انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح های بادی نوریکا اسپانیا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.
با اجازه مدیران محترم.Khansariha (8)
این تاپیک به جهت معرفی سلاح های بادی نوریکا اسپانیا ایجاد شد.
انشاالله در اولین فرصت یه چند تا ریویو از این سلاح در سایت قرار خواهم داد.

اسلحه نوریکا مدل استورم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارای ۲۳ ژول توان خروجی
دارای دقت و کیفیت ساخت بالا.

این هم یک تصویر دیگه از سلاح نوریکا استورم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسلحه نوریکا بلک ایگل

دارای ۲۳ ژول توان خروجی.
دارای دقت و کیفیت ساخت بالا.

یک تصویر دیگه از سلاح نوریکا بلک ایگل

نوریکا مدل های دیگری مثل مارویک ؛ دریم هانتر و... هم داره که انشالله بعدا به اونا خواهم پرداخت.
این سلاح ها به نظر خودم به علت گپ فولادی ؛ کیفیت و قدرت بالاتر دارای ارزش بیشتری نسبت به گامو ها هستند.
دوستان لطفاً در پر بار کردن این تاپیک به من کمک کنند.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام مجدد دوستان.

ریویو سلاح نوریکا استورم رو اماده کردم ؛ تقدیم به شما.

معرفی سلاح بادی نوریکا استورم.

نوریکا استورم یکی از زیبا ترین و بهترین سلاح های نوریکا ست که در کشور اسپانیا و کمپانی نوریکا تولید میشود.
سلاح مذکور دارای ۲۳ ژول توان خروجی و دقت و کیفیت ساخت بالایی می باشد.
این اسلحه از نوع فنر پیستون است و به صورت کمر شکن مسلح میشود
تصویر نقشه بازشده این اسلحه :

متاسفانه نتوانستم از سایت های مختلف گروپی از این سلاح ب دست بیاورم.

*سیستم ماشه این اسلحه از جنس سنتاتیک میباشد و ضامن ان مشابه سلاح های گامو در جلوی ماشه میباشد.
همچنین شیار هایی روی چکاننده ماشه ان وجود دارد که تیراندازی با ان را لذت بخش تر میکند.
تصویر سیستم ماشه این اسلحه :

ماشه این اسلحه مشابه اکثر سلاح ها دو مرحله ای است و قابلیت تنظیم میزان کشش و نیرو را دارا می‌باشد.
*لول سلاح نوریکا استورم از نوع رایفل و از جنس فولاد میباشد.
و مشابه اکثر سلاح های بادی دارای لول ۱۲ خان است.
همچنین در سر لول این سلاح یک مازول بریک زیبا تعبیه شده است که زیبایی تفنگ را بیشتر کرده است.
و از ارتعاشات لول در هین شلیک می کاهد.
تصویر مازول بریک این سلاح :

همچنین گپ این اسلحه از نوع متحرک است و از جنس فولاد میباشد.
تصویر گپ این اسلحه :

*شکاف درجه و مگسک این اسلحه از نوع فیبر نوری است و بسیار ظریف و کارامد است.
تصویر ان در عکس های بالا قابل مشاهده است.
همچنین بر خلاف سلاح های گامو قابلیت باز کردن را نیز دارا می‌باشد.
*قنداق سلاح نوریکا استورم از جنس چوب راش و از نوع مونت کارلو یا به عبارتی کلاسیک است.
قنداق این اسلحه دارای نقش و نگار ها و شطرنجی های زیبایی در روی قبضه و بچه قنداق است‌.
تصاویر قنداق سلاح :
بخش قبضه :

بخش بچه قنداق :

بخش انتهایی قنداق سلاح :

همان طور که در عکس هم مشخص است در انتهای قنداق این سلاح یک پد پلاستیکی برای دفع لگد و محافظت از بخش انتهایی قنداق وجود دارد.
*سلاح استورم با ۲۳ ژول توان خروجی در دسته سلاح های با قدرت متوسط رو به بالا قرار دارد و مناسب ترین ساچمه ها برای این سلاح ساچمه های با وزن ۱۵ تا ۱۸ گرین هستند.
اما توصیه من استفاده از ساچمه های ۱۶ گرین است.
بهتر است از ساچمه های سر گمبدی رنجر ؛ جی اس بی ؛ اچ اند ان ؛ گامو ؛ نوریکا و... برای این سلاح استفاده شود.
همچنین توصیه من تهیه کالیبر ۵.۵ یا همان ۲۲ این سلاح میباشد‌.
*سلاح استورم سلاحی است که حدودا با دوربین سازگار است اما بهتر است که از دوربین های درجه ۱ انتی شوک برای ان استفاده کرد.
دوربین تفنگ های پیشنهادی من به شما برای این سلاح بر اساس کیفیت از بالا به پایین :

۱- دوربین تفنگ اسنایپر ۴ - ۱۶ × ۵۰
۲- دوربین تفنگ لیپیرز ۶ - ۲۴ × ۵۰
۳- دوربین تفنگ سنتر پوینت ۴ - ۱۶ × ۵۰
۴ - دوربین تفنگ سنتر پوینت ۳ - ۹ × ۳۲
۵- دوربین تفنگ لپرد ( لعوپورد ) ۳ - ۹ × ۴۰
۶- دوربین تفنگ گامو ۳ - ۹ × ۴۰ ای ار دبلیو ار

خب دوستان ممنون از شما که این متن بلند را تا به اینجا مطالعه فرمودید.
انشاالله در طی روز های اینده ریویو سلاح بلک ایگل و سایر مدل ها هم اپلود خواهد شد.
صالح حاج علیزاده
موفق باشید
فعلا خداحافظ.

دوستان متاسفانه من الان پی بردم قبلا تاپیکی جهت معرفی سلاح های نوریکا موجود بوده.
من از مدیریت محترم سایت پوزش می‌طلبم.
لطفاً یکی از مدیران تاپیک رو حذف کنه چون فکر نمیکنم من بتونم این کار رو انجام بدم.
دلیلی که من ندیدمش این بود که توی فروم محصولات گازی و co2 بود و چون این سلاح فنری بود فکر نمیکردم تاپیکش اونجا باشه.
بازم شرمنده.
لینک مرجع