انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفى PCP HATSAN HERCULES
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
شرکت هاتسان در سال 2016 تفنگ hercules pcpخود را که تقريبا متفاوت با انچه تا کنون توليد کرده بود عرضه کرد:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:

اين تفنگ درکلاس 250بار و 2 مخزن 500 CC در 5کاليبر عرضه شده است:

کاليبرmm4.5با 44ژول توان وخشاب 17تايي

کاليبر mm5.5 با 67ژول توان و خشاب 14تايي

کاليبر mm6.35 با 87ژول توان و خشاب 13 تايي

کاليبر mm7.64 با132 ژول توان و خشاب 10 تايي

کاليبر mm9با 193ژول توان و خشاب 9تايي

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام.
تفنگ هاتسان هرکولس به نظر نو آوری جدیدی از محصولات هاتسانه که در کالیبر ۵.۵ خشاب ۱۴ تیر داره که عالیه و همچنین از دو مخزن ۵۰۰ سی سی در این تفنگ استفاده شده که طراحی خیلی جالبی داره که مخزن جلو را بطری شکل ساخته و مخزن عقب هم توی قنداق تفنگ جا گرفته تقریبا مثل PCP کندور ، گیج نمایش فشار هم در زیر بدنه قنداق تفنگ تعبیه شده فقط معلوم نیست که مکانیزم هوای مصرفی از کدوم مخزنها اول انجام میشه که این تفنگ باید وارد بشه و مزایا و معایبش بررسی بشه. از نظر ظاهری که بالانس و خوشدست به نظر میرسه و این مدل فقط نوع قنداق سینتیک ساخته شده و دلیلش هم فکر کنم مشخص باشه و اون وزنش هست که ۵٫۹ کیلو گرمه. و به نظر من اولین نقطه ضعف این تفنگ وزن بالای اونه و طول تفنگ هم ۱۲۳۰mm که طول تفنگ زیاد میباشد. اینPCP به نظر برای کمین کردن به منظور شکار و همچنین هدف زنی در فواصل بالا طراحی شده است، یکی از مزایای این تفنگ هم تعداد شلیک بالاست که نمیشه از آن چشم پوشی کرد و در کالیبر ۵٫۵ حدود ۶۵ شلیک پر قدرت و ماکزیمم شلیکها هم حدود ۱۲۰ شلیک می باشد. از ویژگیهای دیگر این تفنگ هم میتوان به لول فول شرود و هم چنین سیستم Anti-double pellet feed که از ساچمه گذاری ناخواسته در لول جلوگیری می کند.
اين لينک دانلود محصولات جديدpcp شرکت هاتسان هست:
خیلی جالبه کالیبر9mm
48شات193ژولی مناسب در اختیار کاربر قرار میده
کاملا مشخصا که موتور تیم تحقیقات و توسعه هاتسان گرم گرم شده
(2016-04-08 08:28 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرکت هاتسان در سال 2016 تفنگ hercules pcpخود را که تقريبا متفاوت با انچه تا کنون توليد کرده بود عرضه کرد:

:

اين تفنگ درکلاس 250بار و 2 مخزن 500 CC در 5کاليبر عرضه شده است:

کاليبرmm4.5با 44ژول توان وخشاب 17تايي

کاليبر mm5.5 با 67ژول توان و خشاب 14تايي

کاليبر mm6.35 با 87ژول توان و خشاب 13 تايي

کاليبر mm7.64 با132 ژول توان و خشاب 10 تايي

کاليبر mm9با 193ژول توان و خشاب 9تايي

دیگه میشه با اسلحه گرم نیمه اتوماتیک مقایسه اش کرد اخرت پی سی پی هست

Khansariha (219):khansariha (219): خداکنه که وارئ بشه من به 22 هم راضی هستم
این اسلحه وارد ایران میشه؟؟؟
حدود قیمتش توی ترکیه چقدر هست؟
این مدل تبدیل شده گالاتیان از کلاس 200 بار به کلاس 250 بار هستش.یعنی همون کپ با همون سایز اورینگها البته ریل طولی روی کپ کلا فیس رو تغیر داده. دقیقا مثل نوا که کلاس 250 بار ای تی 44 میباشد.
متاسفانه به دلیل گرفتن تعهدنامه از نمایندگی هاتسان ترکیه در ایران مبنی بر واردات تفنگ 40 ژول و فشار کاری 200 بار فعلا از واردات ان معذوریم. چون به چندنفر از دوستان قول وارداتشو از طریق نمایندگی در 6 ماهه دوم سال داده بودم کلی شرمنده شدم. خصوصا حمید کاردان عزیز و دوستانشون در اصفهان که کلی بهشون زحمت دادم.
سعی میکنیم در سال یا سالهای اینده با کمک فرهنگ سازی که دوستان مبادرت کردتد اینجور موانع را جهت واردات از پیشرو برداریم.
ارادتKhansariha (8)
لینک مرجع