انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: محصولی جدید هاتسان با نام گلادیوس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سلام خدمت دوستان محصول جدید هاتسان با نام گلادیوس این ویدیویی که براتون میزارم یک توضیح کامل و جامع از تفنگ بهتون میده در ضمن این پی سی پی دارای ولوم تنظیم قدرت نیز هست.در نگاه اول به نظر تفنگ کامل و جالبی هست تا بعد...لطفا دیگر دوستان کاملترش کنن.فقط این نکته رو ذکر کنم که چون حجم بالا و کیفیت خوبه لودش کمی طول میکشه پس عجله نکنید.Khansariha (48)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان کیفیت ویدیو خیلی خوبه توصیه میکنم به جای تماشا حتما دانلودش کنید.موفق باشید.
با سلام.تفنگ مورد نظر 4.65 کیلو گرم وزن داره
در کالیبر 5.5 42 ژول انرژی داره
حجم مخزن 255 سی سی
خشاب 10 تایی
تفنگ مورد نظر دارای رگلاتور هم می باشد
نامی هم از لوتار والتر برده شده!
تا بعد...
کلیپی دیگر با معرفی اجمالی و تست دقت.دوستان کیفیت ویدیو در بالاترین حد هست حتما دانلود کنید.موفق باشید تا بعد...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپی ازش ندارین؟؟/Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوست عزیز چرا تو همین کلیپ دومی هست
دوست عزیز مشخصاتی مانند طول لوله و وزن رو هم بنویس ممنون
توسایت هاتسان اثری ازش نیست چرا؟
سلام وزن رو که نوشتم اونم چشم پیدا میکنم.
سلام بله جالبه منم ندیدم مثل اینکه هنوز اونجا ثبت نشده اما یک مدل جدید دیگه هم هست به اسم گالاتیان ts!
درود خدمت دوستان
من هر 2 کلیپ رو دیدم به نظر اسلحه خوبی میاد
اما اطلاعاتی که دوستان زحمت کشیدن کمی ناقصه
مثلا با هر بار شارز در حالت ماکس چند شات بدون افت میده و در حالت نرمال و مینیمم چطور
محدوده قیمت
و سایر اطلاعات مورد نیاز
و همین طور ایا این سلاح وارد کشور شده یا نه
سلام دوست عزیز در مورد تعدادشات و اینجور چیزا فقط باید بیاد بعد دوستان امتحان کنن اونوقت میتونن این سوال شما رو جواب بدن
محدوده قیمت تو سایت آمازون زده 900 دلار بازم تا بیاد تو کشور هیچیش معلوم نیست.صبور باشید.
سال دیگه که دوست خوبمون اقا محمد گفتن احتمال خیلی زیاد وارد کشور میشه قیمت جهانیش از 700 دلار شروع میشه تا 900 دلار سلاح خوبیه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع