انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شادو 1000 ، دلتا یا وایسپر ایکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
(2011-04-22 11:30 AM)Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودم هم خیلی با 35 حال می کنم ولی واقعا قیافه وایسپر وسوسم می کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی 35 نو چنده؟

و یه سوال دیگه:
خرید وایرخ دست دوم ریسکش چقدره؟ Khansariha (68)

قیمت 35 نو 350 هست البته با 10 تومن تلرانس.
ریسک خرید تفنگ دست دوم به تجربه شما بستگی داره پیشنهاد میشه اگه تجربه کافی ندارید تفنگ رو به یه شخص خبره نشون بدید.مثلا همین آقا مسیح خودمون تا تفنگو تو دست میگیره تاریخچه زندگیشو برات میگهKhansariha (219)
Khansariha (68)
(2011-04-24 10:11 PM)Hibernal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BA SALAM
AVAL AZ HAME OZR MIKHAM KE FINGILISH MINEVISAM

CHAND VAGHTIE KE BE IN SITE SAR MIZANAM VA BAYAD BEGAM VAGHEAN EYVAL DARIN

YE SOAL DASHTAM AZ DOOSTANE BA TAJROBE
TOFANGE MAN DAR HAR FASELEH'EE BA MEGHDARI ENHERAF BE SAMTE RAST SHELIK MIKONE KE HATTA BA PICHOONDANE WINDAGE SCREW TA AKHARIN HAD HAM TANZIM NEMISHE, CHE BA DOORBIN VA CHE BA SIGHTE KHODE TOFANG, VA HAMISHE BAYAD BASTE BE FASELE MEGHDARI SAMTE CHAPE HADAF RO NESHOONE BEGIRAM

PARIRUZ KE GOZARAM BE FERDOSI OFTAD AZ FOROOSHANE SOAL KARDAM O GOFT EHTEMALAN IRAD DARE VA INKE BEBARAM PISHESH
KE BA 5-6 TOMAN VA YEKI DO SA@ KAR DOROS MISHE

MIKHASTAM BEBINAM IRAD AZ KOJAST VA TOFANG EHTIAJ BE TAMIR DARE BA TAVAJOH BE NO BOODANESH - 200 BAR TAHALA SHELIK SHODE

-------
GAMO SHADOW 1000
CAL: 5.5
GAMO PRO MAGNUM PELLETS
BSA HM39X40TV SCOPE
-------

SACHMEHA TAGHRIBAN BA FAVASELE 2 CM BARAYE 3M , 4CM BARAYE 10M, VA HODOODE 10 TA 15CM BARAYE 60 METR BE SAMTE RAST MIKHORE

BAZ HAM MAZERAT BABATE FINGILISH

دوست عزیز اسلحه منم همین مشکل رو داشت و متاسفانه اینطور ایراد ها ناشی از پیچیدگی لوله میشه مخصوصا اگر با مگسک و بدون مگسک و با ساچمه های مختلف و دروبین هم امتحان کردید.مال من یک شادو 1000 هزار 4.5 بود که 100 تا ساچمه نزده بودم ولی مجبور به فروش با ضررش شدم.حالا شما امتحان کن ببین میتونن درست کنن یا نه ولی مطمعن شو که روشی که میخان درستش کنن چیه که اسیب خاصی به اسلحه نخوره از بابت درست کرددنش
دوست من اگر تفنگ شما لولش تاب نداشته باشه و با مگسک دقت خوبی داره بر میگرده به عدم تنظیم دوربین که بنظرم یک بار بخشهای مربوط به بستن دوربین را کاملا مطالعه کنید و آنوقت اقدام به بستن و تنظیم مجدد دوربین نمائید باز مطلبی بود با دوستان در میان بگذارید. Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Mamnoon doostan

emrooz doorbin ro baz kardam va ba sighthaye khodesh dobare ye emtehani kardam, inbar benazaram behtar mizad amma chon tu khoone boodam va fasele hodoodan 7 metr bood baz ham yekam part o pala bood

hala sare forsat bayad tosiyehaye ALIANA ro dar morede doorbin anjam bedam bebinam faraji mishe ya na,amma kollan faz manfi gereftam ba gamo! shayad beram ye diana 52 begiram tu hamin mah, diruz khoneye doostam boodam ye MOD27 ke male babash bood ro ovord ke taghriban zang zade bood bar asare kohulate sen, amma hanooz keyfiate sakhtesh ba adam harf mizad!!hala khabar midam hatman natijaro(nake kheyliam mohemme bara hame :D ), bazam mamnoon
(2011-04-22 11:30 AM)Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودم هم خیلی با 35 حال می کنم ولی واقعا قیافه وایسپر وسوسم می کنه

راستی 35 نو چنده؟

و یه سوال دیگه:
خرید وایرخ دست دوم ریسکش چقدره؟ Khansariha (68)

منم قبل از اینکه تفنگ بگیرم خیلی دوست داشتم قیافه تو مایه های واسپر داشته باشه اما دیدم تفنگ یک ویژگیش باید قیافه باشه نه همش!
در ضمن من وایرخ 80 دست سوم خزیدم که حدود 3 سال کار کرده-خودم حدود 200 تا تیر باهاش زدم تا الان راضی بودم-وایرخ 80Khansariha (8)
با سلام

خدمتتان عرض شود که من پس از کلی برسی وایسپر ایکس خریدم . واقعاً خوش دست و پر قدرت و دقیق است.از فاصله بیست متری قوطی کنسرو را از دو لایه سوراخ میکنه میره.من از تیر Pro magnum GAMO استفاده کردم . قوطی کنسرو هنگام اصابت فقط یه تکون کوچک میخورد و تیر از دو لایه اون رد میشد پس هم زیباست هم خوش دسته هم پر قدرته وهم دقیقهKhansariha (219)
20 متر؟؟؟؟Khansariha (290)
نمیشه یکم بری دور تر ببینی چی میشه؟
اقا شهاب مبارکه.
اگه ممکنه یه گروپ 10 تیری ازش بذار تا دقتش رو بهتر و ملموس تر بتونیم درک کنیم.
در مورد قدرت هم فکر میکنم این مدل نزدیک به 20 ژول باشه.البته دقیق اطلاع ندارم.
یا علی
(2011-04-21 01:14 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون 35 که عالیه مهرشاد جان ولی رو مرز 150 بهترین گزینه علی جان بازم میگم به این قیمت ارزششو داره من خودم داشتم

خدایش تو اون قیمت سلاح بدی نبود تنها مشگل لگد زیاد هستش درضمن دوستانی که استراکر 1000 دارن میتونن پیچهای ته قنداق رو

باز کنند و داخلش 1 دستمال بزارن این باعث میشه که صدا داخل قنداق نپیچه و صدای بد نده .
ایول داداش مسیح همین الان میرم یه دستمال میذارم توش تا یکم صداش کمتر بشهKhansariha (48)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
لینک مرجع