انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح بادی هانتر 301 ساخت ترکیه.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام.
معمولاً قطعات این تفنگ گیر میاد ؛ شما به یه چند تا مغازه سر بزنید گیر میارید...
کل مغازه های فردوسی رو رفتم یه نفر داشت اونم میگفت ۴۵٠ تومن که خیلی داشت گرون میداد به نظرم
چه خبره ۴۵۰ تومن
ما برای کرال یکی از دوستان یه شکاف درجه خریدیم ۶۰ تومن خخخ ؛ اون گرون میداده.
شکاف هاتسان ۱۱۰۰ هم فک کنم ۱۲۰ تومن باشه.
اینم دور و بر همون ۱۰۰ و خورده ای قیمت داره.
یه عکس از شکاف تون بزارید شاید بشه همونو درست کرد
(2022-05-07 03:41 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه خبره ۴۵۰ تومن
ما برای کرال یکی از دوستان یه شکاف درجه خریدیم ۶۰ تومن خخخ ؛ اون گرون میداده.
شکاف هاتسان ۱۱۰۰ هم فک کنم ۱۲۰ تومن باشه.
اینم دور و بر همون ۱۰۰ و خورده ای قیمت داره.
یه عکس از شکاف تون بزارید شاید بشه همونو درست کرد

این چون تو بازار نیس گرون میدن یه نفر پیدا کردم تو اینستا ٢۵٠ میده ولی بازم گرونه
چسبوندمش ولی به دلم نمیشینه اگه پیدا نشه ارزونتر مجبورم همون ٢۵٠ بگیرم
سلام دوستان ---- یه چیزی در مورد تفنگ های هانتر بدونید بد نیست ---- کیفیت ساخت واشر سرپیستون این تفنگ بسیار پایینه ---- دقتش با واشر فابریک اصلا خوب نیست ---- پس حتما واشر سرپیستون ش رو با نوع پلی اورتان یا فابریک دیانا ۲۷ تعویض کنید.
در ضمن یه سری تفنگ هم به اسم استرانگ و ماکاروف هست ---- اونا هم همین هانتر هستن و توی یک کارخونه تولید میشن.
نکته بعدی اینکه تفنگ زیاد خوبی نیست ---- در حد قیمتش خوبه و با تیون کردن تفنگ نرمال و خوبی میشه‌.

تصویر سیستم ماشه ش :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماره یک - گیره ای که ضامن رو نگه داشته.
شماره دو - ضامن
شماره سه - پیچی که ماشه رو به سیلندر و تفنگ رو به قنداق متصل میکنه.
شماره چهار - پین انتهای سیلندر

تصویر شماره دو :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصویر تمام قد :

یا علی.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع