انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی AirArms galahad
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
باز یه اسلحه انگلیسی و باز هم پیچوندن سازنده برای ارائه اطلاعات و مشخصات دقیق !!!
شب امتحان هم هست منم مثلا دارم میخونم!! حالا مگه این خارجیا اطلاعات دقیق میدن ...
خلاصه چیزایی که فهمیدم و بنطرم درست هست رو مینویسم و امیدوارم بعدا مجبور به اصلاحش نشم

airarms galahad

مثل اینکه داد و فریادها به گوش انگلیسی ها رسیده! ایندفعه بجای فشارشکنی که از نظر من ، بود و نبودش فرق نمیکنه ، مستقیما رگولاتور گذاشتن روی مدل لوله بلند . و همچنین به صورت آپشنال روی مدل کوتاه

مدل کوتاه لوله ی 40 سانتی
وزن 3.6 کیلو
حجم مخزن نمیدونم . فشار کاری 200
تعداد شات رگوله 30 تا در چه کالیبری رو نمیدونم
قدرت 37 ژول در کالیبر 22 ( به احتمال زیاد)

مدل لوله بلند . لوله ی 50 سانتی
وزن 3.7
حجم مخزن 250 سی سی 200 بار
45 شات رگوله کالیبر 22 انرژی 43 ژول (بعضیا گفتن 60 شات 38 ژولی)

عبارت Multiple power settings توی توضیحات دیده میشه . حالا اینکه چطوری این عمل انجام میشه رو نمیدونم. من که توی عکس هاش پیچ تنظیم قدرت خارجی ندیدم

زیر ریل دوربین تراز داره

خشابش همون خشاب تفنگ های ایرآرمز هست...؟! توی سایتش که اینطور نوشته ولی من شک دارم دقیقا همون خشاب باشه

اهرم مسلح کنندش طراحی جدیدی داره . بجای قبل و جلو ، پایین و بالا میره ( به زبان ساده)

لوله روکشدار هست که رزوه برای نصب سایلنسر هم داره

ضامنش مثل مدل 500 هست

ماشش هم تقریبا همینطور

طراحی و ظاهرش متفاوته و حرف نداره ... کپش شکل هندسی خاصی نداره آدمو یاد ماشین های کادیلاک میندازه .. برای طراحیش انگار یه کاغذ رو برداشتن و هی تا زدن

اما بحث شیرین قیمت . برای قنداق چوبی لوله بلند ، 1700 دلار .. بله با دیدنه این ، خیلی راحت تا صبح میتونم بیدار بمونم و به کسب علم ودانش بپردازم ^___^

[تصویر: PY-3967_Air-Arms-Galahad-.jpg]

شب خوشKhansariha (8)
لینک مرجع