انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نقص و عیب در پیچ تنظیم ماشه وایرخ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
Sniper عزیز
اشتباه نکنیم غیر معمولی هستیم.
بهر حال امروز یک پاکت پیچ نو و فنر کوچولو از شرکت وایرخ در آلمان دریافت کردم. جواب میل من را ندادن، ولی مشکل را حل کردند.
باز شروع کردم به بستن پیچ که دیدم دوباره سفت میچرخد. با کمی چرخاند و برعکس چرخاند، درست شد.Khansariha (219)
سلام دوستان.من میخام یه وایرخ 80 بخرم.اگه امکانش هست در مورد این پیچ بیشتر توضیح بدید.کارش چیه ؟ و چطور باید تنظیمش کرد که دیر تر خراب شه. ممنون
با سلام خدمت دوستان یه وایرخ 80 خریدم به قیمت نهصدو پنجاه .پیچ تنظیم ماشه یه کمی سفته ولی فکر کنم اگه کاریش نداشته باشی بعد از تنظیم ماشه دیگه خراب نمیشه .اگه خراب شد از کجا میشه یدکشو خرید . با تشکر از دوستان
(2013-01-01 11:19 PM)kamangar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان یه وایرخ 80 خریدم به قیمت نهصدو پنجاه .پیچ تنظیم ماشه یه کمی سفته ولی فکر کنم اگه کاریش نداشته باشی بعد از تنظیم ماشه دیگه خراب نمیشه .اگه خراب شد از کجا میشه یدکشو خرید . با تشکر از دوستان
دوست من یدکی معمولا وجود نداره
البته امیدوارم هیچوقت مال شما خراب نشه ولی اگر روزی به تعویض پیچ نیاز پیدا کردید یا پیچ را ببرید بدید مغازه های تعمیرات تفنگ و از روی ماشه های دیگه براتون تعویض کنه و یا خودتون با روشهای که دوستان نشون دادند یکی درست کنید (درست کردنش سخت نیست ) Khansariha (8)
خدا رو شکر برا من که مشکلی نداره و داره مثله مرد کار میکنه
Khansariha (219)
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع