انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از EFFECTO-PX5 Pro
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام مجدد خدمت دوستان
امروز بعد از چند روز انتظار کیف حمل سلاح از طرف کارخونه بدستم رسید
بسیار باکیفیت و عالی بود
pX5 یکم بدلیل بزرگ بودنش حمل و نقلش سخت بود به همین دلیل هم امکان رفتن بیرون و تست نبود ولی با این کیف فابریک خودش حمل و نقلش راحت شد...Khansariha (219)
[تصویر: WhatsApp-Image-2022-12-14-at-6.00.37-PM.jpeg]

[تصویر: WhatsApp-Image-2022-12-14-at-6.00.36-PM.jpeg]
سلام خدمت دوستان
دیروز برای تیراندازی افکتورو سوار بر ماشین کردمو رفتم بیرون همه چی عالی و رویه راه برای یه تیراندازی خوب بود…اما متاسفانه بعد از ۱۰ شلیک اول متوجه شدم دوست گرامی افکتو تو فاصله ۳۵ متری از یه فروند چینی هم پرتو والاتر میزنه…خلاصه با وسواسی که بنده دارم هی تیر انداختیمو چک کردیم هی تیر انداخیمو چک کردیو به هیچ جا نرسیدیم…برگشتم خونه عقلم به جایی دیگه نمیرسید تا اینکه دفترچه راهنماشو باز کردم دیدم تو قسمت مراقبت ها نوشته بعد هر ۲۰۰ تا ۳۰۰ شلیک لوله حتما تمیز بشه…من تو تفنگای قبلی هیچ وقت به این مشکل بر نخورده بودم مخصوصا در سی زد ۲۰۰ که فک کنم با ۱۵۰۰ شلیک هم خم به ابرو نیاورده بودو مثل روز اول مرد و مردونه دقت خودشو داشت…به هرحال دست به کار شدمو لوله رو تمیز کردم (واقعا کثیف شده بود)یه مقدارم با ماشه و قدرت چکش ور رفتم و نتیجه فوق العاده بود…حتی از روز اول هم بهتر شدKhansariha (48)
[تصویر: D4DF72E7-5CB8-4AC9-9925-5AFE84E38F4D.jpeg]
[تصویر: CA3DE246-8295-4A31-872E-25AAD2B0AB9E.jpeg]
[تصویر: A68EDFF3-2F2D-48FA-8798-A07B01A356C9.jpeg]
[تصویر: 7E28CE0E-9D13-44A9-B02E-F355259822BD.jpeg]
سلام دوست عزیز،سعی کردم پیام خصوصی بدم ولی باکس شما پر بود
من زیاد در زمینه پی سی پی اطلاعات ندارم ولی با تحقیقاتی که کردم به این تفنگ علاقه مند شدم.ولی خیلی ها عقیده دارن که اطلاعاتی که راجع به لوله والتر یا رگلاتور انگلیسی که راجع بهش نوشته شده غلطه.و این که شما ایران هستید؟آخه این پک رو همراهش توو ایران نمیدن
سلام و عرض ادب
برادر در هنگام خرید برچست لوله لوتر به همراه اسلحه هست اما واقعی هست یا نه نمیدونم(ولی این تقلب با کارخانه HUĞLU تو ذهن من جور در نمیاد) اما به نظرم به جای بحث در این مورد به دقت اسلحه و تلورانس شات هاش توجه کنیم.دقتش قابل قبوله و تلورانس شات در 80 شلیک 20 FPS هستش

اما معایبی هم داره این اسلحه قد بلندی داره حملش در ماشین سخته مخزن 300 بزرگی داره عملا برای شکار های پارتیزانی و تو ماشینی بدرد نمیخوره این اسلحه رو خیلی خوشگل میگیری و یه روز تعطیل در یه مزرعه یا فضای باز به تیراندازی میپردازی...
خان اسحله 12 هستش به شدت زود کثیف میشه...البته هنوز مطمعن نیستم ممکنه از ساچمه های هاتسان جی اس پی من باشه...اما خان بعد 300 شلیک کثیف شد و عملا پرت و پلا شلیک میکنه
ماشه اسلجه نسبت به ماشه اسلحه هایی مثل ایر ارمز و سی زد حرفی برای گفتن نداره و به دل من نیست
امروز ساچمه های Fx 16 ,FX18 به دستم رسید با اوناهم چک میکنم شاید مشکل کثیفی لوله حل بشه
درکل شما با توجه به شرایطتی که داری و انتظاری که داری دست به خرید اسلحه بزن و اینکه اسلحه رو برای چی میخوای

در مورد کیف من داخل ایران نیستم و کیف رو هم از خود کارخونه اصلی سفارش دادم به مبلغ 1380 لیر

[تصویر: WhatsApp-Image-2022-12-27-at-12.06.43-PM.jpeg]
این ساچمه های fx همون jsb خودمون هستن با یک تفاوت - خیلی کیفیت بالا تری دارن - یه جورایی دست چین شده jsb هستن.

اون hatsan jsb که امتحان می‌کردید ، ساچمه قدیمی هستش ، مال حدود ۱۰ سال پیشه ، پس انتظار نمیره در حد jsb exact کد0 یا این fx ها بازدهی داشته باشه.

حالا منتظر گروپ تون هستیم.
بسیار ممنونم از توضیح کاملتون.من با سایز و استایلش مشکلی ندارم و به نظرم فوق العاده زیباست.شبیه یه اسلحه تمام عیاره.امیدوارم در آینده بیشتر از تجربیاتتون استفاده کنم.
سلام و عرض ادب
دوستان بعد از رسیدن ساچمه های جدید (Fx16 و 18 کرین)یه تست اجمالی ازشون کردم اما متاسفانه هیچ کدومش روی اسلحه خوب جواب نداد
امروز وسایل کرونوگرافی که سفارش داده بودم رسید…یه سری ساچمه هم شرکت واسم هدیه فرستاد تست کنم نتیجشو بهشون بگم ولی ظاهرشون چنگی به دل نمیزنه ولی بازم تست میکنم
یه سایلنسر XL هم اومده ببینم چطور جواب میده

[تصویر: 1e07-A929D9A9-CA56-4A2E-B17C-92D2394F1FB5.jpeg]
سلام دوست عزیز
خوب هستین؟
تجربه جدیدی از کار با اسلحتون نداشتین؟
سلام ‌‌عرض ادب مجدد
دوست عزیزمون درمورد تجربیات جدید پرسیده بود باید بگم این چند میخواستم پست بزارم ولی چون هنوز به نتیجه نرسیده بود منتظر شدم تا تموم بشه ‌و بعد پست بزارم
دوستان وقتی کرونو گراف رسید به دستم متوجه یه موضوع تو اسلحه شدم و اون این بود که سرعت شلیک بجای ۸۶۰ تا ۸۸۰ در تفنگ من حدود ۸۸۵ تا ۹۲۰ هستش که یکم زیاد بود و نکته بعدی هم افزایش ناگهانی سرعت در شلیک بعد از تعویض خشاب بود یعنی یک خشاب رو با تلورانس قابل قبول میزد ولی وقتی خاشب رو عوض میکردی و یا یه مقدار صبر میکردی اولین شلیک سرعت خیلی بالایی میگرفت…خلاصه کل اسلحه رو زیر رو کردم و کلی حرکت روی وزنه چکش انجام دادم اما فقط تونستم بازه سرعتی رو بهتر کنم ولی اون شلیک اولیه هنوز سرعت بالایی داشت…در نهایت با کارخونه تماس گرفتم و از خدمات گارانتی استفاده کردم اونا هم گفتن اسلحه رو بفرست تا درستش کنیم منم چون یکم حساسم قبول نکردم و خودم رفتم شهر قونیه و اسلحه بردم سرویس…واقعا رفتار و خدمات بسیار عالی داشتن و تو نصف روز تست کردن و متوجه شدن مخزن و رگولاتور مشکل داره و کلا مخزن و رگولاتور نو انداختن رو اسلحه و بعد از اون تست گرفتیم عکس چی نرمال شد …از ۲۵۰ بار تا ۱۰۰ بار ۸۰ شلیک منظم بین ۸۶۵ تا ۸۸۵ به ما داد
گروه هم گرفته شد بسیار عالی بود در ۴۵ متری طوری که واقعا ساچمه تو ساچمه بود
در این بین از ابزار دیپلماتیک استفاده کردم…مسیح عزیز میدونن چی میگم خخخ و راضی‌شون کردم در حین تعمیر سلاح به من اجازه بدم وارد کارخونه بشم و از نزدیک مراحل‌و ببینم و با کمال تعجب اجازه دادن و من نصف روز در کارخونه کنار چندتا متخصص اسلحه زمان گذروندم که تجربه فوق العاده ای بود
متاسفانه اجازه ندادن فیلم و عکس بگیرم ولی همین که اونجا بودم خیلی خوب بود…اون شخصی که مسئول بررسی اسلحه من بود راضیش کردم از مخزن و رگولاتور سری جدید zeon برای من استفاده کنه که اونم با یه هماهنگی با مافوقش این کارو انجام داد…
در نهایت واقعا اولین بار بود از خدمات پس از فروش انقد لذت میبردم
در مورد لوله ها از سوال کردم به من اطمینان داد که تمام لوله ها وارداتی و لوتر هستش به عکس هم براتون میزارم
[تصویر: 0b81-B011D50F-774D-4EFA-AC20-AAC5F0BCA2A0.jpeg]

این هم عکس های مخزن و مانومترهای جدید سری zeon تولید 2022.8
[تصویر: a2d2-3F28B418-D949-4393-B762-ACB716CA2AF8.jpeg]
[تصویر: a2d2-59D0983F-00D2-405C-A0C0-1F986445DFF5.jpeg]
سپاس الان قیمتش ب پول ما چقدره ؟ یعنی ریز هزینه ها رو بده ...
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع