انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی و بررسی کپسولهای فولادی و کامپوزیت برای pcp
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام.
هرچی گشتم چنین مبحثی پیدا نکردم
اگر هست دوستان این تاپیک را حذف کنند .
دوستان با تجربه در مورد کپسولها چه فولادی چه کامپوزیت در لیترهای مختلف ذکات علم وتجربه خودشونو بدهند .
در این زمینه و برندهای موجود اطلاعات کمی هست .
تاپیک گرم کنند .
ممنون.
والا این بحث خیلی گستردست
در بازار داخلی از بین برندها خوب کامپوزیت میشه به msa ...ctc...fenzy..sct..drager .. ..spasciany اشاره کرد که البته همهین برندها در فولادی هم حضور دارند به اضافه هایزر و سابر و اینتر اسپرو..
میمونه بحث طول عمر در کامپوزیتها و اخیرا کامپوزیتهای با عمر نامحدود
با سلام
امروز برای اولین بار کپسول و کیت شارژ را سر هم کردم تا تفنگو شارژ کنم متاسفانه روغن مانومتر از جایی که روغنو میرزن داخلش زیر فشار باشید بیرون
چرا اینطور شد نمیدونم
چه روغنی هست این من نمیدونم دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنند این چه روغنی هست و کجا گیر میاد [تصویر: WP-20160324-22-31-43-Pro.jpg]
[تصویر: WP-20160324-22-31-54-Pro.jpg]
[تصویر: WP-20160324-22-33-43-Pro.jpg]
[تصویر: WP-20160324-22-33-52-Pro.jpg]
[تصویر: WP-20160324-22-34-15-Pro.jpg]
سلام جناب راک عزیز.
در تاپیک زیر در مورد انواع کپسول و کمپرسور بحث شده .
البته من این مورد را به عهده شما میگذارم خودتون میتونید مطالب اون تاپیک را مطالعه کنید و اگر تشخیص دادید که مبحث تاپیک شما تکراریه مطالب مفید این تاپیک را به اونجا منتقل کنید .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع