انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفاوت تفنگ دو لول آکار ترکیه با دو لول روسیه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
با سلام
بنده بایکال روس اصل دارم
سوالی هست درخدمتم
فقط این را بگم تفنگهای سهمیه ای بایکال اصل نیستنن بایکال اصل قیمت 8000000 تا 9000000 تومان است ولی مگه میشه بیان این تفنگ را 3000000 تومان بدن
حتی جلد این بایکالها ابی رنگ و کارتونی است ولی اصل ان دریک کیف است ومن خودم یه حواله از این سهمیه ها دارم
اما نکاتی در مورد اصل ان :
جنس لوله ان والیاژ محکم وبا دوام چون باید زیر دمای صفر ودربعضی جاها خیلی پایینتر کار کند
چوک بسته نمیشود و دارای چوک فول *-18.5 و نیم فول **-18.4

ساچمه ها را در یک خط و به اصطلاح شط میزند ودر کل دور زن است و بدرد تراپ نمیخورد ودر تراپ باید تفنگهای اسکیت و با چوک کم استفاده شود در نتیجه دور زن نیستند
بهترین ساچمه برای روس بایکال 3 و 4 است
تک لول ان از زیر مسلح ودو لول ان از بالا توسط پیم باز شده ومسلح میشود
در انتهای لول 10 سانت چوک دارد و همین یکی از تفنگهای دور زن میشود
کلا تفنگهای روس دارای کیفیت عالی ولی زیبای در ان زیاد کار نمیشود مگر سفارشی باشد
دارای کپ قوی و تعداد پیمهای روی ان کپ کم واین نشانه بادوامی دران است
اگر مسلح شود میتوان سوزن را حالت اول برگردانند
آقا هادي بايكال روس اينقدرها هم گرون نيست
اگه قيمت جهانيش رو در نظر بگيريد فكر نميكنم 1500 دلار بيشتر باشه وقتي وينچستر و بنلي حتي كريگهاف و سنت اتين قيمتشون 2-3 هزار دلاره چجوري بايكال 8-9 هزار دلار ميشه.؟
قيمت بازار ايرانو جدي نگيريد.تفنگ موزر700 دلاري رو ميدن 5 ميليون!!تفنگ رمينگتون 700 نو حدود 2000 دلار قيمت داره اگه تو ايران وجود داشته باشه حد اقلش 10-15 ميليون قيمتشه كه ميشه حدود 14 هزار دلار اين تفنگها چون از طرف دولت خريداري ميشه قيمتش ارزونتر از چيزيه كه فكرشو ميكنيد و مطمئن باشيد با اندازه كافي براي دولت سود هم داره
Khansariha (8)
با سلام
دقیقا همینطوره که شما میگید
قیمت تمامی تفنگها از این بیشتر نیست مثلا بایکال روس 1500000 بیشتر نیست
اولا تمامی تفنگها از جمله بادی گلوله زنی و ساچمه ای وpcp وارد ایران نمیشوند واینها همه تکنولوژی 10 تا 30 سال پیشه
من خودم 243 رمینگنون دارم و25000000 خریدم در حالی قیمت جهانی ان شاید 5000000 نباشه چاره ای نیست وباید ساخت

ولی تفاوت اصل و غیر اصل را من گفتم ولی در کل تفاوت برد موثر تفنگ گران و ارزان بیش از 10 یا 15 متر نیست در ساچمه زنی
فکر میکنی تفنگهای بادی قیمت واقعی ان چنده ؟
در کل شکارچیان خارجی همیشه موفق هستند دلیلش تجهیزات عالیه ولی در ایران تفنگ 20 سال پیش هنوز داره کار میکنه
من خودم با فشنگ ایرانی فقطبرای تمرین میرم ولی در زمان فصل شکار با فشنگ خوب میرم
دوستان بنده کلکسیون فشنگ ساچمه ای دارم و از هر نوع فشنگی دارم و روس را برای این انتخاب کردم چون تیر زیاد میزنم ودوام و برد برای من مهم بود
نقل قول :اولا تمامی تفنگها از جمله بادی گلوله زنی و ساچمه ای وpcp وارد ایران نمیشوند واینها همه تکنولوژی 10 تا 30 سال پیشه

هادی جان درمورد pcp فکر نکنم اینطوری باشه چون الان محصولات مثلا اوانیکس به روز داره وارد میشه Khansariha (8)
اوانیکس جزء تراز اولا هست یا نه
ببینید در کل هر کشور درپیتی که با ما رابطه داره بجز روسیه انهم معلوم نیست چکار میکنند ولی در کل ابر قدرت جنگ افزار هست ولی بهترینها را وارد ایران نمیکنه و کلا مرموزند
حرف شما درست ولی اگر برای خرید بروید دارای محدودیت هستید واز بد وبدتر یکی را باید انتخاب کرد
در کل دوست عزیز جنس خوب واصل به سختی گیر میاد و مثال دیاناها همه شما فکر میکنید اصل هستند نخیر همه مونتاژ چین
تمام بازار اسلحه ترک وچینی اگر المانی هم باشه مونتاژ چین
بنده در چند کشور خارجی که با تیم سفر کرده بودم اینقدر گستردگی اجناس زیاد بود که گیج میشدم
مثال :
تفنگهای اتریش و مجاردیدم که هوش از همه لحاظ از سرم رفت
در پایان دوستان اسیا واسیای شرق در جنگ افزار نمره خوبی نمیگیرند
اروپای شرق وبعد اروپای غرب وبعد امریکا از لحاظ ساچمه زنی
از لحاظ گلوله در امریکا تبصره های هم وجود دارد
[b]البته تمام حرفهایم در رابطه با سلاح های شکاری بود نه جنگی
اقا هادی در مورد تفنگ بادی با شما مخالفم.
ایوانیکس یکی از بهترین برند های پی سی پی است کلا کشور کره جنوبی بهترین پی سی پی ها رو می سازه از جمله سامنگ ینگ و اوانیکس .این رو میشه به راحتی متوجه شد.
در مورد دیانا هم باز با شما موافق نیستم.قبلا در این باره بسیار بحث شده و به نتایج قابل قبولی هم رسیدن دوستان.شما میتونید با مراجعه به تایک مربوطه مطالب رو مطالعه کنید.
در مورد تفنگ های ساچمه زنی من جمله بایکال و آکار و ... هم فکر نمی کنم قضیه به این حادی که شما می فرمایید باشه.البته من شناخت زیادی ندارم اما هستند افرادی که یه عمرن دارن با این اسلحه ها کار میکنن و این اسلحه ها رو تائید میکنند.البته در مورد قیمت گرون تفنگ های مستحلک و سن بالا با شما موافقم و اینم بر می گرده به قوانین یک کشور که قابل احترام هست .مثلا شما در همین کشور کره جنوبی حق شکار با اسلحه ساچمه زنی یا گلوله زنی رو ندارید برای همین سازندگان اسلحه رو آوردن به پی سی پی های بیگ بورن که به راحتی کار یه اسلحه گلوله زنی رو می کنه.
هر کشوری قانون خدش رو داره و قابل احترام به طور مثال در سوئد طبق گفته دوست عزیزمان کامی اسلحه بادی با ژول بالای 20 اگر (اشتباه نکنم) کاربردش ممنوع هست.
در مرود گلوله ساخت داخل یه بار با یه بنده خدایی هم کلام شدم (از دوستان قدیمی و شکارچی زبده )شاید بیش از 150 راس قوچ و کل رو در دوران شکارچی گریش زده بود و تقریبا 3 تا البوم عکس از شکار هاش داشت.یک مرد تقریبا 56 ساله بود.وقتی بحث به فشنگ رسید به من گفت که هیچ فشنگی رو با فشنگ جنگی ایرانی عوض نمی کنه!!!! و پرسید که همیشه فشنگ های درجه یک ایرانی رو خیلی گرونتر از نوع آمریکایش تهیه میکنه.(البته من فقط مطالب ایشون رو نقل قول کردن .صحت و سقمش پای خودشون).

در کل باید قبول کنیم که ما در صنعت اسلحه سازی در ابتدای راه هستیم ولی من خودم آینده ای بسیار روشن رو پیش رو می بینم.
در مورد تفنگ بادی شاید تا 3 یا 4 سال قبل جز دیانا و گامو و ایرخ و چند مدل چینی چیزی تو بازار پیدا نمی شد و درست یادمه اون موقع بعضی از دسوتان آنچنان با حسرت و ناامدی به پی سی پی های شرکت اوانیکس یا هاتسان یا ... می نگریستن که آدم دلش کباب می شد اما از چند وقت پیش چندین محصول متنوع وارد شده که خود من در عجبم .انواع اوانیکس.انواع بنجامین.کوندور.والتر.هاتسان.حتی دایتسون(اگر درست نوشته باشم) هم تو بازار دیده میشه و اینا همشون جز تراز اول های پی سی پی در جهان هستند.
بازم ببخشید سرتون رو درد آوردم
نظر وعقیده شما هم مورد احترام و میتوان گفت این بحث مقداری سلیقه ای است
سوالی دارم
اوانیکس r6 یا وایرخ100
درpcpبا شما موافقم
دوستان سلام
جهت اطلاع به دليل فسخ قرارداد با شركت سازنده آكار،اين اسلحه ديگه وارد نميشه و به جاي ان يلديز آوردن كه در حال توزيع است،مي گن از آكار بهتره ولي بايد صبر كرد فصل شكار كارآئي اون رو ديد.
موفق باشيد.
ترک سه محصول دارد اکار اپولو ویلدیز
درکل همه یکجورند معایب بسیاری دارند اگر دوست داشتید توضیح میدم
مثال تفنگی که سر مگسک ان یه تیکه پلاستیک قرمز باشد و روی کپ وبغل ان رو کش الومینیوم باشد وفولاد در زیر ان تعداد پیمهای ان برروی کپ بشمارید
در هنگام نظر رفتن روی هدف چشم شما خیلی بالاتر از نشانه و مگسک است وباید سر خود را عقب تر برید تا توی نظر بیایدو.......
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع