انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: فايلها و برنامه هاي مفيد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
در اينجا يك برنامه براي باليستيك تيرهاي تفنگ بادي گذاشتم با دونستن ضريب بي سي تيرهاي ديگه ميشه باليستيك اونا رو هم بدست آورد
فايل دوم هم تصاوير سيبلهاي مختلف براي تيراندازيه كه ميشه ازشون پرينت گرفت البته پسوندش rar بود نميدونم چرا اينجا ارور ميده و ميگه پسوندش غير مجازه؟!مجبور شدم آپلودش كنم اينم آدرسش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم لینک نرم افزار ChairGun امیداورم مفید باشه
دوست عزیز طریقه کار با این نرم افزار هم توضیح بدین ممنون میشم.Khansariha (8)
چشم .اصلا فایل pdfرو میذارم البته میتونید از سایت pix07هم دانلود کنید .دفترچه کامل فارسی که نحوه کار با این نرم افزارو توضیح داده.ولی بازم من میذارم تا همه استفاده کنن.این بهتر از اینه خودم توضیح بدم مطالبو قشنگ نمیتونم برسونم واسه همین .کوچیک همه هم هستم.اینم لینک دانلود
دوستان سلام
با نرم افزا کار کردید چطور بود حتما راهنمای اون بخونید خیلی مفیده .نظرات از یاد نره.
با ديدن اين تاپيك، اين فايل ساده و خيلي كاربردي و مفيد رو اينجا هم ميگذارم تا استفاده كنيدKhansariha (8)

تمام محاسبات وزن (بر حسب گرم و گرين) سرعت (برحسب متربر ثانيه و فوت(فيت) بر ثانيه) و انرژي (برحسب ژول يا FT.LBS) را انجام و به همديگر تبديل ميكنه

عالی بود دستت درد نکنه
با سلام
فکر میکنم این فایل که میذارم کاملتر باشه.تمام آحاد رو به هم می تونید تبدیل کنید
دانلود اين فيلم مستند رو به همه دوستاني كه مثل من عاشق اسلحه هستند توصيه ميكنم بيشترش درباره تفنگ بارت ام 107 هست!

البته اينم بگم فرمتش ام كا وي هست كه من اينجا پليرش رو ندارم اما با كي ام پلير و زدن متوالي دكمه فوروارد يه اسكرين شاتهايي ازش ديدم كانورتر داشته باشيد به راحتي ميشه به فرمت آي وي آي يا دايويكس يا هر فرمتي كه دوست داريد تبديل كنيد و لذت ببريد
اينم يه فيلم مستند ديگه كه درباره آموزش تك تيراندازهاست
با سلام

چقدر جالبه این فایل pdf شرکت دیانا با قدمت 120 سال

حجم فایل 4.68 مگ
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع