداری پوست توی این یکسال خیلی مهمه با توجه به سن شکار توصیه من اینه که بیخیال کارکردن روی این پوست بشی بهتری چون مطمئنا در شرایط ایدهآل نگهداری نشده و پوست خیلی خیلی شکننده شده و آسیبهای جدی به پوست و پیازهای نگهدارنده مو هم از بین رفتن و ریزش موی زیادی خواهی داشت اصولا برای کار تاکسیدرمی نمی بایست پوست حیوان بیش از دو ماه ماندگاری داشته باشه البته در شرایط نگهداری خوب تا شش ماه هم میشه ولی این پوست برای استفاده های دیگه مثل الات موسیقی خیلی خیلی خوبه البته باید خوب پرداخت بشه
با اسماعیل عزیز هم نظرم 1 سال از شکار حیوان گذشته اصلا" نمیشه کاریش کرد و 100./. به پوست اسیب میرسونی .
به محض اینکه یه کم سرم خلوت بشه سعی میکنم روش کار کنم ببینم چی میشه .
پوسته که اونجا افتاده حالا امتحانش بد نیست .
راستی در مورد مواد نگه دارنده وضد باکتری . . . اگه دوستان اطلاعی دارند دریغ نفرمایند. با تشکر فراوان
عکسهای تاکسی درمی شده با مجوز. برا عموم هستش
یه شکارچی درجه یک
از این شکارها خیلی وقته میگذره

[تصویر: IMG_0508.jpg]

[تصویر: IMG_0512.jpg]

[تصویر: IMG_0515.jpg]
(2011-06-21 06:54 PM)ckerico نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکسهای تاکسی درمی شده با مجوز. برا عموم هستش
یه شکارچی درجه یک
از این شکارها خیلی وقته میگذره

[تصویر: IMG_0508.jpg]

[تصویر: IMG_0512.jpg]

[تصویر: IMG_0515.jpg]

اقا كسي از اين مدل ها براي فروش سراغ داره ؟ قيمت اگه گير بياد چنده؟
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع