انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ديانا 300R فنري خشابدار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
Rheinisch-Westfälische Sprengstoff

دوستان rws مخفف سه كلمه بالاست كه يك شركت المانيه كه مسوليت توزيع اسلحه و مهمات ساخت المان حتي غيرازتفنگ بادي دياناروتو امريكا به عهده داره . ازنظركيفيت هيچ تفاوتي بين اسلح هاي بااين ارم وبدون اين ارم وجود نداره وتفنگهايي كه به قلب اروپا هم ارسال ميشند اين ارم رو ندارند
حالا این مدل از دیانا تو ایران وجود داره یا نه؟
من یک عدد در اینجا دیدم. و دیگر هم ندیدم.و در اینجا این تفنگ پیدا نمیشود
توی یکی از سایتهای اندونزیای این مدل را دیدم توضیح مختصری ازش داده بود البته منبع معرفیش هم زده بود آلمان
این مدل دیانا 300R سفارشی هست و کلکسیونردارها بیشتر طالبش هستند .
یک کلکسیونر آلمانی
[تصویر: 973137_mz_diana_300r_1.jpg]
اطلاعات این تفنگ هم بقرار زیر است .
Spesifikasi :
• Kaliber : 4.5mm ( .177)
• Tenaga : Per ( Spring)
• Mekanisme : kokang bawah ( under-lever cocking)
• Magazine : 7-shots rotary magazine
• Kecepatan : 925 fps
• Berat : 3.64 kg ( 8 lbs)
• Panjang Total : 114.3 cm ( 45 " )
• Panjang Laras : 43.2 cm ( 17 " )
• Beban tarik pengokangan : 19.55 kg( 43 lbs)
• Tarikan Pelatuk : 1.5 kg ( 3.3 lbs)
• Panjang Tarikan : 14 "
سلام به همگی وتشکر برای عکسا ومطالب مربوطه حیف که تو ایرا ن نیست واقعا عجب سلاح باحالیه صد حیف وافسوسKhansariha (8)
لینک زیر رو چک کنین :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
واقها حیفه که این فنری زیبا تو ایران پیدا نمیشه!
با اجازه از اساتید گرامی، طبق pdf دفترچه این سلاح که در سایت دیانا قرار داره سیستم ساچمه گذاری و مسلح شدن 300R به قرار زیر است:
[تصویر: 14306799302.jpg]

و اینم نقشه باز شده 300R با ماشه T05 :
[تصویر: 14306799301.jpg]

Khansariha (8)
سلام.
اینم یه pdf برای معرفی دیانا ۳۰۰ار ، این پی دی اف رو ام میشه در این بخش قرار داد و هم در تاپیک معرفی جزوات ، ( من اینو هر دو جا قرار میدم )

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخش هایی از این pdf در عکس های بالا موجوده ، گفتم خوبه که کل فایل اینجا باشه.
باسلام
با توجه به اینکه ساچمه از توی توپی شلیک می شود دقتش فکر کنم کمتر از 470 و 52 باشه .
در صورتی ک ساچمه ها رو د-فرمه کنه بله.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع