انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
با سلام من قصد خرید یک دولول روهم سهمیه ای دارم و تفاوت سلاح دولول آکار با دو لول روسیه از نظر کیفیت رو میخواهم بدونم همچنین می خوام بدونم کدامشون پخش تر می زنه و آیا چوک هر دو تا تفنگ قابل تعویض است یا نه ممنونم اگر اطلاعات علمی یا تجربی در این زمینه داری مرا از دو دلی در بیاورید./قبلا دو لول نخجیر داشتم سنگین بود و خیلی جمع می زد برای فواصل دور خوب بود/
کیفیت هر دو عالیه ولی روس بهتره درضمن هر دو چوک جدا دارن و روشون بسته میشه

خیلی از دوستانم برای تراپ از سلاح دولول اکار ترک استفاده میکنند و راضی هستن ولی سلاح روس رو

از لحاظ کیفیت ترجیح میدم
از راهنمایتون متشکرم
ببخشید آیا مدل این تفنگ دو لول آکار ترک و دو لول رو هم روس که به صورت سهمیه ارزه می شود را میدونید
سلام.میشه بیگد ثبت نام کی و کجا انجام میشه؟
کجا بایدبرم؟
(2011-05-18 02:02 PM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کجا بایدبرم؟

سلام

ثبت نام از اواخر اردیبهشت ، یعنی از همین روز ها هستش.اسلحه فروشی های مجاز مورد تایید مدیریت اسلحه و مهمات شهرتون باید مراجعه کنید.البته فعلا تا اونجا که میدونم یلدیز دارن توزیع میکنن ولی خوب سهمیه ها هر شهری میتونه تا حدی متفاوت باشه و باید دنبال کنید کارتون رو تا نتیجه بگیرید.
(2011-05-18 07:48 PM)Diana52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-05-18 02:02 PM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کجا بایدبرم؟

سلام

ثبت نام از اواخر اردیبهشت ، یعنی از همین روز ها هستش.اسلحه فروشی های مجاز مورد تایید مدیریت اسلحه و مهمات شهرتون باید مراجعه کنید.البته فعلا تا اونجا که میدونم یلدیز دارن توزیع میکنن ولی خوب سهمیه ها هر شهری میتونه تا حدی متفاوت باشه و باید دنبال کنید کارتون رو تا نتیجه بگیرید.

ممنون.تاکی ادامه داره؟من تهرانم باید چیکار کنم؟آیاقیمت توی مغازه ها متفاوته یا همه جا ابته؟چقدر باید برداخت کنم؟همه رو یکجا بایدبدم؟پروسه خریدبه چهشکله و چقدر طولمیکشه تا سلاح رو تحویل بگیرم؟
اسمش فقط دولول روس هست؟ هیچ اسمی برای برندش نداره؟
(2011-05-19 07:18 AM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-05-18 07:48 PM)Diana52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کجا بایدبرم؟

سلام

ممنون.تاکی ادامه داره؟من تهرانم باید چیکار کنم؟آیاقیمت توی مغازه ها متفاوته یا همه جا ابته؟چقدر باید برداخت کنم؟همه رو یکجا بایدبدم؟پروسه خریدبه چهشکله و چقدر طولمیکشه تا سلاح رو تحویل بگیرم؟

اینکه تا کی ادامه داشته باشه بستگی به سهمیه ای که در نظر گرفته شده برای هر فروشگاه یا شهر هست و دقیقا نمیشه گفت تا کی.اگر تهران هستید باید به مغازه های مجاز اسلحه فروشی شهرتون مراجعه کنید فکر میکنم بورس بازار اسلحه خیابون فردوسی باشه در تهران حالا دقیق تر شو دوستان ساکن تهران میتونن خدمتتون اطلاع بدند.قیمت گذاری تا حدی متفاوته شاید حدود 100 تا 250 متفاوت باشه و بهتره از یک فروشنده مطمعن و با انصاف خرید کنید.معمولا همرو یکجا میگیرن.مراجعه میکنید به فروشگاه برای خرید و مبلغتون رو تحویل فروشنده میدید و اسلحه دولتی ثبت نامی خرید میکنید حالا بعضی ها همون موقع که خرید میکنید اسلحه رو بهتون نشون میدن و اماده دارن و بعضی ها هم میگن الان پول میگیریم و بعدا مثلا یک هفته یا چند هفته بعد بهتون میدیم.بعد یک جواز موقت بهتون میدن تا اسلحه رو ببرید منزل و ازش نگهداری کنید تا زمانی که جواز اصلیتون صادر بشه و بیاد در خونتون که اونم روال اداری خاص خودش داره و شاید حدود 2 -3 ماه طول بکشه تا بتونید اون موقع از اسلحتون راحت استفاده کنید.
(2011-06-09 09:37 PM)armin909 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسمش فقط دولول روس هست؟ هیچ اسمی برای برندش نداره؟

بایکال هست
بايكال روسيه اگه اصل باشه يه سروگردن از ترك بالاتره مخصوصا الياژ كپ ولوله Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع