انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: killzone شکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلامKhansariha (8)
اول یه تعریف از killzone میکنیم:به نقاط حساسی از بدن شکار گفته میشود که با وارد شدن انرژی کافی به ان نقاط به احتمال زیاد حیوان سریع از پای در میاد و مرگش حتمی هست.البته این تعریف من هستKhansariha (256)
یک شکارچی خوب و حرفه ای با killzone شکار خود اشنایی کامل دارد و دقیقا مناطق حساس شکار خود را میشناسد.به طور کلی برای یک داشتن شکار خوب باید مناطقی چون سر-گردن-قلب و اندام های داخلی را مورد هدف قرار داد.در چهارپایان مثل قوچ و میشو گراز و گرگ و... عموما ناحیه ای را هدف قرار میدهند که محل تجمع اندام های داخلی همچون قلب ششها و ریه میباشد .عموما کمی بالاتر و عقب تر از محل اتصال دست به بدن میباشد.
برای هدف قرار دادن قلب یک پرنده عموما باید ناحیه ای بین نوک کتف چپ تا نزدیکی وسط سینه را هدف قرار دهیم.در صورت برخورد به قلب پرنده به قول دوستان فریز خواهد شدKhansariha (219)
پیشنهاد من برای شکار پرنده هارت شات کردن اون هست نه هدشات کردن.چون سر پرندگان کوچک هست و احتمال نخوردن تیر زیاده ولی اگر خیلی به خودتون و تفنگتون ایمان دارید میتونید هدشات کنیدKhansariha (214)
مخلصم امين جان
ميدونم كه اون تيكه آخرو منظورت من بودم (( ولی اگر خیلی به خودتون و تفنگتون ایمان دارید میتونید هدشات کنید ))
مخلصم اقا اسماعیل منظور خاصی نداشتمKhansariha (219)
ولی من به شخصه هم به تفنگ شما ایمان دارم هم به توانایی های خودتونKhansariha (8)Khansariha (214)
دوستان بهترین نقطه برای شکار پرنده ای مثل کبوتر شلیک به قفسه سینه هست .چون اکثر اندام های حیاتی مثل شش و قلب توی این منطقه واقع شده و بعد از برخورد ساچمه به دلیل اینکه ساچمه با سرعت می چرخه و وارد بدن حیوان میشه به راحتی منطقه بزرگی از شش و قلب رو در اثر چرخش تخریب میکنه و اینجوری حیوان به اصطلاح فریز میشه.اما باید دقت بشه که تیر به شکم اصابت نکنه اون وقت پرنده فرصت داره تا مسافتی رو پرواز کنه و بعد به دلیل خونریزی بمیره که این خیلی جالب نیست.
برای هد شوت کردن هم حتما پیشنهاد میکنم که در فواصل نزدیک این کار رو انجام بدین چون واقعا کار سختی هست و یه هد شات تمیز به عوامل زیادی بستگی داره که بعضیاش خارج از اختیار انسانه.
یا علی
راستی اقا مسیح با زدن این تاپیک یه وقت جسارت نکرده باشم؟Khansariha (214)
هدشوووووت های شما همواره در تیراندازی به من روحیه میده.میدونم که به شدددت منتظر شروع شدن فصل شکار هستیدKhansariha (8)
شما لطف داری امین جان این چه حرفیه ولی باور کن بی صبرانه منتظر فصل شکارم خوب اینم عشق ماست دیگه دیگه هد شاتم که خراکه Khansariha (58)Khansariha (395)
فصل شکار + رین استورم + مهارت اقا مسیح = شکار عالی
اقا تو این فصل شکار منم با خودتون ببرینKhansariha (57)
بهترين اندام براي شليك ششها هستند. چون فشارهواي داخل ششها بيشتر از فشارهواي بيرون هست به محض سوراخ شدن به هم ميچسبن وحيوون خفه ميشه چه پرنده باشه چه پستاندار.
هدشات هم بدنيست ولي بعضي وقتها من پرنده زدم نصف كله اش رفته بازم زنده مونده و دلم سوخته.
تو بال وشكم هم زدن اشتباه محض هستش وجز زجر حيوون چيزي به دنبال نداره چون بال پرنده ها از استخوانها ي سبك و توخالي تشكيل شده و چند لايه است نميزاره ساچمه به بدن پرنده برسه. براي همين موقعي كه يه پرنده رو از
بغل ميخواين شكار كنيد بايد بالاي كتف يا گردن رو بزنيد
(2011-05-24 04:32 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما لطف داری امین جان این چه حرفیه ولی باور کن بی صبرانه منتظر فصل شکارم خوب اینم عشق ماست دیگه دیگه هد شاتم که خراکه Khansariha (58)Khansariha (395)
ما هم بی صبرانه منتظریم خخخخ
هر چند گاهی زیر آبی میریم اما خیلی کم و نا خواسته .
داش مسیح رسما شمارو به مبارزه دعوت میکنم 52بهم دادی واسه خودتون درد سر شده !!!خخخخخخخخ
شوخی کردم
دوستان اگه میشه عکس پرنده هایی که شکارشون مرسوم هست رو بزارید و با خط دور کیلزونشون خط بکشید تا تو فصل شکار کمال استفاده رو ببریم.Khansariha (214)Khansariha (214)
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع