انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه AT44 و BT65
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام و درود به همه دوستانKhansariha (8)
با توجه به این که این دو PCP از هاتسان از سلاح های پرطرفدار و تقریبا نزدیک به هم هستن و همچنین این توی این سایت مقایسه ای بین این دو تفنگ صورت نگرفته این تاپیک رو ایجاد کردم تا از تجربیات و اطلاعات دوستانی که تجربه استفاده از هر دو تفنگ و اطلاع کامل دارند استفاده کنیم و بتونیم به یک مقایسه درست و دقیق تر از این دو تفنگ برسیم
اطلاعات مختصری رو در ابتدا عنوان میکنم ،اگر اشتباه بود دوستان اصلاح بفرمایند
AT44: قدرت 41 ژول - حجم مخزن 180 سی سی - سرعت خروج ساچمه 295 متر بر ثانیه (کالیبر 5.5) - وزن 3.8 کیلو

BT65:قدرت 61 ژول - حجم مخزن 255 سی سی - سرعت خروج ساچمه 360 متر بر ثانیه(کالیبر 5.5) - وزن 4.2 کیلو
البته در مدل های مختلف بعضی از این موارد متفاوت خواهد بود
زحمت اطلاعات و مقایسه کامل تر با دوستان
Khansariha (8)
من فکر نمیکنم مقایسه خوبی باشهKhansariha (8)
از نظر من مقایسه باید بین دوتا تفنگی باشه که از جهاتی شبیه هم یا همرده هم باشند.این دوتا سلاح همونطور که مشخصاتشون فرمودید از هر لحاظ باهم اختلاف دارند.دقیقا یکی قوی با حجم مخزن بالا و سنگینه و اون یکی کلی فرق داره.تنها نقطه مشترک اینها اینه که قیمتشون نزدیک همه که اونم بخاطر اختلاف زیاد خصوصیت این سلاح ها برای کسی که هنگام انتخاب این دو سلاح بخاطر قیمت نزدیک دو دل هست بخاطر خصوصیتشون راحت از هم جدا میشن.به نظرم اگه مقایسه بین مثلا BSA R10 و وایرخ100 انجام بشه میشه گفت خوبه چون از لحاظ قیمت و کاربرد شبیه هم هستند
باز هم اگه خلاف عنوان تاپیک نوشتم عذر میخوامKhansariha (8)Khansariha (8)
محمد عزیز مرسی از نظر خوبت و نکاتی که عنوان کردی که کاملا هم درست هستKhansariha (8)
یکی از دلایلی که این دو تفنگ رو واسه مقایسه انتخاب کردم همونطور که شما هم اشاره کردی قیمت نزدیک این دو سلاح هست
شاید با این توضیح منظورم رو دقیق تر برسونم که برای کسانی که میخوان یک تفنگ با قیمت مناسب برای فقط هدف زنی و تمرین تیر اندازی در فواصل بالاتر نسبت به فنری ها انتخاب کنند این دو سلاح میتونن از بهترین گزینه ها باشن
حالا با توجه به این نکته و در نظر گرفتن فاکتور مهم دقت در فاصله میانگین 100 متر دوستان نظراتشون رو بفرمایند
Khansariha (8)Khansariha (8)
من باشم برای تارگت فقط at44 رو انتخاب میکنم Khansariha (8)بی تی بیشتر برای شکاره ولی با رگلاتور هردو سلاح دقتشون خیلی بهتر میشه Khansariha (8)
مهرداد جان دلایلت رو هم ذکر میکنی؟
ممنونKhansariha (8)
والله یه مدت بی تی یکی دستم بود ..یکم لرزشش بیشتر از ای تی بود ...دقتشم به پای ای تی نمیرسید ...کلا به نظرم برای تارگت 40 ژول بسه .ولی برای شکار حتما بی تی چون دقتش برای شکار عالیه ...قدرتشم زیادم هست Khansariha (8)
BT65 رو به at44ترجیح میدم بخاطر تعداد شات بیشتر و مخزن بزرگتر و دقت تقریبا مشابه.البته تاپیک مقایسه است و صحبت از برتری هیچکدام نیستدر کل ای تی 44باارزش ترین pcpهست که با مینیمم هزینه برای خرید پی سی پی میتوان تهیه کرد
همچنان منتظر نظرات خوب دوستان هستیمKhansariha (8)
at , bt هردو خوبن AT44یه تفنگیه که میتونی با یک پول کم بخریوووولی اگه بخوام یکم بالاتر هزینه کنم BTنمیگیرم....چون افت قدرتش مشهوده...سنگین و بدون بالانس خوبه
همیشه دقت اولویت خیلی بالاتری واسم داره
حالا اگه بصورت کلی دقت دو تفنگ مقایسه بشه کدوم نمره بالاتری میگیره؟
و اگه بخوایم در مسافت 100 متر دقت این دو رو مقایسه کنیم ایندفعه کدوم نمره بالاتری میگیره؟
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع