انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربين هاي گامو
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
با سلام
تقریبا دوربین های خود گامو و بی اس ای و سنتر پوینت و سایر برای اسلحه شما جواب می دهند ولی اگر می خواهید که خیالتان برای همیشه راحت باشد یک سنتر 3-9*32 بگیرید چون امتحان خودش را پس داده و برروی همه فنری ها جواب می دهد.
بهترین گزینه به نظر من سنتر3-9*32هست
بعد هم میتونید روی بادیهای قویتر هم نصب کنیدKhansariha (8)
سلام دوستان تفنگم شادو 1000هستش میخوام براش دوربین بگیرم 1-به نظر دوستان 3*9*40بهتره؟>یا3*9*32 و چرا؟
2-چند تا مدل که رو شادو جواب میده بفرماید؟باتشکر
سوال اولتون رو دوبار پرسیدید من در همون بار اول پاسخ دادم. Khansariha (367)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوال دوم:چون شادو لگد زیادی نداره اکثر دوربین ها روش جواب میدن
دوستان من دوتا دوربین خریدم قرار هست یکیشو پس بدم کدومش بهتره و روی رنجر 125 اسنایپر ورتکس جواب میده اخه یدونه bsa هم دارم مرسی.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)
گامو 3-9*50
و
بوشنل 3-9*50
Khansariha (256)
(2014-06-30 02:46 PM)emino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من دوتا دوربین خریدم قرار هست یکیشو پس بدم کدومش بهتره و روی رنجر 125 اسنایپر ورتکس جواب میده اخه یدونه bsa هم دارم مرسی.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)
گامو 3-9*50
و
بوشنل 3-9*50
Khansariha (256)

سلام.
دوست عزیز قطعا گامو بهتر از بوشنل هست.
البته الان ۲ مدل گامو تو بازاره یکی ارم حک و اصلی و یکی هم نوشته های روش لیزری هستن و ساخت چین.
بوشنل هم در اصل ساخت ژاپنه ولی الان دیگه پیدا کردن بوشنل اصل شدنی نیست و همه تقلبی هستن و ساخت چین.

اگر گامو شما ارم حک هست قطعا از بوشنل بهتره.
اگر گامو شما ارم چاپی داره دیگه از نظر کیفیت فرقی با بوشنل نداره و در این صورت هر کدوم رو که قشنگ تر بود نگه دارید.
موفق باشید.

البته این پست شما مال سال ۲۰۱۴ هست و جولبش رو سال ۲۰۲۱ دریافت کردید.
موفق باشید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع