انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دریافت کارت عضویت فدراسیون تیراندازی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
(2022-01-25 09:19 AM)tavaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقاي دادمهر بالاخره كارت شما صادر شد؟ آيا خبر تازه اي داريد؟

سلام..متاسفانه نه !!! با شماره های درج شده در صفحه قبل تماس بگیرید و پیگیری کنید...
دادمهر جان این جریان کارت هم شده مثنوی ۷۰ من خخخKhansariha (214)
اینم پیامک امروز:

"متقاضی محترم دریافت کارت عضویت فدراسیون تیراندازی، با احترام به اطلاع می رساند درخواست شما در سیستم ثبت و کارت عضویت شما با طرخ و اعتبار جدید اماده و ابتدای سال جدید ارسال خواهد شد(واحد صدور کارت)"

ان شالله ک این دروغه راست باشه
خخخخخخخKhansariha (219)
پس دستگاه رو خریدن
(2022-01-22 04:31 PM)tavaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا مجددا رفتم شرايط مسابقه رو چك كردم و جوايز رو ديدم ترجيح دادم اصلا شركت نكنم چون هزينه اي كه بايد بابت شركت تو مسابقه پرداخت كنم از جايزه نفر اول بيشتره(حدود سه برابر)Khansariha (266)

سلام...من سایت رو چک کردم بخش فروش فشنگ ویژه اعضا راه انداختن...پس امیدوار باش...
(2022-03-18 12:50 AM)dadmehr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم پیامک امروز:

"متقاضی محترم دریافت کارت عضویت فدراسیون تیراندازی، با احترام به اطلاع می رساند درخواست شما در سیستم ثبت و کارت عضویت شما با طرخ و اعتبار جدید اماده و ابتدای سال جدید ارسال خواهد شد(واحد صدور کارت)"

ان شالله ک این دروغه راست باشه

منظور از ابتدای سال جدید امروز بود !!!
بالاخره این کارت بدستم رسید دقیقا 6 ماه بعد ...ولی انقضا همون تاریخ قبلیه !!!
حالا اگ کسی میخواد بره ثیت نام کنه...
جناب tavaf شما ب کجا رسیدید ؟!
خخخخخ خوب همینم دادن دادمهر جان ؛ من ک اصلا امیدی نداشتم ؛ اگه تونستی یه عکس ازش بزار لطفاً.
تاریخ انقضا ش کی هست ؟
(2022-05-29 06:59 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخ خوب همینم دادن دادمهر جان ؛ من ک اصلا امیدی نداشتم ؛ اگه تونستی یه عکس ازش بزار لطفاً.
تاریخ انقضا ش کی هست ؟

........................
تصویری ازش نمیشه گذاشت...
چون ناچارا مجبورم عکس خودم رو محو کنم...مشخصات هم محو کنم..ته اش یه لوگو فدراسیون میمونه و یه عنوان کارت، ک چی هست !!!
درود بر شما ؛ حق با شماست. ؛ حالا تا کی اعتبار داره ؟
(2022-05-29 10:21 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر شما ؛ حق با شماست. ؛ حالا تا کی اعتبار داره ؟

کارت یه ساله است..6 ماهش رفته 6 ماه دیگه مونده...
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع