انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: باشگاه های تیراندازی سطح کشور
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلام
من میخواستم یک لیست جامع از باشگاه های تیر اندازی تهران تهیه کنم
فعلا فقط اینها را پیدا کردم:

توچال (تیراندازی با کمان) :تهران - منطقه ۱ - ولنجک - تله کابین توچال تلفن:۲۲۴۲۱۵۰۸
تیراندازی با کمان :تهران - منطقه ۲۲ - جاده مخصوص کرج - بلوار شیشه مینا - پارکینگ ۱۳ تلفن: ۴۴۱۶۴۳۴۳
سئول (تیراندازی) :تهران - منطقه ۳ - بزرگراه کردستان - تقاطع خیابان ونک و کردستان
صنایع مهمات سازی تهران (تیراندازی):تهران - منطقه ۱ - بزرگراه بابایی - روبروی شهرک امید تلفن: ۲۲۹۶۷۸۹۱, ۲۲۴۴۱۰۹۱
یکی هم توی نزدیک میدان هروی-پارک صدف هست که تلفنش رو ندارم

مطمئنم باشگاههای زیادی هست که مشخصاتشون توی اینترنت نیست ،دوستان اگر اطلاع دارند آدرس و تلفنش رو اعلام کنند و همینطور هزینه های لازم برای ثبت نام
با سلام
با تشکر از اقا مجید بابت تاپیک خوبشون که جای خالیش حس میشد باید عرض کنم از اونجا که این تاپیک میتونه بهره برداری وسیعتری با معرفی تمام باشگاههای تیراندازی سطح کشور داشته باشه و به این نحو راهنمایی مناسبی به علاقمندان شده باشه عنوانش رو از حالت اختصاصی "باشگاههای تیراندازی تهران" به حالتی عمومی تر یعنی" باشگاههای تیراندازی سطح کشور" تغییر دادم.
لازم به ذکره این اطلاعات از هیئتهای تیراندازی شهرستانها قابل تهیه است اما در اینجا بد نیست نظر دوستان در خصوص امکانات و تجهیزات و هزینه های جانبی تمرینات در این باشگاهها,مطرح بشه
شیراز دروازه کازرون هیئت تراندازی استان فارس ورزشگاه شهید دستغیب
هزینه ثبت نام ماهانه 20000 تومان + 5000 تومان برای بیمه 1 ساله
توی سنندج من باشگاه تیر اندازی هیت تیر اندازی رو میشناسم با هزینه ماهیانه 10000 تومان و 5000 هم برای بیمه یکساله
و همچنین باشگاه تیراندازی شهدای جهاد کشاورزی که مخصوص تیم اداره جهاد کشاورزی هست و به همه اجازه استفاده نمیدن
تو تهران
باشگاه اداره برق هم هست که کرنوگراف هم داره
تو خیابون پیروزی چهار راه کوکا کولا
تو سمنان هست سالون غدیر باشگاه تیر اندازی.هزینه 20000 هزار تومن ماهی
اصفهان هم باشگاه بانو امین در این زمینه فعاله .
دوستان مشهدی کسی باشگاه تیراندازی در مشهد سراغ نداره؟
تو مشهد دو سه تا باشگاه هست یکی تو منطقه ی سجاد و دیگری هم متعلق به مجموعه ی ورزشی آستان قدس رضوی نبش چهار راه خیام که خود من اینجا می ام باشگاه
هزینه هم با ثبت نام و بیمه کلا 30000 تومان که البته نسبت به ترم های قبل 5000 گرون شدهKhansariha (8)
سهیل جان کجای کوکاکولا ؟اگه میشه دقیقتر ادرس بده ممنونم.
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع