انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی نرم افزار chrono connect mobile
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان. در نبود و کمبود دستگاه های کرنوگرافی که جدیدا قیمت های بسیار بالایی پیدا کردند میتونید از این برنامه نرم افزاری اندروید جهت محاسبه توان خروجی سلاح استفاده کنید. در فروشگاه گوگل هم موجوده. توجه داشته باشید که دقت دستگاه را ندار د وليکن در مواردی که قصد شما مقایسه دو سلاح در شرایط یکسان و یا یک سلاح قبل و بعد از تعمیر، ارتقا و تیونینگ میباشد، کاملا کارآمد است.
یه سری تنظیمات مربوط به مختصات تارگت و تفنگ و.. داره که باید لحاظ کنید و نیز وزن و مشخصات ساچمه..سعی کنید در مقایسه ها گزینه های تنظیم تغییر نکنه. مثلا فاصله ها و.. حتی اینکه جهت میکروفون گوشی شما تغییر کند، نتیجه تغییر خواهد داشت.مثلا تصمیم دارین پکینگ و فنر سلاح را عوض کنید و برای اینکه متوجه بشین بعد از سرویس چه مقدار قدرت تفنگ تغییر کرده میتونید از این نرم افزار استفاده کنید.
در کل کاملا کار راه انداز و مناسب است. حتما قبل از استفاده از سلامت کلی گوشی خودتون اطمینان حاصل کنید. مخصوصا قسمت خروج و ورود صدا.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضمنا اگر در دانلود از گوگل پلی مشکل داشتین میتونید از aptoid نرم افزار را دریافت کنید.
بسیار تاپیک خوبیه. ممنون از استاد in1.
این برنامه خیلی ب درد من میخوره.
سلام مجدد.
من الان رفتم این برنامه را دانلود کنم اما نفهمیدم کدومه

اینجا کلی از اینا بود ؛ اکه امکانش هست یه عکس از برنامه ای که مد نظر تون هست بزارید تا من همون رو بریزم.

یه سوال کلیدی هم دارم ؛ میشه بگید اون دوربینی که روی اون دیانا ۴۸ دل ربا تون بستید اسمش و ابعادش چیه ؟
والا اون اوایل که یه بوشنل قدیمی بود‌. هنوز اونو دارید ؟
میدونم این دوتا سوالم ربطی ب تاپیک نداشت اما موقعیت ش پیش اومد.

موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام داداش.شما لطف دارین وليکن دوستان همگی با هم در حال تبادل اطلاعات هستیم و اینکه با رابطه استاد شاگردی خیلی فاصله داریم. ما هم شاگرد ته کلاسیم.
بگذریم. اون 48 با دوربینش موجوده. این یکی 52 هستش منتها قنداقشو طرح 48 درست کردیم، با حذف شطرنجی ها و چک پیس قنداق.. و پلی استر مجدد.. صرفا جهت تنوع بود. دوربینش اسنایپر هستش. دوربین‌های خوب و مقاومی است. البته اگه زوم 4 ثابت ازش پیدا کنید برا فنری بهتره.

از aptoide بگیرین. البته با پیتلر شکن
سلام in1 جان.Khansariha (8)
ممنون بابت جوابتون.
شما ک یه دونه ۴۸ این شکلی داستید حالا چرا اینو اینجور کردید ؟ من که دلم نمیاد قطعات فابریک رو جا ب جا کنم.
دوربین اسنایپر هم عالیه اما زوم ۴ ثابت برا ۵۲ کمه. همینی که الان شما داری خیلی خوبه.

این برنامه aptoide رو از کجا بیارم ؟
سلام داداش. فقط جهت تنوع هستش. دیاناها جای ارتقا و تیونینگ فراوونی دارند، حالا چه ظاهری و چه فنی.
این aptoide یه فروشگاهه شبیه گوگل پلی منتها خیلی محدودیت ها را نداره.. یه سرچ ساده پیدا می‌کنید. با پیلر شکن
ممنونم.Khansariha (8)
انشاالله وقتی ریختمش خبرش رو میدم
آقا رضا مخلصیمKhansariha (48) این کدوم ۵۲ هستش؟همون که کیت روشه؟
ارادتمندیم دکتر جان.. راستش کیت ورتکس را یه مدتی جهت تست رو تفنگ بستیم منتها فعلا بازش کردم. یه فنر ماکاری داشتم که اونو بستم روی 52.البته این یکی نه
اگه می شد یه مقایسه انرژی بین کیت با این انجام بدی خیلی عالی می شد.واشر ماکاری با فنر تایتان روشه یا فنر معمولی؟
در حقیقت فنر تایتان هستش بدون واشر، فقط لول فنر آلمینیوم براش تراشیدیم و یک واشر مرکزی غیر فلزی. ولی جهت تست قبلا ترکیب فنر تایتان با واشر طرح ورتک را با همین نرم افزار تست کردم که حدود 28 ژول با کالیبر 5.5 قدرت داد با دیانا 52، تقریبا با 350 یکی میشد، ولی این نرم افزار قطعا دقت دستگاه کرنوگرافی را ندارد. ترکیب فنر و واشر ورتک هم تقریبا همین نتیجه را داشت منتها فنر ورتک به لحاظ هادی فنر عالی که داره ارتعاش خیلی کمتری داره.. کلا ترکیب کیت ماکاری ارتعاش بیشتری داره
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع