انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: صدا خفه کنها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
خب من خیلی اطلاعاتی در مورد صدا خفه کنها ندارم فقط میدونم که یکسری ف*یلتر اکوستیک تو در تو هستند بر مبنای "تشدید کننده هلمهلوتز" و حتی توی اگزوز موتور های احتراقی هم به کار میرن.
اونها طوری طراحی میشن تا طیف فرکانسی از صدا که بیشترین انرژی را داره ضعیف کنن و نهایتا صدا کاهش پیدا کنه.
هر چه فرکانس پایینتر و بم تر باشه برای حذفش به صدا خفه کن بزرگتری نیاز هست.
صدا خفه کن عملا طیف صدا را تغییر میده و جاهایی که طیف فرکانسی صوت خیلی انرژی داره اون را کاهش میده ولی کامل صدا را حذف نمیکنه مثل توی فیلمها!
یه مطلب هم دیدم که بد نبود ولی لینکشو میذارم که یه موقع شاکی نشن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم خوبه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز هم خودم صدا خفه کن اوانیکس را تست کردم و نتیجه جالب بود.
بیشتر ماهیت صدا عوض میشه و بم میشه و قابل تحمل و اون صدای تیز و گوش خراش تفنگ به صدایی دلچسب و گوارا!!! تبدیل میشه که احتمالا برای شکار هم خیلی فراری دهنده نیست.
ولی خب خدا را شکر صدا حذف نشده بودKhansariha (26)
دوستان هم تجربیات و دانسته هاشون را با ما به اشتراک بذارن لطفا.
ممنون مهرشاد جانKhansariha (8)
دوستان كسي واسه تفنگ هاتسان صداخفه كن بسته؟
صدا تغيير ميكنه يا حذف ميشه؟
بعضي مواقع كه واسه شكار ميرم و فواصل مقداري دور هست به محض تير زدن به دليل صدا پرنده پرواز ميكنه و تير ميخوره جايي كه بودهKhansariha (367)
ارش جان من روی هاتسان بستم صدا میشه گفت 1 چهارم شده البته با سایلنسر دستساز خودم هیچ تفاوتی نکرد

یعنی میشه گفت دستساز هم همون کارو انجام داد.
دوستان سلام
آیا برای مگنوم 350 هم صدا خفه کن هست ؟

اگر هست خواهش میکنم بگین قیمتش چنده و از کجا باید تهیه کرد ؟

ممنون
برای مگنوم 350 هم هست البته اگه پشت جعبه های دیانا رو هم ببینید عکسش رو انداخته اما تا به حال تو بازار ندیدم.در ضمن صدا خفه کن در اسلحه فنری فقط کمی صدای خروجی از سر لوله رو کاهش میده و بیشتر صدا که مربوط به برخورد فنروپیستون هست کما کان پابرجاست
برای فنری صدا خفه کن خیلی موضوعیت نداره.
بیشتر برای کلاس تفنگ ممکنه به درد بخوره!!!
سلام به همه ی اساتید

من یک صدا خفه کن برای pcp - RANGER BT65 RB میخوام.

کسی سراغ نداره ؟؟؟

قیمتش چنده ؟؟؟ من یکجا پرسیدم گفت داشتم تمام کردم قیمتش 110 تومن بود . یعنی واقعا صدا خفه کنها چنین قیمتی دارن ؟؟؟Khansariha (226)Khansariha (226)
دوست عزیز خود نمایندگی رنجر که سلاح رو خریدین داره به قیمت 100000تومن
اما شرکت زوبین برای اونیکسها هم وارد کرده که اونم خوبه و صدای اونیکسها رو واقعا عالی کاهش میده
قیمتش 80000تومن
به آقای طالعی مراجعه کن
میشه یه نفر طرز ساختشو مفصل شرح بدهKhansariha (226)
(2011-04-23 10:08 PM)Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه یه نفر طرز ساختشو مفصل شرح بدهKhansariha (226)

دوست عزيز توي تاپيك ساخت قطعات بطور مفصل در اين خصوص بحث شده و حتي عكسها و اندازه آنها قيد شده است
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع