انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: رنج فایندر (rangefinder) برای گوشی های آندروئیدی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
دوستانی که گوشی آندروئیدی دارند می تونند با نصب برنامه هایی از اون به عنوان یک رنج فایندر ابتدائی و نه خیلی دقیق و تخصصی استفاده کنند. من خودم تازه یکی از این برنامه ها رو نصب کردم. اسم برنامه smart measure هست و از لینک های زیر فایل apk ون رو می تونید دریافت و نصب کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن این برنامه از دوربین گوشی و اطلاعاتی که بهش می دید مثل ارتفاع قرار گرفتن گوشی نسبت به هدف فاصله رو محاسبه می کنه. در واقع شما با دادن ارتفاع دوربین و زاویه دادن به گوشی طوری که نقطه مرکزی رو صفحه پایین ترین نقطه هدف رو نشونه بگیره به گوشی اجازه می دید با داشتن ارتفاع و زاویه مثلثی که ایجاد شده فاصله یا ضلع پایینی رو حساب کنه بعد با نشونه گرفتن بالترین نقطه هدف می تونه ارتفاعشو هم با توجه به فاصله و زاویه محاسبه کنه. شاید خیلی دقیق نباشه ولی حالا که امتحان کردم می بینم به درد خوره.
فکر می کنم برنامه مشابهی هم برای گوشی های آیفون موجود باشه.
ممنون فرشيد جان
فقط روي گوشيهاي آندروئيد نصب ميشه ؟ ما كه هنوز جهان سوي هستيم ( خودمو گفتم ) و با همين نوكياهاي داراي سيتم عامل سيمبين كار ميكنيم چي
گوشی اندروئید چیه منظورتون همون صفحه لمسیه؟
(2011-05-23 08:30 AM)amir74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوشی اندروئید چیه منظورتون همون صفحه لمسیه؟

منظورشون گوشی هایی است که از سیستم عامل آندروید استفاده میکنند...
برنامه ای که گذاشتم مخصوص سیستم عامل آندروئید هست. فکر می کنم برای گوشی آیفون هم برنامه ای باشه اما در مورد سیمبین اطلاعی ندارم. تو گوشی های جدید آندروئیدی قابلیتی هست که می تونه زاویه گوشی رو تشخیص بده در حقیقت سنسور هایی داره. فکر نکنم سیمبینها این قابلیس رو داشته باشند. راستش خودم هم سیمبین داشتم و دارم. تابستونی خواستم جی پی اس بخرم اما بعد از کلی تحقیق و به این دلیل که نقشه های جی پی اس تو ایران ناقص هست ولی برای گوشی امکان استفاده از نقشه های آنلاین گوگل و برخی نقشه های آفلاین دیگه موجود بود گذاشتم سرش گوشی آندروئیدی گرفتم.
(2011-05-23 09:21 AM)farshid37 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنامه ای که گذاشتم مخصوص سیستم عامل آندروئید هست. فکر می کنم برای گوشی آیفون هم برنامه ای باشه اما در مورد سیمبین اطلاعی ندارم. تو گوشی های جدید آندروئیدی قابلیتی هست که می تونه زاویه گوشی رو تشخیص بده در حقیقت سنسور هایی داره. فکر نکنم سیمبینها این قابلیس رو داشته باشند. راستش خودم هم سیمبین داشتم و دارم. تابستونی خواستم جی پی اس بخرم اما بعد از کلی تحقیق و به این دلیل که نقشه های جی پی اس تو ایران ناقص هست ولی برای گوشی امکان استفاده از نقشه های آنلاین گوگل و برخی نقشه های آفلاین دیگه موجود بود گذاشتم سرش گوشی آندروئیدی گرفتم.

بابا مايه دار حتما i9000
بنظرتون i9000 یا بقولی گوشی های آندروئیدی چه قیمته؟
اگر دوستان مثلا آقا فرشید اطلاعاتی داشت ممنون میشویم که در اختیار ما قرار دهند .
البته نزدیک بود چند وقت پیشها یک گوشی htc نیمه HD بگیرم فکر کنم حدود 650 هزار بود که سیستم عاملش هم آندروئیدی بود کیفیتش که منو گرفت فعلا ما با همین سیمبینها داریم میسازیم یعنی تازه داریم راه میافتیم Khansariha (214)
برای اطلاع دوستانی که میخواهند بیشتر با این سیستم اشنا بشوند به لینک زیر مراجعه کنند
گوشی iI9000 بین 600 تا 700 بود تا 1 ماه پیش. این اختلاف قیمت به داشتن یا نداشتن گارانتی اصلی مایکروتل و این که رمش 8 یا 16 گیگ باشه بر می گرده. در کل گوشی خوبیه و من ازش خیلی راضیم. البته اگه زیاد باهش اینترنت برین و کارکنین باتریش زود تموم می شه. واسه همین من خط ایرانسلم رو توش انداختم. اما در کل گوشی های سیستم عامل دار و به خصوص آندروئیدی برای کسی خوبه که حوصله سرو کله زدن با گوشی رو داشته باشه. اگه از دسته افرادی هستید که ویندوز کامپیوتر رو خودتون نصب نمی کنید یا وقنی سیستم با مشکل مواجه شد پیش کسی دیگه می برید ممکنه با این جور گوشی ها مشکل پیدا کنید. 2-3 ماه پیش واسه یکی از اقوام یکی گرفتم ولی هنوز با گوشی مشکل داره. اگه این مشکل رو ندارید واقعا امکاناتش عالیه من الان 50 درصد کارای اینترنتیمو با گوشی و جی پی آر اس نامحدود 10 هزار تومانی ایرانسل انجام می دم. از کامپیوتر راحتتره، تو رختخواب یا خیابون و ماشین هم قابل استفاده است.
ممنون فرشید جان زحمت کشیدین عزیز Khansariha (8)
گوشی 9000 حدود 500 تومان هست ولی HTC هم چند مدل اندروید داره، سونی اریکسون X10 و X10 Mini هم از این سیستم عامل استفاده میکنند و میتونید این برنامه رو روش نصب کنید.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع