انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
سلام به عزیزان
من تک لول روس گرفتم وجواز موقت سه ماه نیز دارم. سئوالی که دارم اینکه اینجا به ما گفتند بعد از 3 ماه باید مراجعه کنی تا ببینیم جوازت صادر شده ویا که نه.مگر جواز به آدرس ارسال نمیشه؟ اگر به آدرس میاد پس مراجعه چرا؟
سلام بر دوستان
من یه تکلول ترک دارم که جوازش به اسم خودمه. قبلا به اسم پدرم بوده. حالا میخوام دولول بگیرم. میشه این تک رو دوباره به اسم پدر یا برادرم بکنم و برم دولول بگیرم ؟یا بهتره تبدیل به احسن کنم که در اینصورت چطور میشه؟ تفنگ رو بر میدارن و بجاش تفنگ سهمیه دولتی میدن با چه قیمتی و چه نوع مدلی؟

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
جواز ارسال نمیشه. به نام پدر فکر نکنم ولی برادر مشکلی نداره. اسلحه و مهمات سلاح شما را بر نمیداره مگر اینکه سلاح اسقاطی باشدوغیر قابل تمعیر. در آن صورت اسلحه شما را بر میدارند و اگر موجود باشه حواله سلاح دولتی میدهند. Khansariha (8)
دوستان ایا میشه با گواهی اشتغال به خدمت سربازی سلاح شکاری خرید یا باید کارت پایان خدمت داشته باشی
(2015-10-01 05:19 PM)peymanbabapour نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ایا میشه با گواهی اشتغال به خدمت سربازی سلاح شکاری خرید یا باید کارت پایان خدمت داشته باشی

یا کارت پایان یا معافیت تحصیلی و یا برگ سبز ولی گویا در حین خدمت نمیتونید اسلحه خریداری کنید که البته متن قانون به این شکله:
ارائه کارت پایان‌ خدمت یا معافیت و یا گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه.
حالا دیگه گواهی اشتغال به خدمت رو هم قبول کنن بنده نمیدونم Khansariha (8)
(2015-09-28 08:26 AM)ars نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به عزیزان
من تک لول روس گرفتم وجواز موقت سه ماه نیز دارم. سئوالی که دارم اینکه اینجا به ما گفتند بعد از 3 ماه باید مراجعه کنی تا ببینیم جوازت صادر شده ویا که نه.مگر جواز به آدرس ارسال نمیشه؟ اگر به آدرس میاد پس مراجعه چرا؟

دوست گرامی روال کار در مناطق مختلف کشور متفاوته دربعصی جاها جواز 5 ساله توسط پست میاد درخونه دربعضی جاها باید به اداره اسلحه ومهمات مربوطه مراجعه کرد وبا پس دادن جواز موقت جواز 5 ساله رو تحویل گرفت
(2015-09-28 09:48 AM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان
من یه تکلول ترک دارم که جوازش به اسم خودمه. قبلا به اسم پدرم بوده. حالا میخوام دولول بگیرم. میشه این تک رو دوباره به اسم پدر یا برادرم بکنم و برم دولول بگیرم ؟یا بهتره تبدیل به احسن کنم که در اینصورت چطور میشه؟ تفنگ رو بر میدارن و بجاش تفنگ سهمیه دولتی میدن با چه قیمتی و چه نوع مدلی؟

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

کسی که سلاحی داره تا 3 سال حق فروش نداره وبا گذشت 3 سال اگه درخواست تبدیل به احسن بده میتونه این سلاحو بفروشه وسلاح جدید بخره اما اگه سلاحشو بفروشه ودرخواست تبدیل به احسن نده تا 3 سال حق خرید نداره /اگه شرایط فوق گذشته میتونید به اسم پدرتون بزنید ودرغیر اینصورت به نام برادرتون انتقال بدید / تفنگ دولتی زمانی میدن که کارشناس خودشون تشخیص بده این سلاح غیر قابل تعمیر واستفادست وبا اخذ مبلغ سلاح جدید به مالک سلاح واگذار میشه وسلاح کهنه رو ضبط میکنن
(2015-10-01 05:19 PM)peymanbabapour نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم مشکلی نداشته باشه
دوستان شرکت زوبین تفنگ تراپ ایتالیایی مدل ورتکس آورده با قیمت ۱۲ تومان. البته با جواز ورزشی میدن. پس میشه دو تا ساچمه زن داشت یکی با مجوز برای شکار و یکی هم برای ورزش تراپ. دوستان از کیفیت این تفنگ اگر اطلاعاتی دارند ارائه کنند
(2015-10-01 08:25 PM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شرکت زوبین تفنگ تراپ ایتالیایی مدل ورتکس آورده با قیمت ۱۲ تومان. البته با جواز ورزشی میدن. پس میشه دو تا ساچمه زن داشت یکی با مجوز برای شکار و یکی هم برای ورزش تراپ. دوستان از کیفیت این تفنگ اگر اطلاعاتی دارند ارائه کنند

دوست عزیز Rizzini ایتالیا یک کمپانی بسیار معتبر هستش با محصولات با کیفیت ولی با این قیمت و جواز ورزشی ارزش خرید نداره مگر اینکه کسی باشگاه تیر اندازی داشته باشهKhansariha (8)
سلام
دوستان عزیز کسی شماره معاونت اسلحه ومهمات رو داره؟
این 2 شماره مدیریت رایانه است اما شماره مدیریت اسلحه رو ندارم ولی همه شون یه مجموعه هستن
02163177157***************** 02163177006
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
لینک مرجع