انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: در مورد ضریب بالستیک ساچمه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
نه علی جان در جاهای مختلف دیدم و یکی از معتبر ترینشون جدول چیرگان هستش.
از نظر شهودی هم به علت وزن کم ساچمه در کالیبر 5.5 نمیتونه بالستیک 0.026 داشته باشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-21 10:13 AM)esmaeil1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا مشت اول 1000 تومن علي جان و داش مهرشاد شروع كنيد
نه اسماعیل جان ما خیلی هم چاکرات دوپتاسیم خدمت دوستان داریم Khansariha (8)
ولی اگر شما و دوستان به جدول مانگاهی ضرایب بالستیک بدست آمده مدل دیانا 54 یک نگاهی بندازید مسئله حله داداشKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2011-04-21 10:13 AM)mehrshad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه علی جان در جاهای مختلف دیدم و یکی از معتبر ترینشون جدول چیرگان هستش.
از نظر شهودی هم به علت وزن کم ساچمه در کالیبر 5.5 نمیتونه بالستیک 0.026 داشته باشه.
فعلا که جدول مانگاهی 54 RWS میگه بدست آمده . باز چاکرات و مخلصات شما هستیم Khansariha (256)
علی جان ضریب بالستیک همونطور که گفتم یه متوسط هست که بسته به سرعت اولیه و فاصله تغییر میکنه.
توی 54 این ساچمه با سرعت 230 متر بر ثانیه شلیک شده که عملا سرعت متوسط به پایین هست.
ساچمه موقع شلیک کمترین ضریب بالستیک را داره و به تدریج با کاهش سرعت ضریب بالا میره و تا اخرین لحظه متغییره و این عدد 0.019 یا 0.026 متوسطی هست که به فاصله و سرعت ساچمه بستگی داره.
حالا همین ساچمه را با تفنگ اقا مسیح در 50 متری اندازه میگیریم و قول میدم بهتون از 0.015 کمتر میشه
بعد با 54 امین جان تست میکنیم که باید حدود 0.025 میشه.
جمعه اصفهانیا میخوان بترکونن!!!!!!!
خوبه مهرشاد جان یک تستی بکن (حتما کالیبر 5.5 باشه) و اگر خلاف جدول مانگاهی شرکت بود یک اعتراضیه برای RWS با اسناد بفرست شاید مچ این آلمانیهای درست کار با اون قدمت 120 ساله را گرفتید . باز ممنونKhansariha (8)
علی جان دیانا هم مثل بقیه تو خط تبلیغات و عدد سازی هست.
شما یه مگنوم پیدا کن که 380 متر بر ثانیه بزنه!
بعد یه جای پرتی نوشتن که با ساچمه 4 گرین بوده این ازمایش!!!!!!
اخه چند نفر ساچمه 4 گرین شلیک میکنن با بالستیک 0.003 و گروپ افتضاح؟
من به اچ اند ان ایمیل زدم و گروپ مزخرف رابیت 4.5 را فرستادم براشون . گفتن امکان نداره و از این چرندیات در حالیکه همه توی نت فحش میدن به این ساچمه.
بعد گروپ جی اس بی اگزاکت را که تقریبا با سرعت صوت شلیک شده بود و عالی هم بود فرستادم گفتم اینم با همون تفنگه!
یه دفعه زد به صحرای کربلا که اولا اون ساچمه فرق میکنه و دوما جی اس بی طرح باراکودای ما را کپی کرده(یعنی دزدیده)
جالب اینکه اصلا شکل جی اس بی منحصر به فرده و به باراکودا هم شباهتی نداره!!!!!!!!!!
دیگه به المانی ها هم اعتماد نیست.........
مهرشاد جان
اول باید مطمئن باشید که ساچمه ها کراسمن پریمر اصل هستند
دوم باید ساچمه های 14.30 گرینی باشند
سوم در 4 نقطه باید آزمایش شود (ابتدای خروج ، 10 یاردی ، 25 یاردی ، 50 یاردی) تا میانگین ضریب بالستیک بدست بیاد
چهارم وسایل کرنو گراف هم استاندارد و تائید شده باشند
پنجم تا آزمایشها را نگرفتید برای این جماعت آلمانیها با اون همه امکانات و دمو دستگاهشون نباید زود قضاوت بشه (سالامین کجائی که حس آریائیم گل کرد).
حالا بسمه ا... Khansariha (214)
علی جان المانی ها کارشون درسته ولی خب اولا بی عیب نیستن و دوما پول و تجارت قوانین خودشو داره.
شما همین دیانا را ببین ،واقعا تفنگهاش بی عیبن؟
در مورد کرونوگراف هم انواع ازمایشها را میکنیم، فردا 4 الی 6 پی سی پی برای تست هست اگه دوستان بیان.
کراسمن 14.3 گرینی اصل هم اقا مسیح دارن و با والتر و رین استورم و 54 ازمایش جدا گونه میکنیم.
سام یانگ/ایون جین را هم تست میکنیم که باید بالای 0.035 باشه.
خلاصه فردا چون باد شدید هست میخوایم کرونوبازی کنیم!!!
فردا جواب ازمایشا ت رو میدیم احتمالا" من ای تی 44 رو هم همراهم بیارم

درضمن ساچمه 14.3 گرینی هم به اندازه کافی هست .
(2011-04-21 12:34 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فردا جواب ازمایشا ت رو میدیم احتمالا" من ای تی 44 رو هم همراهم بیارم

درضمن ساچمه 14.3 گرینی هم به اندازه کافی هست .

اقا مسیح
دمت گرم داداش کراسمن هایی رو که با خون دل از خودم جدا کردم و برات فرستادم و میخوای چوب حراج بزنی بهش نایمرد اونا برای کفتران( شوخی )
خدا بگم چیکارت کنه اسماعیل 1200 کراسمن بهت دادم 70 تا پس دادی تازه دلتم نمیومده (شوخی)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع