انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: gamo 1250 magnum
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود.
محصول جدید شرکت گامو مگنوم 1250 که گامو ادعا کرده تا 45 ژول به ساچمه انرژی میده:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قدرت:36 تا 45 ژول (احتمالا در دو کالیبر ۴.۵ و ۵.۵)

طول سلاح:121سانتیمتر

وزن :3کیلوگرم

سیستم:نیترو پیستون

سرعت ساچمه کالیبر ۴.۵: 355 m/s

سرعت ساچمه کالیبر ۵.۵: 286m/s

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرکت گامو سرعت ساچمه در کالیبر 4.5 رو تا 470متر بر ثانیه اعلام کرده که البته مشخصه منظورش با ساچمه های بدون سرب بوده.
امیدوارم به سرنوشت هانتر1250دچار نشه !
(2016-07-13 10:23 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود.
محصول جدید شرکت گامو مگنوم 1250 که گامو ادعا کرده تا 45 ژول به ساچمه انرژی میده:

قدرت:36 تا 45 ژول (احتمالا در دو کالیبر ۴.۵ و ۵.۵)

طول سلاح:121سانتیمتر

وزن :3کیلوگرم

سیستم:نیترو پیستون

سرعت ساچمه کالیبر ۴.۵: 355 m/s

سرعت ساچمه کالیبر ۵.۵: 286m/s

شرکت گامو سرعت ساچمه در کالیبر 4.5 رو تا 470متر بر ثانیه اعلام کرده که البته مشخصه منظورش با ساچمه های بدون سرب بوده.
امیدوارم به سرنوشت هانتر1250دچار نشه !
قیمتش چنده؟
سیستم شلیکش چیه؟فنر یا آی جی تی؟قیمت چنده؟

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk
سلام. جالبه و نسبتا شکیله حالا بسته به علاقه دوستان داره !! تا در عمل چی نشون بده و ایا میتونه تو بازار بمونه Khansariha (226)Khansariha (226)یا حذف میشهKhansariha (214)Khansariha (214) مگنوم کلمه خطرناکیه برای تولید کننده چون کسانی که از تفنگ مگنوم استفاده میکنن با تفنگی مثل 350 کار کردن. تفنگ بادی با قدرت معمول و پایین میشه ی جورایی بین دیگه محصولات جا داد ولی قدرت بالا و سرعت زیادی که مگنومها یدک میکشن باعث میشه طراحی و الیاژ خاص داشته باشن تا دقت در قدرت و سرعت گم نشه و دوام هم داشته باشه Khansariha (256). رنجر تفنگ با اون قدرت و سرعت ساخت ولی چقدر پرت و پلا میزد(حتی با ساچمهای مناسب) که خیلی زود پشیمونی با اوردKhansariha (290)Khansariha (367).باید دید و منتظر موند تا در عمل خودشو نشون بده.
من احساس میکنم همون hunter 1250 اصلاح شده باشه به این صورت که سیستم نیترو پیستون شده و ماشه match و تغییرات جزیی دیگه چون فکر نکنم حجم سیلندر و طول سیلندر از 1250هانتر بیشتر شده باشه.
منتظرم ببینم گامو از چه جنسی دراین مدل برای واشر سر پیستونش استفاده کرده!!!!
(2016-07-14 09:07 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من احساس میکنم همون hunter 1250 اصلاح شده باشه به این صورت که سیستم نیترو پیستون شده و ماشه match و تغییرات جزیی دیگه چون فکر نکنم حجم سیلندر و طول سیلندر از 1250هانتر بیشتر شده باشه.
منتظرم ببینم گامو از چه جنسی دراین مدل برای واشر سر پیستونش استفاده کرده!!!!

اقا میثم ، اگه واشرش هم جنسش خوب نباشه ، ما شمارو داریم و غم نداریم Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
(2016-07-14 12:23 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. جالبه و نسبتا شکیله حالا بسته به علاقه دوستان داره !! تا در عمل چی نشون بده و ایا میتونه تو بازار بمونه Khansariha (226)Khansariha (226)یا حذف میشهKhansariha (214)Khansariha (214) مگنوم کلمه خطرناکیه برای تولید کننده چون کسانی که از تفنگ مگنوم استفاده میکنن با تفنگی مثل 350 کار کردن. تفنگ بادی با قدرت معمول و پایین میشه ی جورایی بین دیگه محصولات جا داد ولی قدرت بالا و سرعت زیادی که مگنومها یدک میکشن باعث میشه طراحی و الیاژ خاص داشته باشن تا دقت در قدرت و سرعت گم نشه و دوام هم داشته باشه Khansariha (256). رنجر تفنگ با اون قدرت و سرعت ساخت ولی چقدر پرت و پلا میزد(حتی با ساچمهای مناسب) که خیلی زود پشیمونی با اوردKhansariha (290)Khansariha (367).باید دید و منتظر موند تا در عمل خودشو نشون بده.
با سلام
اقای کاربخش عزیز شما خودت استادی.و میدونم که اینجا جای ابن بحث نیست.ولی نتونسم جلو خودمو بگیرم.اقا وقتی در مورد تفنگی نظر داده میشه باید پشتش حداقل یه تجربه استفاده و اصلاح باشه نه از روی چیزایی که تو فروم ها نوشته میشه که اکثرا از روی تعصب هست.تفنگ های رنجر یه مشکل داشت و اون فقط وفقط جنس بد واشر هست همونطور که گامو هم واشر خوبی نداره.تجربه نشون داده که بعد رفع این مشکل تفنگ به طور چشمگیری. دقیق میشه و قدرتم که اسنایپر 125معرف حضور همه هست.این تجربه رو هم جناب کوهنورد هم اقا میثم و هم من حقیر داشتیم.حالا من و جناب کوهنورد بیشتر پیش رفتیم و یسری تغیرات در تفنگ ایجاد کردیم که راسنایپر پرت و پلا زن تبدیل شد به یه تفنگ دقیق و صد البته قوی که از 15متری بامگسک سوراخ تیر قبلی رو میزنه.بدون اغراق میگم حیف که الان خدمتم هستم و دسترسی به عکسام ندارم وگر نه با مدرک حرف میزدم.نقدا شما تاپیک 125 رو چند صفحه اخر رو مطالعه کنین.تغیرات حاصل وتجربیات جناب کوهنورد که در اختیار این حقیر قرار دادند و چندتا تغیر اضافی خودم رو مشاهده کنین.
با عرض معذرت از مدیران گرامی برای کاشت و داشت و برداشت این باقالی خخخ
نقطه قوت این تفنگ وزنش هست که حدود ۳۱۰۰ گرمه که نسبت به شادو اختلاف وزن ناچیزی داره و با توجه به شکل قنداقش به نظر خوش دست میاد و اگه مثل هانتر ۱۲۵۰ کپ فلزی باشه ارزش خریدن داره البته گمونم قیمتش بالا باشه.
Khansariha (256)
(2016-07-14 06:53 PM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقطه قوت این تفنگ وزنش هست که حدود ۳۱۰۰ گرمه که نسبت به شادو اختلاف وزن ناچیزی داره و با توجه به شکل قنداقش به نظر خوش دست میاد و اگه مثل هانتر ۱۲۵۰ کپ فلزی باشه ارزش خریدن داره البته گمونم قیمتش بالا باشه.
Khansariha (256)
دقیقا مطلبی بود که منم میخواستم بهش اشاره کنم . وزن ۳کیلو اونم برای یک تفنگ مگنوم عالیهKhansariha (219)
سیستم پایه دوربین و ترمز پایه دوربین آنتی شوک بصورت دیفالت برروی این سلاح مگنوم هست که موقع شلیک و عقب نشینی دوطرفه به دوربین آسیبی

نرسه در واقع از یک پولیمر انعطاف پذیر بین ترمز پایه و پایه استفاده شده که انرژی ضربه ناشی از لگد رو خنثی کته:

این اسلحه در ایران موجوده؟
قیمتش چنده؟

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk
لینک مرجع